KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł morski (127)

DELPHIA YACHTS łodzie żaglowe****

Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy DELPHIA YACHTS, której siedziba znajduje się w Warszawie. Jesteśmy liderem na rynku polskim w dziedzinie projektowania jak i produkcji jachtów spacerowych oraz żaglowych. Oferujemy Państwu łodzie od 7 do 15 metrów przeznaczone zarówno do rodzinnych komfortowych rejsów jak i szalonych wypraw dookoła świata. Zakład montażowy i produkcyjny firmy znajduje się w Olecku, tutaj też umiejscowiona jest nasza stolarnia, gdzie produkujemy meble i elementy drewniane stanowiące wyposażenie łodzi i jachtów motorowych. Szczegóły oferty na stronie.

http://www.delphiayachts.eu/ - 24 Lis 2016

Fabryka Silników Okrętowych****

Na stronie znajdziesz prezentację dostawcy silników napędu głównego dla przemysłu stoczniowego.

http://www.hcp.com.pl/w2/ - 30 Kwi 2002

FAST Baltic****

Fast Baltic organizuje spedycję morską (eksport, import) pomiędzy polskimi portami a angielskimi i irlandzkimi. Zakres usług obejmuje transport, przeładunek, składowanie, czarterowanie statków, doradztwo transportowe i obsługę celną. Transport dotyczy w szczególności towarów drobnicowych, stali i drewna.

http://www.fastbaltic.com.pl/ - 14 Lut 2000

Fenix - części zamienne do statków****

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją części zamiennych do statków i okrętów. Nasz asortyment, kompletowany w dużej mierze dzięki współpracy z japońskimi i koreańskimi producentami, jest niezwykle bogaty. W dużym uproszczeniu można w nim wymienić najważniejsze grupy: pompy, wirówki, sprężarki, różnego rodzaju filtry, uszczelnienia, części elektryczne, artykuły pomiarowe i wiele wiele innych.

http://www.fredfenix.com.pl/ - 23 Paź 2013

FLIS Yachts - Stocznia Jachtowa****

FLIS Yachts - producent katamaranów serii FLIS-CAT, jachtów żaglowych i motorowych oraz rekreacyjnych łodzi wiosłowo-motorowych.

http://www.flis.jacht.pl/ - 25 Lip 2003

Hydraulika siłowa firmy Sauer-Danfoss****

Sauer-Danfoss jest jednym z największych producentów i dostawców hydrauliki siłowej na świecie a jego polski oddział mieści się we Wrocławiu. Na stronach znajdziecie informacje o firmie, jej produktach oraz ich zastosowaniach, jak również o kulturze organizacyjnej przedsiębiorstwa.

http://www.sauer-danfoss.pl/ - 29 Lis 2004

Hydrobudowa S.A.****

Hydrobudowa S.A. jest realizatorem wszelkich przedsięwzięć hydrotechnicznych. Na stronach dostępne są informacje o historii spółki, zrealizowanych inwestycjach i zakresie działalności.

http://www.hydrobudowa.com.pl/ - 29 Sty 2000

JANMOR****

JANMOR - najstarsza prywatna stocznia jachtowa w Polsce, założona i kierowana przez inż. Andrzeja Janowskiego, produkuje jachty żaglowe i motorowe oraz wyroby z laminatów poliestrowo-szklanych od ponad 25 lat. Na stronie można się zapoznać z ofertą stoczni.

http://www.janmor.com.pl/ - 13 Mar 2000

JANMOR****

JANMOR - najstarsza prywatna stocznia jachtowa w Polsce, założona i kierowana przez inż. Andrzeja Janowskiego, produkuje jachty żaglowe i motorowe oraz wyroby z laminatów poliestrowo-szklanych od ponad 25 lat. Na stronie można się zapoznać z ofertą stoczni.

http://www.janmor.com.pl/ - 13 Mar 2000

MiM S C****

Na stronie oferta sprzedaży maszyn i urządzeń dla lokali gastronomicznych. Firma zajmuje się również dostarczaniem maszyn i akcesoriów okrętowych.

http://www.m-m.pl/ - 12 Lut 2002