KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł meblowy > meble do sklepów (116)

Bonart - używane meble sklepowe, sprzęt chłodniczy*****

Bonart jako importer oferuje używane meble sklepowe, sprzęt chłodniczy znanych firm zachodnich. W ofercie wyposażenie sklepów też samoobsługowych o pow. od 100 do 2.000m2, i hurtowni, magazynów. Zapraszamy po tanie meble sklepowe z wyprzedaży z Niemiec.

http://www.mebledosklepu.pl/ - 22 Kwi 2005

Chobot Furniture. Warszawa*****

Firma jest producentem mebli i półfabrykatów wnętrzarskich. Na stronach znajdują się informacje dotyczące oferty, produktów, hurtowni, danych kontaktowych.

http://www.chobot.com.pl/ - 9 Sty 2006

Fotele, krzesła, hokery biurowe, gabinetowe, obrotowe, kawiarniane, komputerowe - sklep internetowy*****

MojeKrzesla.pl to sklep internetowy z ogromnym wyborem foteli i krzeseł. U nas kupisz fotele i krzesła gabinetowe, biurowe, obrotowe, kawiarniane, komputerowe, konferencyjne i restauracyjne oraz hokery. Dla ludzi lubiących nietypowe przedmioty polecamy krzesła w nowym stylu. Odwiedź nasz sklep internetowy.

http://www.mojekrzesla.pl/ - 19 Paź 2010

MIA Pleksi Meble. Kraków*****

Strona firmy MIA Pleksi Meble producenta systemów meblowych dla sklepów i urządzeń typu POSM z pleksy. Na stronie oferta firmy : meble przyścienne, stojaki, podstawki pod produkty, dispensery i inne elementy. Fima prowadzi również kompleksowe aranżacje sklepów (projekt, produkcja, montaż)na terenie Polski i za granicą.

http://www.mia.com.pl/ - 11 Sty 2006

REGER - Regały Magazynowe*****

Nasza firma zajmuje się wyposażeniem magazynów, archiwów, warsztatów, sklepów lub innych obiektów o podobnym przeznaczeniu. Działamy z sukcesem na rynku od roku 2006. Nasze usługi cieszą się dużym zainteresowaniem we wszystkich branżach, a także w administracji państwowej, bankach, restauracjach, instytucjach finansowych, firmach motoryzacyjnych, etc. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: - regały magazynowe, - regały paletowe, - regały archiwalne, - regały sklepowe, - szafki BHP - szafki basenowe i inne. Wszystkie produkty naszej firmy są o najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach. Dbając o zadowolenie naszych klientów oferujemy również zestaw usług dodatkowych takich jak: dowóz do klienta, montaż, doradztwo oraz projektowanie zagospodarowania pomieszczeń użytkowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony

http://www.reger.com.pl/ - 23 Lip 2010

4store.pl - wyposażenie sklepu****

Firma 4store.pl zajmuje się sprzedażą wyposażenia dla sklepów. Oferta obejmuje profesjonalne meble oraz oświetlenie. Oprócz tego przedsiębiorstwo proponuje prowadzenie szkoleń dla personelu, a także fachowe doradztwo.

http://4store.pl/ - 8 Lip 2019

ABM wyposażenie sklepów, producent****

Kompleksowe wyposażenie sklepów, supermarketów, hurtowni, biur, magazynów. 13-letnie doświadczenie rynkowe. Sklepy wszystkich branż. Powierzchnia ekspozycyjna ponad 1000m2. Sieć dystrybucji: Chrzanów, Katowice, Kraków, Lublin, Przemyśl, Rzeszów, Tarnów.

http://www.abm.com.pl/ - 13 Wrz 2004

ABM SA - wyposażamy sklepy****

ABM SA to firma meblarska z Krakowa, oferująca kompleksowe usługi z zakresu wyposażenia sklepów, biur i magazynów. Oferuje profesjonalne usługi na najwyższym poziomie oraz najwyższą jakość produktów. Jeśli planujesz otworzenie swojego sklepu lub chcesz ulepszyć już istniejący, ABM SA to najlepszy wybór!

http://www.wyposazenie-dla-sklepow.pl/ - 18 Lip 2018

Alniko - Meble****

ALNIKO S.C. jest producentem mebli opartych na konstrukcji aluminiowej. Odbiorcy to zarówno małe sklepy z prasą, jak i duże sklepy różnych branż a także domy towarowe i supermarkety. Strony zawierają omówienie działalności i oferty firmy.

http://www.alniko.pl/ - 6 Mar 2000

Apteka Design****

Apteka Design to firma, która zajmuje się projektowaniem i produkcjom mebli aptecznych. Nasze prace wyróżniają się wysoką jakością wykorzystywanych materiałów, dbałością o detale oraz pełnym wyposażeniem. Firma zapoczątkowała swoją działalność kilka lat temu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i sieciowymi w kraju oraz za granicą. Naszym priorytetem jest stworzenie wyjątkowej i funkcjonalnej przestrzeni, dlatego oferujemy bezpłatny wstępny projekt i wizualizacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią z dotychczasowymi realizacjami.

http://www.aptekadesign.pl/ - 13 Lip 2017

Informacje dodatkowe