KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł morski (127)

P.P.H.U. "CZECH"***

Na stronie swoją ofertę przedstawia producent szekli, karabińczyków, ściągaczy i innych akcesoriów żeglarskich.

http://www.czech.lublin.pl/ - 8 Kwi 2002

P.P.U.H. Ruroserw***

Przedsiębiorstwo wykonuje m.in. budowy i remonty statków; prace budowlane w zakresie instalacji grzewczych, wodno - kanalizacyjnych, gazowych, budowy hal, ogrodzeń, bram. Wyczerpujący zakres działalności znajdziecie na stronie.

http://www.ruroserw.com.pl/ - 17 Kwi 2000

P.P.U.H. Ruroserw***

Przedsiębiorstwo wykonuje m.in. budowy i remonty statków; prace budowlane w zakresie instalacji grzewczych, wodno - kanalizacyjnych, gazowych, budowy hal, ogrodzeń, bram. Wyczerpujący zakres działalności znajdziecie na stronie.

http://www.ruroserw.com.pl/ - 17 Kwi 2000

Smart - łodzie, kamizelki ratunkowe, kompasy i radioboje***

To właśnie w tym sklepie internetowym każdy żeglarz kupi niezbędne przyrządy oraz akcesoria. Smart oferuje nowoczesne, przydatne w każdej sytuacji kompasy elektroniczne, które zawsze wskażą ci drogę. Poza tym, znajdziecie tam także książkę Locja Bałtyku, z której dowiedzie się wszystkiego o polskim wybrzeżu czy bezpieczne kamizelki ratunkowe i pasy zabezpieczające. Na szczególną uwagę zasługują również łodzie najlepszych producentów.

http://www.smart.gda.pl/ - 26 Cze 2015

Spółka Port - Hol***

Usługi żeglugowe. Firma specjalizuje się w pracach holowniczych i przeładunkowych. Na stronie informacje o firmie, zakres świadczonych usług, możliwości realizacyjne. Prezentacja posiadanej bazy jednostek holowniczych i pływających ze zdjęciami i opisami. Dane kontaktowe.

http://www.porthol.com.pl/ - 9 Maj 2002

Sprzęt rybacki i żeglarski***

Firma ORWAT zajamuje się handlem i produkcją sprzętu rybackiego oraz żeglarskiego.

http://www.orwat.pl/ - 17 Lip 2003

Stocznia Damen***

Zdjęcia z dokładnym opisem produkowanych okrętów w stoczni.

http://www.damen.pl/ - 20 Lip 2000

Stocznia Jachtowa Sportale Olecko s.a.***

Na stronie informacje o jakchtach żaglowych i motorowych z Olecka: Sportlaki, Sportiny i Cortiny. Można sie dużo dowiedzieć o samej stoczni i jachtach - głównie żaglowych.

http://www.sportlake.com.pl/ - 26 Sie 2001

STr Shipping and Trading Sp. z o. o.***

Na stronie prezentacja szczecińskiej firmy zajmującej się dostawami części zamiennych, wyposażenia i urządzeń okrętowych, a także organizacją i wykonywaniem remontów oraz przebudów jednostek pływających. Zajmuje się również pośrednictwem w kupnie i sprzedaży nowych i używanych jednostek pływających. Ponadto firma świadczy usługi związane z zabezpieczaniem antykorozyjnym dużych konstrukcji stalowych, takich jak: mosty, hale, maszty, zbiorniki wodne, ściekowe, itp.

http://www.str.com.pl/ - 12 Lut 2002

Śruby nierdzewne, Osprzęt żeglarski***

Katalog śrub nierdzewnych i kwasoodpornych oraz osprzętu żeglarskiego. Bardzo dobre narzędzie do wyszukiwania produktów

http://www.abakuseurope.pl/ - 10 Sie 2012