KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł morski (127)

Najwyższej jakości posadzki, podłogi, nawierzchnie oraz wykładziny gumowe****

Na naszej stronie znajdą Państwo wysokiej jakości artykuły z branży polimerowej. Nasze podłogi pozyskujemy wyłącznie z krajów europejskich, co wiąże się z gwarancją najwyższej jakości i bezpieczeństwa użytkowania. Każdy produkt jest przebadany i certyfikowany względem przeznaczenia. Posiadamy linie produkcyjne oraz magazyny w krajach UE, stąd czas oczekiwania na zamówiony towar jest zminimalizowany. Wszystkie nasze produkty dostępne są "od ręki"gdyż przykładamy wszelkich starań aby nasz stan magazynowy był odświeżany na bieżąco. Zawsze służymy radą i pomocą przy wyborze odpowiedniego produktu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na polimerowe podłogi - od posadzek magazynowych, przez maty na plac zabaw i siłownie aż po maty przeciw grzęźnięciu do zastosowania w ciężkim terenie.

http://www.przemyslowepodlogi.pl/ - 19 Sie 2017

Navikon****

Na stronie znajdziesz informacje i prezentacje firmy, która wykonuje kompleksowe remonty statków oraz zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych i betonowych. Referencje, dane kontaktowe. Serwis także w wersji anglojęzycznej.

http://www.navikon.pl/ - 12 Lut 2002

NNMiH****

Namiary na Morze i Handel" to dwutygodnik skierowany do menedżerów transportu, handlu i przemysłu morskiego. Na stronie wybrane artykuły z aktualnego numeru i z archiwalnych oraz kilka odsyłaczy do stron o tematyce morskiej.

http://www.promare.com.pl/ - 14 Lut 2000

Nordcoop sp. z o.o. Gdańsk****

Nordcoop Gdańsk zajmuje się przemysłem okrętowym (produkcja i wykonawstwo), developering (sprzedaż mieszkań), produkcja prefabrykatów betonowych, roboty (sanitarne, transportowe, elektryczne, ślusarskie)

http://www.nordcoop.vti.pl/ - 17 Sty 2001

NORDICA ENGINEERING****

Nordica Engineering jest zintegrowaną grupą usług działającą w Miami (USA), Gdańsku (Polska) i Gibraltarze. Zajmuje się naprawą i konserwacją statków w Polsce od 1986 roku poczynając od realizacji m/s Stena Germanica i m/s Stena Scandinavica. Firma ta zajmuje się także sprzedażą na polskim rynku pomp ciepła szwedzkiej firmy IVT. Strona opracowana w trzech wersjach językowych (polskim, niemieckim, angielskim).

http://www.nordica.com.pl/ - 25 Lut 2000

Pod Omegą****

Przedsiębiorstwo na swojej stronie przedstawia ofertę: czartery jachtów, usługi szkutnicze, noclegi w hoteliku żeglarskim. Wstępnych rezerwacji dokonać można wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie.

http://www.cybersails.info.pl/podomega/ - 12 Wrz 2001

Port Handlowy Świnoujście****

Port Handlowy Świnoujście oferuje usługi przeładunkowe, składowe oraz holownicze. Obsługuje statki o zanurzeniu do 12,80 m. Na stronach charakterystyka urządzeń portowych, statystyka, wykaz aktualnie znajdujących się w porcie statków oraz ich stan.

http://www.phs.com.pl/ - 12 Paź 2000

Port Handlowy Świnoujście****

Port Handlowy Świnoujście oferuje usługi przeładunkowe, składowe oraz holownicze. Obsługuje statki o zanurzeniu do 12,80 m. Na stronach charakterystyka urządzeń portowych, statystyka, wykaz aktualnie znajdujących się w porcie statków oraz ich stan.

http://www.phs.com.pl/ - 12 Paź 2000

Portal Morski****

Profesjonalny, branżowy, polski serwis morski. Tematyka portalu: gospodarka morska, transport morski, crewing, spedycja, żegluga morska, porty morskie, stocznie, przemysł okrętowy, wyposażenie okrętowe, logistyka.

http://www.portalmorski.pl/ - 25 Cze 2004

PPiUR SZKUNER - Fishery & Fishing Service Enterprise****

Połowy, przetwórstwo, handel rybą. Obsługa portu i stoczni we Władysławowie. Na stronie informacje o działalności i ofercie firmy.

http://www.szkuner.pl/ - 11 Paź 2001