KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł meblowy > meble artystyczne (98)

Apta-Navigo*****

Firma Apta-Navigo produkuje schody drewniane oraz nietypowe meble do rożnych obiektów. Na stronach można znaleźć informacje o firmie a także ofertę wraz z bogatą kolekcją zdjęć. Strony dostępne również w języku niemieckim.

http://www.aptanavigo.com.pl/ - 6 Mar 2000

Fryderyk Gallery - producent mebli stylowych*****

Producent mebli stylowych - Warszawa. Firma prowadzi sprzedaż w sklepie w Warszawie. W ofercie meble stylowe, meble ekskluzywne, jadalnie, gabinety, sypialnie, szafy, stylowe komody, dębowe meble luksusowe. Zapraszamy po wysokiej jakości meble stylowe.

http://www.fryderyk-gallery.com/ - 28 Cze 2007

STENCEL - Meble Gdańskie*****

Strona producenta replik XVII wiecznych mebli gdańskich. Technologia starych mistrzów, bogata, ręczna snycerka, ponad stuletnie doświadczenie. To naprawdę warto zobaczyć.

http://www.stencel.com.pl/ - 5 Gru 2000

Antyki - YAGA. Leszno****

Meble antyki, handel i renowacja, kopie mebli Biedermeier, meble do salonów i gabinetów, meble do domów letniskowych (weekendowych), usługi transportowe, ładunki delikatne, antyki.

http://www.yaga.age.pl/ - 4 Sty 2006

Ap-Design - oświetlenie nowoczesne, kinkiety, lampy****

Firma zajmuje się dystrybucją eleganckiego wyposażenia wnętrz: nowoczesnego oświetlenia, kinkietów i lamp, a także mebli inspirowanych.

http://www.ap-design.com.pl/ - 14 Paź 2014

Blobbi Concept Store - designerskie meble dla dzieci****

Sklep internetowy zajmuje się dystrybucją designerskich mebli dla dzieci.

http://www.blobbiconceptstore.pl/ - 8 Mar 2014

BMDesign - meble luksusowe****

Sklep internetowy oferuje eleganckie elementy wyposażenia wnętrz. BMDesign udostępnia m.in.: stylowe krzesła i wygodne fotele. W asortymencie można znaleźć również piękne komody i nowoczesne oświetlenie.

http://www.bmdesign.pl/ - 4 Lip 2017

Bydgoskie Fabryki Mebli SA. Bydgoszcz****

Bydgoskie Fabryki Mebli SA są producentem dobrej jakości mebli skrzyniowych i tapicerowanych przeznaczonych do salonów, sypialni, jadalni, przedpokojów i domowych biur.

http://www.bfm.com.pl/ - 9 Sty 2006

DesignByWomen****

Zajmujemy się sprzedażą gustownych elementów wyposażenia do każdego domu. DesignByWomen to między innymi meble, szkło dekoracyjne oraz porcelana.

http://www.designbywomen.pl/ - 11 Kwi 2017

Designerskie meble - Woodena Design****

Firma proponuje nowoczesne meble w designerskiej odsłonie. W ofercie znajdują się elementy wyposażenia dla wnętrz w stylu industrialnym i skandynawskim. Produkty wykonane są z litego drewna.

http://woodenadesign.pl/ - 19 Kwi 2017