KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł naftowy (96)

ABB Polska*****

ABB w Polsce jest częścią Grupy ABB, międzynarodowego koncernu zajmującego się produkcją urządzeń dla energetyki, przemysłu i transportu. Na stronach znajduje się omówienie historii firmy, jej działalności, planów rozwoju, oferty...

http://www.abb.pl/ - 25 Lut 2000

Castrol Polska*****

Serwis polskiego oddziału firmy Castrol. Na łamach stron znajdują się informacje na temat Castrol Polska oraz produktach koncernu. Ponadto dostępne są dane na temat osiągnięć sportowych oraz pozycji koncernu na arenie międzynarodowej.

http://www.castrol.pl/ - 14 Lut 2000

Firma "Conoco-Polska"*****

Na stronie przedstawiono filozofię firmy CONOCO, do której należy sieć stacji paliw JET, historię przedsiebiorstwa, adresy biur, wyszukiwarkę, linki, kontakty, ofertę pracy,kwestie dotyczące ekologii, oraz ofertę dla inwestorów i czytelnię.

http://www.conoco.pl/ - 15 Lip 2002

Kompresory, armatura do cystern, hydraulika siłowa, ramiona nalewcze*****

Przedstawiciel firmy HORI ENGINEERING (kompresory), EQUIPTANK (armatura i wyposażenie cystern), SILEA (pompy do paliw i LPG), MEDICION (układy pomiarowe), OMC (ramiona nalewcze).

http://www.commak.com/ - 25 Kwi 2005

Orlen S A - Polski Koncern Naftowy*****

Polski Koncern Naftowy - firma powstała z połączenia Petrochemii Płock i CPN. Informacje o oferowanych produktach (paliwa, produkty energetyczne, tworzywa sztuczne, asfalty i oleje i in.) oraz usługach. Relacje inwestorskie, aktualności firmowe. Strona również w j. ang.

http://www.pknorlen.com.pl/ - 13 Gru 2001

PKN ORLEN S.A.*****

Serwis internetowy PKN Orlen poświęcony systemowi FOLTA. Informacje o systemie, klientach.

http://www.portal.orlen.pl/ - 6 Lis 2002

Polski Koncern Naftowy ORLEN SA*****

Polski Koncern Naftowy ORLEN SA. Na stronie znajdziecie informacje o grupie, usługach, produktach, relacje inwestorskie, aktualności.

http://www.orlenoil.pl/ - 6 Lis 2002

Polski Koncern Naftowy S.A.*****

Witryna Polskiego Koncernu Naftowego S.A. zawiera informacje na temat działalności grupy PKN, produktów, usług i aktualności.

http://www.petrochemia.pl/ - 4 Lut 2000

POPiHN*****

Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego.

http://www.popihn.pl/ - 18 Kwi 2001

Rafineria Gdańska S.A.*****

Serwis Rafinerii Gdańskiej S.A. Na łamach stron znajdują się informacje na temat zakładu oraz jego produkcji. Ponadto można zapoznać się analizą polskiego rynku paliwowego oraz poradami dotyczącymi olejów.

http://www.rafineria.gda.pl/ - 14 Lut 2000