KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł meblowy > renowacja mebli (55)

Akcesoria meblowe i artykuły do renowacji mebli****

Firma Domex powstała w 1994 roku. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną akcesorii meblowych oraz artykułów do renowacji mebli.

http://www.domex.sklep.pl/ - 3 Sty 2007

Antyki - YAGA. Leszno****

Meble antyki, handel i renowacja, kopie mebli Biedermeier, meble do salonów i gabinetów, meble do domów letniskowych (weekendowych), usługi transportowe, ładunki delikatne, antyki.

http://www.yaga.age.pl/ - 4 Sty 2006

Antykwariat. Halka A.J. - renowacja antyków****

Antykwariat oferuje antyki, szkło, porcelanę i biżuterię. Firma zajmuje się również renowacją mebli.

http://www.antyki-halka.pl/ - 18 Lut 2014

Artystyczna pracownia pozłotnicza. Kraków****

Artystyczna pracownia Pozłotnicza! 50 lat tradycji i doświadczenia. Zatrudnia wykwalifikowanych wykonawców. Oferuje usługi w zakresie : wyrób ram stylowych, odnawianie i renowacja, oprawa obrazów, pozłacanie w drzewie. Znajdziesz tu ofertę i przykłady realizacji.

http://www.pozlotnik.krakow.pl/ - 8 Lut 2006

DESA "Dzieła Sztuki i Antyki" Sp. z o.o. Katowice****

Na stronie znajdziesz informacje o firmie, wycenach, aukcjach i ekspertyzach oraz dane teleadresowe.

http://www.katowice.desa.art.pl/ - 10 Sty 2006

Emidrew Kraków - meble na wymiar - kuchnie, szafy, ekspozytory****

Emidrew - oferuje meble na zamówienie: kuchnie, szafy wnękowe z przesuwnymi drzwiami, garderoby oraz meble sklepowe - regały, ekspozytory reklamowe itp. Oprócz mebli na wymiar firma wykonuje także renowacje mebli.

http://www.emidrew.pl/ - 30 Sie 2012

Meble włoskie i stylowe antyki w Bydgoszczy - Bohema Design****

Bohema Design oferuje wszystkim swoim klientom wyjątkowe, niepowtarzalne i luksusowe meble włoskie i nietuzinkowe antyki, które idealnie nadają się do różnorodnych wnętrz. Takie stylowe meble są w Bydgoszczy rzadkością i powstały z myślą o klientach bardzo wymagających, wysoko stawiających poprzeczkę. Szeroki wachlarz wyboru mebli zawiera między innymi: klasyczne meble drewniane oraz cieszące się coraz większym uznaniem - meble lakierowane na wysoki połysk. W Bohema Design dokonujemy renowacji i odrestaurowywania starych, stylowych mebli, które dzięki temu zyskują całkowicie nowy wygląd i charakter. Naszym priorytetem jest też zadowolenie każdego klienta a nasze wyroby charakteryzuje solidność, niezawodność oraz dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Meble włoskie z Bydgoszczy to unikaty i wzory, których nie znajdziesz w sieciowych salonach meblowych. To niepowtarzalne produkty powstałe z najwyższej jakości materiałów do ciekawych i zróżnicowanych wnętrz.

http://bohemadesign.pl/ - 29 Sie 2016

MEBLO-KOMFORT pracownia tapicerska****

Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę pracowni tapicerskiej Meblo-Komfort. Siedziba firmy mieści się w Bytomiu a w zakres świadczonych usług wchodzi odnawianie mebli każdego typu. Zajmujemy się meblami współczesnymi, zabytkowymi, tapicerką samochodową, meblami skórzanymi, wyplataniem mebli ratanowych, obszywaniem kierownic a także usługami stolarskimi. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, profesjonalizm jak też atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji dotyczących oferty i działalności firmy a także niezbędne dane kontaktowe.

http://renowacjameblibytom.pl/ - 21 Gru 2016

Odnawianie, renowacja antyków, konserwacja mebli zabytkowych****

Pracownia Konserwacji Mebli Zabytkowych Artur Jaworski - odnawianie mebli, renowacja antyków oraz konserwacja mebli zabytkowych. Jeżeli masz meble antyczne i meble zabytkowe do renowacji to zgłoś się do nas. Profesjonalna konserwacja i renowacja mebli zabytkowych - Warszawa.

http://www.artstyle.comweb.pl/ - 27 Wrz 2012

Profesjonalny Asortyment Polerski Menzerna****

Oferujemy bardzo skuteczne środki polerskie oraz akcesoria do polerowania. Jesteśmy przedstawicielem marki Menzerna. Sklep www.e-polerowanie.pl zaprasza do współpracy.

http://www.e-polerowanie.pl/ - 25 Sie 2014

Informacje dodatkowe