KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł morski (127)

Aura S.C. - kompletne wyposażenie jachtów***

Informacje o firmie, jej oferta, aktualne promocje. Dział nowości informuje o nowych produktach i ważnych wydarzeniach związanych z żeglarstwem. W dziale technicznym zamieszczono instrukcje obsługi do oferowanych urządzeń.

http://www.aura.max.pl/ - 12 Wrz 2001

Bajck Group***

Bajck jest firmą zajmującą się sprzedażą, serwisem oraz doradztwem technicznym. Zakres jej działalności to przemysł morski i lądowy. Na stronie znajdziecie informacje o tym co firma oferuje - są to m.in. pompy przeponowe do mediów trudnych, pompy wirowe, urządzenia pomiarowe, rejestrujące, kalibratorysystemy łączności wewnętrznej i zewnętrznej, radary, echosondy, radiopławy i inne. Strona ma być uzupełniana.

http://www.bajck.com.pl/ - 6 Mar 2000

BALTONA Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego***

Baltona zaopatruje statki, prowadzi sklepy wolnocłowe na lotniskach, zaopatruje placówki dyplomatyczne. O tym dowiesz się ze strony, a także znajdziesz na niej dane teleadresowe wszystkich oddziałów firmy.

http://www.baltona.com.pl/ - 18 Gru 2002

Befstal -Konstrukcje stalowe***

Produkujemy konstrukcje stalowe różnego typu zgodnie z powierzoną dokumentacją wykonawczą, urządzenia cumownicze, systemy parkingowe: barierki, balustrady, pachołki, stojaki rowerowe

http://befstal.com/ - 1 Cze 2006

Borpo S.C. Technical Ship Supplier***

Oferta części zamiennych dla przemysłu okrętowego.

http://www.borpo.com.pl/ - 15 Gru 2003

Centromor S.A.***

Firma oferuje wyposażenie przemysłowe, okrętowe, jachtów i innych jednostek pływających. Ponadto świadczy usługi turystyczne, zajmuje się także transportem i spedycją.

http://www.centromor.com.pl/ - 14 Lut 2000

Cliper, budowa, wybudowa i remonty jachtów, pokłady teakowe, doradztwo***

Specjalizujemy się w pokładach teakowych budowie i wybudowie łodzi i jachtów przeprowadzamy także remonty zawsze służymy fachowym doradztwem ZAPRASZAMY Bydgoszcz ul Witebska 2c

http://www.skoczylas-szkutnia.pl/ - 13 Gru 2006

CONREX - wyposażenie żeglugi***

Informacyjno-kontaktowa witryna firmy Conrex - przedstawiciela handlowego firm zagranicznych produkujących wyposażenie dla statków. Strona wykonana w dwóch równoległych wersjach językowych.

http://www.conrex.com.pl/ - 11 Wrz 2001

CONSTRUCTOR***

Produkcja maszyn, urządzeń oraz łodzi. Produkcja skierowana jest głównie na patentowe projekty małonakładowe. W ofercie znajdują się obecnie trzy grupy produktów: urządzenia i maszyny dla przemysłu piekarniczego (fermentatory oraz drożdżowniki), specjalistyczne urządzenia do środków transportu - kosze podwoziowe do samochodów ciężarowych, urządzenia pływające dla celów rekreacji i sportu - głównie łodzie.

http://www.constructor.com.pl/ - 22 Maj 2003

Dorapol - Firma Handlowa***

Oferta krakowskiej firmy - a w niej: owoce morza, ryby, oliwa z oliwek. Także przepisy kulinarne.

http://www.dorapol.krakow.pl/ - 4 Wrz 2001