KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł morski (127)

Stocznia Remontowa Gryfia S.A.****

Szczegółowe informacje handlowe i ogólne Stoczni Szczecińskiej. Informacje dostępne w językach: polskim, angielskim i niemieckim.

http://www.gryfia.com.pl/ - 13 Sie 2001

S&W Verpackung Polska - załadunek kontenerów morskich i sztauowanie****

Strona internetowa centrum pakowania S&W Verpackung Polska. Projektujemy skrzynie drewniane do transportu towarów, wykonujemy załadunek kontenerów morskich oraz sztauowanie. Naszą specjalnością jest też relokacja maszyn.

http://www.s-wverpackung.pl/ - 25 Lip 2016

Www.unitrans.biz****

Firma Unitrans świadczy usługi w zakresie wykonawstwa konstrukcji stalowych, obróbki skrawaniem, transportu specjalistycznego, a także obsługi środków transportu dla klientów indywidualnych.

http://www.unitrans.biz/ - 12 Cze 2006

Yacht-Service****

Jachty z drewna, żaglowe i motorowe, wyroby z aluminium, okucia ze stali nierdzewnej i wyposażenie statków żaglowych: Haber 660 - produkcja i czarter

http://www.yacht-service.com.pl/ - 6 Wrz 2001

Yacht-Service****

Jachty z drewna, żaglowe i motorowe, wyroby z aluminium, okucia ze stali nierdzewnej i wyposażenie statków żaglowych: Haber 660 - produkcja i czarter

http://www.yacht-service.com.pl/ - 6 Wrz 2001

Zakład szkutniczy KŁOBUK****

Informacje na temat budowanych przez zakład i innych jachtów z tej stoczni, cennik, historia firmy a także testy jachtów.

http://www.klobuk.com.pl/ - 26 Sie 2001

Zakład Wielobranżowy "KRZYSZTOF ŁYSIAK"****

Producent kabestanów i innych okuć jachtowych z aluminium. Na stronie oferta oraz informacje o firmie.

http://www.lysiak.com.pl/ - 22 Paź 2001

A. Armiński, Mantra 3 i 7000, formuły pomiarowe***

Strona o Andrzeju Armińskim, jego stoczni i jachtach typu "Mantra". Sporo miejsca poświęcono równierz formułom pomiarowym i regatom.

http://www.aarminski.com.pl/ - 27 Sie 2001

AGENCJA***

Gaśnice, agregaty, hydranty, armatura , oznakowania, szafki na gaśnice, topory ciężkie, toporki lekkie, bosaki strażackie, sorbenty, okrętowy sprzęt przeciwpożarowy,prądownice, środki pianotwórcze, węże pożarnicze, testery czujek dymnych, skrzynie z laminatów, środek pianotwórczy STHAMEX i FETEX do gaśnic gastronomicznych.

http://www.victoria-szczecin.com.pl/ - 14 Kwi 2008

AMJACHT SERVICE***

Producent łodzi motorowych oraz akcesoriów szkutniczych i wyrobów metalurgicznych. Produkcja, sprzedaz i transport łodzi w kraju i zagranicą.

http://amjacht.com.pl/ - 10 Gru 2003