KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł morski (127)

Eljacht - Elektronika i Elektrotechnika Jachtowa***

Firma ELJACHT zajmuje się projektowaniem oraz wykonawstwem instalacji elektrycznych i elektronicznych na jachtach żaglowych i motorowych. Jest autoryzowanym dystrybutorem i zajmuje się serwisem urządzeń elektronicznych firmy Raymarine (dawny Raytheon, Autohelm), zajmuje się także montażem i serwisem urządzeń grzewczych firm Eberspacher oraz Truma.

http://www.eljacht.pl/ - 16 Sty 2003

ELSE***

Podstawowa działalność firmy to elektronika morska w szerokim pojęciu, tj. prowadzenie przedstawicielstw handlowych i serwisowych, projektowanie, instalacje, uruchamianie, dostawy urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na stronach informacje o firmie, zakres świadczonych usług, oferta, prezentacja asortymentu wraz z opisami, zdjęciami i danymi, dane kontaktowe.

http://www.else.pl/ - 24 Maj 2002

Energopol***

Przedsiębiorstwo morskiego budownictwa hydrotechnicznego specjalizującego się w budowach mostów, robotach ziemnych, budowlach hydrotechnicznych, fundamentach specjalnych, itp.

http://www.energopol.pl/ - 8 Lis 2001

ETMAL***

Firma działa w branży przemysłu stoczniowego. Głównym przedmiotem działalności są usługi w zakresie nowych budów, remontów i serwisu urządzeń z napędem hydraulicznym oraz inne prace remontowo - konserwacyjne. Na stronach informacje o firmie, oferta, referencje, certyfikaty, dane kontaktowe.

http://www.etmal.com.pl/ - 21 Maj 2002

"Feba" Marine Service***

Strona spółki zajmującej się handlem nieużywanymi urządzeniami okrętowymi i ich częściami zamiennymi do statków zbudowanych w Polsce lub wyposażonych w polskie urządzenia.

http://www.feba.com.pl/ - 16 Maj 2002

Finomar Sp. z o.o.***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy specjalizującej się w produkcji złożonych konstrukcji spawanych oraz świadczeniu usług na rzecz przemysłu okrętowego - dla Stoczni Szczecińskiej oraz stoczni niemieckich i norweskich, a także dla energetyki. Prezentacja poszczególnych wyrobów. Również wersja angielska i niemiecka strony.

http://www.finomar.com.pl/ - 12 Lut 2002

Firma Krzem - piaskowanie, malowanie, mycie***

Firma Krzem - piaskowanie, malowanie, mycie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług na naszej stronie.

http://www.firmakrzem.prv.pl/ - 16 Mar 2004

Jachtvision.com - budowa i remonty jachtów łodzi motorowych.***

Jachtvision.com - budowa i remonty jachtów łodzi motorowych

http://www.jachtvision.com/ - 10 Paź 2006

Jachty***

Strona zawiera ofertę sprzedaży jachtów i prezentację stoczni. Znajdziesz tu prezentację łodzi, informacje o ich wymiarach i stanie technicznym. Ponadto informacje o cenie i dane teleadresowe stoczni.

http://forna.w.interia.pl/ - 23 Lip 2002

JAGA POLSKA***

Na łąmach strony znajdziesz ofertę produktów i technologii przeznaczonych do budowy statków, platform wiertniczych oraz do przemysłu lądowego. Znajdziesz tu szczegóły oferty oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.jagapolska.com.pl/ - 23 Gru 2002