KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł meblowy > meble bankietowe (17)

PROFIm*****

Celem działalności firmy jest dostarczenie nabywcom szerokiej oferty krzeseł, w pełni zaspokajającej zróżnicowane potrzeby każdego biura. Strony zawierają katalog produktów, informacje o firmie itp.

http://www.profim.com.pl/ - 13 Kwi 2000

AMotors****

Przedsiębiorstwo AMotors zajmuje się dystrybucją wytrzymałych półek stalowych dla firm z branży HoReCa i nie tylko. W naszej ofercie znajdują się regały chromowane do piekarni, cukierni, kwiaciarni itp. oraz praktyczne wózki gastronomiczne.

http://www.regalychromowane.pl/ - 29 Lis 2016

Bial-meble. Dobrzyniewo Duże k. Białegostoku****

Firma produkująca meble biurowe, gabinetowe, do mieszkań. Najlepszej jakości biurka, nowocześnie wykonane meble systemowe.

http://bial-meble.com.pl/ - 10 Sty 2006

BiuroSystem S.A.****

Firma zajmuje się kompleksowym wyposażaniem w sprzęt, urządzenia i meble biurowe biur, banków, urzędów, itp. Firma posiada sieć handlowo-usługową w centralnej Polsce, oferuje sprzedaż na raty i współpracę firmom w charakterze dealera. Na stronie udostępniono katalog oferowanych produktów i mapki umiejscowienia każdego z punktów sprzedaży.

http://www.biurosystem.com.pl/ - 6 Mar 2000

Demi Co****

Witryna firmy zajmującej się produkcją mebli ogrodowych, kawiarnianych, barowych. Dokładnie zaprezentowano tu ofertę oraz warunki współpracy.

http://www.demico.com.pl/ - 8 Mar 2000

Krzesła i stoły****

Dzięki naszemu 30 letniemu doświadczeniu w branży meblowej, nasze stoły i krzesła można także spotkać w Czechach, Słowacji, Niemczech, Belgii, Holandii, Danii, na Litwie, jak również Ukrainie. Oferujemy atestowane stoły i krzesła w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu!

http://www.krzesladrewniane.pl/ - 29 Cze 2015

MEBLE RADOMSKO krzesła drewniane, hokery, stoły****

Fabryka Meble Radomsko oferuje krzesła, stoły, meble restauracyjne, meble hotelowe, hokery do baru, krzesla barowe, fotele do restauracji, do hotelu, loże i sofy barowe.

http://www.radomskomeble.pl/ - 3 Kwi 2009

Mextra Group - meble cateringowe****

Firma Mextra Group jest dystrybutorem mebli cateringowych wysokiej jakości. W ofercie dostępne są: krzesła, stoły składane (okrągłe i prostokątne), obrusy i pokrowce oraz wózki dla obsługi. Wyposażenie może być wykorzystywane na zewnątrz.

http://meblecateringowe.pl/ - 18 Sty 2018

MIL System****

MIL System zajmuje się profesjonalnym wyposażeniem obiektów hotelowo-gastronomicznych. W ofercie firmy znajdą Państwo m.in. meble bankietowe i meble konferencyjne, akcesoria łazienkowe i pokojowe.

http://www.mil.com.pl/ - 28 Paź 2013

Pałasz Meble - producent stołów i krzeseł****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Pałasz Meble. Producent krzeseł, stołów restauracyjnych i do jadalni zaprasza do złożenia zamówienia na wysokiej jakości elementy wyposażenia wnętrz.

http://www.istolyikrzesla.pl/ - 3 Cze 2016