KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł morski (127)

P.P.U. Malmor Sp. z o.o****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która specjalizuje się w wykonywaniu prac konserwacyjno-malarskich, izolacyjnych, metalizacji natryskowej oraz w posadawianiu urządzeń i mechanizmów na podkładkach z chemoutwardzalnych żywic epoksydowych.

http://www.malmor.com.pl/ - 26 Kwi 2002

Rib łódź hybrydowa - seaghostgroup.pl****

Do zajrzenia na stronę internetową producenta Sea Ghost Group zapraszamy tych wszystkich, którzy są zainteresowani łodziami motorowymi typu RIB - chodzi w tym momencie o Ghost 750 Patrol, Ghost 750 i Ghost 900. Gwarantujemy naszym nabywcom najwyższej jakości łodzie motorowe, które są nowoczesne, przestronne, bezpieczne - wyróżnia je odporność na zmienne warunki na morzu oraz wysoka jakość wykończenia.

http://www.seaghostgroup.pl/ - 4 Sie 2017

Silniki do statków - bu-power-systems.pl****

BU Power Systems to dystrybutor silników marki Perkins. W ofercie mamy różne rodzaje silników. Naszymi klientami są firmy budowlane, rolnicze. Nasze silniki wykorzystuje się w górnictwie. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych. W naszej firmie pracują doświadczeni pracownicy, którzy zajmują się doradztwem technicznym. Szybko i sprawnie dostarczymy odpowiedni produkt.

http://bu-power-systems.pl/ - 3 Gru 2016

SMT Shipmanagement & Transport Gdynia Ltd.****

Witryna prezentująca działalność morskiej agencji rekrutacyjnej na wybrzeżu. Znajdziesz tu informacje na temat floty SMT, informacje o zatrudnieniu oraz dane teleadresowe.

http://www.smtgdynia.pl/ - 10 Kwi 2003

Spawarki Bester Lincoln****

Oferujemy spawarki i wszystko do spawania, a także fachowe doradztwo i profesjonalne usługi spawalnicze. U nas sprzęt spawalniczy tylko najwyższej jakości. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów i materiałów spawalniczych marki Lincoln Electric bester sa.. Nasze sklepy oferują Państwu szeroką gamę urządzeń spawalniczych objętych gwarancją z nadzorem serwisowym, opatrzone certyfikatem CE i B części zamienne do urządzeń spawalniczych, reduktorów, palników i uchwytów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i dogodne warunki płatności.

http://www.tlenspaw.pl/ - 12 Mar 2010

Spedycja kolejowa****

OT Logistics S.A. świadczący usługi między innymi spedycji morskiej, żeglugi śródlądowej, transportu morskiego, wydobycia kruszyw oraz przeładunku w portach. Usługi świadczone są przede wszystkim na Odrze.

http://www.otlogistics.com.pl/ - 4 Gru 2012

Stocznia Koźle SERWIS Sp. z o.o.****

Stocznia remontowo-budowlana przedstawia na swojej stronie potencjał produkcyjny, osiągnięcia, referencje i dane teleadresowe.

http://www.sk-serwis.kk.pl/ - 18 Lis 2001

Stocznia Marynarki Wojennej****

Na stronach SMW znajdziecie informacje o stoczni i jej historii, jej możliwościach technicznych i produkcyjnych. Jest także oferta konstrukcyjna oraz lista referencyjna.

http://www.navship.com.pl/ - 14 Mar 2000

Stocznia Pomerania****

Prezentacja Stoczni Pomerania. Strona zawiera informację o firmie, ofertę produktową i usługową, listę referencyjną, nowości i ciekawostki. Duża kolekcja zdjęć przedstawiających stocznie.

http://www.stpomerania.pl/ - 28 Wrz 2001

Stocznia Północna S.A.****

Witryna Stoczni Północnej. Znajdziecie tu informacje o możliwościach stoczni - charakterystykę techniczną, ofertę, aktualności, historię.

http://www.northship.com.pl/ - 21 Mar 2000