KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł morski (127)

Janukowicz Jacht***

Prezentacja firmy. Budowa - jachtów kabinowych, małych drewnianych łódek otwartopokładowych, remonty jachtów drewnianych, osprzęt żeglarski

http://www.jjacht.com.pl/ - 8 Kwi 2002

Koga canoe kajak łodzie rowery wodne***

Firma jest producentem i dystrybutorem najwyższej klasy sprzętu pływającego. W szerokiej gamie produktów firmy oferuje różnego typu: kajaki, canoe, łodzie wędkarskie i rowery wodne.

http://www.koga-miastko.pl/index.html - 10 Lip 2003

Magazyn Przemysłu Rybnego***

Opracowana po polsku i angielsku internetowa wersja kwartalnika zajmującego się rybołówstwem, przetwórstwem rybnym, aspektami technologicznymi

http://www.mpr.nets.pl/ - 14 Lut 2000

MARCO MOTORS Sp. z.o.o.***

Witryna przedstawiciela Volvo penta i Tohatsu. Na stronie znajduje się pełna oferta firmy a także spis dealerów i nowości.

http://www.marcomotors.com.pl/ - 28 Sie 2001

Meblomor S A***

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy zajmującej się produkcją wyrobów dla przemysłu stoczniowego; oferuje m.in. zewnętrzne drzwi okrętowe, włazy okrętowe, włazy do zbiornikowców, żaluzje wentylacyjne oraz meble do kuchni, magazynów, pomieszczeń załogowych i pasażerskich. Firma produkuje także tradycyjne meble.

http://www.meblomor.pl/ - 12 Lut 2002

M.J. Zaczek***

Strona prywatnej firmy zajmującej się wykonywaniem: usług w zakresie rzeczoznawstwa morskiego, rzeczoznawstwa oraz kontroli towarów i ładunków. Poza ofertą strona zawiera dane teleadresowe firmy.

http://www.mjzaczek.cnet.pl/ - 22 Kwi 2002

Modul Sp. z o.o.***

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która zajmuje się produkcją kabin sanitarnych i platform wiertniczych na wszystkie rodzaje statków - to oferta gdańskiej firmy działającej w przemyśle morskim.

http://www.modul.com.pl/ - 12 Lut 2002

Mühlhan Spółka z o.o.***

Spółka Mühlhan to Zakład Usług Okrętowych oraz Zakład Konstrukcji Stalowych. Na stronie znajdziecie ofertę - produkcja dla okrętownictwa, budownictwa, budowa maszyn i urządzeń.

http://www.muhlhan.com.pl/ - 10 Mar 2000

Navimor - spółka z o.o***

Strona firmy Navimor zajmującej się budową statków. Firma zajmuje się także usługami stoczniowymi.

http://www.navimor.com.pl/ - 29 Lip 2001

O.M. Investment Sp. z o.o.***

Firma działa w przemyśle elektromaszynowym, budownictwie i infrastrukturze technicznej, przemyśle rafineryjnym, chemicznym, morskim, stoczniowym, stalowym i metalowym, energetyce, telekomunikacji. Na stronie znajdziecie informacje o zakresie usług, dotychczasowych klientach i firmach współpracujących.

http://www.ominvest.com.pl/ - 27 Mar 2000