KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł meblowy > meble dla innych firm (110)

Absolut-meble biurowe. Warszawa*****

Strona firmy specjalizującej się w wyposażaniu w meble biur, banków, sal audytoryjnych i kinowych. Znajdziesz tu informacje o produktach, realizacjach, dystrybucji, aktualnościach oraz ciekawostki.

http://www.absolut.com.pl/ - 12 Sty 2006

Algum - fotele teatralne, audytoryjne, kinowe*****

Produkujemy fotele do sal kinowych, widowiskowych, teatralnych i audytoryjnych oraz krzesła stadionowe. Oferujemy fotele zarówno w segmentach jak i pojedynczo. Dowolnie modyfikujemy materiały oraz wymiary foteli. Realizujemy kompleksowe projekty zabudowy sal - pomiary, wykonanie prototypów oraz montaż.

http://www.algum.pl/ - 22 Maj 2006

Apta-Navigo*****

Firma Apta-Navigo produkuje schody drewniane oraz nietypowe meble do rożnych obiektów. Na stronach można znaleźć informacje o firmie a także ofertę wraz z bogatą kolekcją zdjęć. Strony dostępne również w języku niemieckim.

http://www.aptanavigo.com.pl/ - 6 Mar 2000

BIAL-MEBLE prdukcja i sprzedaż*****

Strona firmy specjalizującej się w produkcji funkcjonalnych, nowoczesnych i estetycznych mebli biurowych., gabinetowych i mieszkaniowych.

http://www.bial-meble.com.pl/ - 22 Lut 2001

Fast Service. Wasilków k. Białegostoku*****

Firma zajmuje się produkcją profesjonalnych mebli warsztatowych.

http://www.fastservice.pl/ - 10 Sty 2006

PROFIm*****

Celem działalności firmy jest dostarczenie nabywcom szerokiej oferty krzeseł, w pełni zaspokajającej zróżnicowane potrzeby każdego biura. Strony zawierają katalog produktów, informacje o firmie itp.

http://www.profim.com.pl/ - 13 Kwi 2000

Senator S. A. - meble i akcesoria. Białystok*****

Firma SENATOR S.A. - to wiodący usługodawca w zakresie zabudowy wnęk, szaf, kuchni, bibliotek, salonów itp. To producent systemów drzwi przesuwnych, sprzedawca hurtowy i detaliczny płyt, luster i akcesorii meblowych. Na stronie znajdziecie szczegóły oferty.

http://www.senator.bialystok.pl/ - 10 Sty 2006

AB Rack Piotr Sarnecki - producent regałów metalowych do archiwum i magazynu****

Firma AB Rack to producent, którego specjalnością są regały do archiwum oraz magazynowe. Polecamy warianty metalowe, wspornikowe, półkowe i paletowe.

http://www.magazynowe-regaly.pl/ - 15 Paź 2015

Alsanit - szafki ubraniowe, do szatni, basenowe, pracownicze, szkolne****

W firmie Alsanit zajmujemy się projektowaniem i realizacją zamówień na szafki ubraniowe do szatni, na baseny, dla szkół i obiektów pracowniczych. Wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały i oferujemy nowoczesne rozwiązania. Zapraszamy!

http://www.ubranioweszafki.pl/ - 1 Lut 2017

Apis-meble biurowe. Dąbrowa Górnicza****

Strona firmy zajmującej się sprzedażą mebli biurowych,kuchennych i medycznych.Ponadto firma świadczy usługi w zakresie montażu żaluzji i verticali oraz usług remontowo-budowlanych.

http://www.apis.of.pl/ - 9 Sty 2006

Informacje dodatkowe