KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł meblowy > stoiska targowe (15)

Asteg - Systemy grzewcze, wystawiennictwo****

Asteg - proresjonalne systemy grzewcze firm GALANT, PURMO, TERMA, BERETTA, VAILLANT, VIESSMANN, ogrzewanie podłogowe, osprzęt instalacyjny KISAN oraz profesjonala zabudowa stoisk targowych.

http://www.asteg.com.pl/ - 17 Maj 2001

Budowa stoisk targowych Łódź, Poznań, Warszawa****

Specjalnością naszej firmy jest budowa stoisk targowych. Działamy na terenie większych metropolii, jak Łódź, Poznań, Warszawa, ale docieramy także w miejsc ważnych wydarzeń branżowych. Charakterystyczną cechą naszej oferty jest zaproponowanie konstrukcji powstałych na bazie kratownic aluminiowych, co nadaje całości oryginalnego wyglądu oraz pozwala na podwieszanie oświetlania oraz banerów reklamowych.

http://www.stoiska-polska.pl/ - 1 Mar 2014

Emidrew Kraków - meble na wymiar - kuchnie, szafy, ekspozytory****

Emidrew - oferuje meble na zamówienie: kuchnie, szafy wnękowe z przesuwnymi drzwiami, garderoby oraz meble sklepowe - regały, ekspozytory reklamowe itp. Oprócz mebli na wymiar firma wykonuje także renowacje mebli.

http://www.emidrew.pl/ - 30 Sie 2012

INTERSERVIS Sp. z o.o.****

INTERSERVIS - Biuro Targów. Firma z dziesięcioletnią tradycją, zajmująca się organizowaniem imprez targowych oraz obsługą podmiotów gospodarczych. Znajdziesz tutaj szereg informacji na temat targów, zabudowy stoisk, aktualności oraz szczegółową mapkę targów.

http://www.interservis.pl/ - 24 Sie 2001

Maya Design - projektowanie stoisk targowych****

Firma Maya Design zajmuje się projektowaniem stoisk targowych. Specjalizuje się w architekturze wnętrz. Oferuje także przygotowanie mieszkania na sprzedaż metodą home staging. Działa w Poznaniu i Włocławku.

http://www.mayadesign.pl/ - 21 Mar 2017

MEBEX. Lubartów****

Witryna firmy zajmującej się produkcją mebli biurowych, kuchennych oraz ralizacją wyposażenia większych kompleksów - hoteli, domów studenckich, salonów ekspozycycjnych. Na stronach znajdują się informacje o firmie oraz o oferowanych produktach.

http://www.mebex.com.pl/ - 10 Sty 2006

Stoiska targowe - targowe.pl****

W naszej firmie specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu zabudowy targowej, ścianek wystawienniczych. Wynajmujemy dla swych klientów niejedno stoisko targowe, kratownice aluminiowe, jak również proponujemy ze swej strony montaż stoiska z konstrukcji targowej i scenicznej. Naszym niewątpliwym atutem jest duża ilość sprzętu targowego. Zapraszamy zatem już teraz do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej.

http://www.targowe.pl/ - 2 Sty 2019

Wireland - gabiony i ogrodzenia panelowe****

W asortymencie sklepu Wireland znajdą Państwo elementy do praktycznego i jednocześnie estetycznego wyposażenia sklepów. Proponujemy między innymi solidne regały i półki sklepowe i stojaki reklamowe. W ofercie posiadamy również gabiony i ogrodzenia panelowe.

http://wireland.pl/ - 4 Lip 2018

Art-Line wystrój wnętrz***

Firma Art-Line zaprasza do świata pięknych i oryginalnych mebli.

http://www.artmebline.pl/ - 23 Wrz 2004

JK Serwis Jerzy Krzysztoń - stoiska targowe***

Firma oferuje zabudowę nietypowych stoisk targowych, będących doskonałą formą promocji dla każdej marki. JK Serwis Jerzy Krzysztoń świadczy szereg usług wystawienniczych, a także zajmuje się organizacją zjazdów i konferencji.

http://www.jkserwis.pl/ - 12 Maj 2017

Informacje dodatkowe