KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł meblowy (3 525)

Extend Vision****

Extend Vision specjalizuje się w wystawiennictwie na konferencjach, sympozjach, targach. Na łamach swoich stron internetowych prezentuje oferowane przez siebie modele systemów wystawienniczych.

http://www.extendvision.com.pl/ - 14 Lut 2000

Fabryka Mebli****

Fabryka Mebli Domel-Duo jest wszechstronnym producentem funkcjonalnych mebli. Asortyment: meble pokojowe, meble młodzieżowe, meble tapicerowane, zestawy mebli, fotele, kanapy, pufy, łóżka, sofy, szafy, biurka, szafki, stoliki, ławy, regały, regaliki, półki, komody, meble kuchenne, szafki kuchenne, meblościanki, meble dla dzieci, kredensy

http://www.domel-meble.pl/ - 27 Lip 2004

FABRYKA MEBLI BALMA****

Na stronie Fabryki Mebli znajdziecie katalog mebli, galerię, wymiary, kolory. Bogata oferta mebli biurowych.

http://www.balma.com.pl/ - 6 Mar 2000

Fabryka Mebli Biurowych Antrax - meble biurowe i gabinetowe****

W firmowym sklepie internetowym Fabryki Mebli Biurowych Antrax można w prosty i przyjazny sposób dokonać zakupu mebli produkowanych przez fabrykę. Na stronach sklepu oferowane jest pięć systemów mebli biurowych, system mebli gabinetowych, systemy mebli do wnętrz recepcyjnych i sal konferencyjnych a oferta uzupełniona jest o system przegród biurowych. FMB Antrax to renomowany, polski producent mebli biurowych o ponad 20-letnim stażu na polskim rynku. Fabryka ma swoją siedzibę w Niepołomicach pod Krakowem. Dzięki stałym nwestycjom dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym co przekłada się na precyzję wytwarzanych elementów i wysoką jakość produkowanych mebli. Poza sklepem inetrnetowym meble produkowane przez fabrykę można kupić w sieci autoryzowanych salonów w całej Polsce. Zamównienia realizowane są na terenie całej Polski w w terminie do 10 dni.

http://www.antrax.com.pl/ - 30 Lis 2014

Fabryka mebli dębowych - Zakor. Wiązowna****

Zakorjest producentem stylowych mebli dębowych salonowych. Na stronie znajduje się oferta wraz z galerią zdjęć, informacje o firmie oraz dane kontaktowe.

http://zakor.pl/ - 11 Sty 2006

Fabryka Mebli "Golmeb" Głuchów k/ Łańcuta****

Fabryka Mebli GOLMEB w Głuchowie jest producentem wysokiej jakości frontów MDF, mebli tapicerowanych, dziecinnych, młodzieżowych, pokojowych, kuchennych, mebli z okleiny naturalnej oraz zestawów systemowych MDF.

http://www.golmeb.pl/index.html - 11 Sty 2006

Fanum Skorupski-Wójcik Sp. J. - producent maszyn CNC****

Firma produkująca nowoczesne centra obróbcze i frezarki CNC do aluminium, drewna oraz tworzyw sztucznych. Są to maszyny precyzyjne, sterowane komputerowo.

http://www.fanum.pl/ - 15 Lip 2015

FAT MEBLE. Werblinia k. Pucka****

Strona firmy produkującej meble z płyty laminowanej oraz wyroby tapicerowane. Na stronie znaleźć można informacje, galerię produktów, kontakt oraz możliwość złożenia zamówienia.

http://www.fat.pl/ - 10 Sty 2006

FHU Łaciak - Meble i loftowe stoły industrialne****

Nie wystarczają nam nowoczesne stoliki kawowe. W naszej ofercie znalazły się niezwykłe meble loftowe, w tym także stoły industrialne.

http://www.meble-loftowe.com.pl/ - 20 Kwi 2016

FORTE - producent mebli****

Producent FORTE to kompleksowe wyposażenie Twojego domu czy mieszkania. W asortymencie znajdziesz stylowe i funkcjonalne szafy ubraniowe, komody, krzesła, łóżka, regały, stoły i znacznie więcej innych mebli!

http://www.forte.com.pl/ - 30 Kwi 2019

Informacje dodatkowe