KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł naftowy (96)

Golden Gate S.A.****

Międzynarodowe Towarzystwo Naftowe powołane przez grupę polskich i zagranicznych inwestorów zainteresowanych inwestycjami na terenie Ukrainy i Polski, związanymi z budową lub rozbudową infrastruktury, jaka posłuży do transportu i przeróbki ropy naftowej pochodzącej z basenu Morza Kaspijskiego.

http://www.goldengate.pl/ - 10 Gru 2001

Helmar-Eko - paliwa ekologiczne****

Biopal jest typem ekologicznego oleju napędowego. Firma Helmar zajmuje się jego sprzedażą i transportem. Informacje o firmie i jej klienci, opis paliwa i wyniki badań próbki, ponadto formularz zamówienia przez sieć.

http://www.helmar-eko.pl/ - 10 Gru 2001

Instytut Górnictwa Naftowego i Gazownictwa****

Oficjalna Srtona Instytutu Górnictwa Naftowego i Gazownictwa w Krakowie, Oddział Krosno. Znajdziesz tu informacje na temat firmy, struktury jej organizacji, dyrekcji oraz eksploatacji i wiertnictwa.

http://www.igng.krosno.pl/ - 12 Paź 2001

Krak-gaz Sp. z o.o.****

Firma prowadzi hurtową sprzedaż gazu. Posiada własną bazę przeładunkowo-magazynową w Krakowie. Gaz, który oferuje, pochodzi z własnego importu. Oprócz tego firma wykonuje samochodowe instalacje gazowe.

http://www.krak-gaz.pl/ - 10 Gru 2001

NaftoPort****

NAFTOPORT Sp. z o.o. wykonuje przeładunki ropy naftowej i produktów ropopochodnych w Porcie Gdańskim. Spółka stanowi istotny element logistyki dostaw ropy naftowej dla polskich i niemieckich rafinerii oraz eksportu ropy z kierunku rosyjskiego. Na stronie zamieszczono informacje o firmie, strukturze, kapitale, usługach, klientach, podwykonawcach oraz aktualności.

http://www.naftoport.pl/ - 12 Sie 2002

Offshore Training Centre - szkolenia na platformy****

Firma zajmuje się szkoleniami pracowników przemysłu i stoczni pod kątem podjęcia pracy w sektorze Offshore (platformy wiertnicze, jednostki pływające). Proponujemy szkolenia norweskie i brytyjskie akredytowane.

http://www.offshoretraining.pl/ - 26 Wrz 2014

Oleje przemysłowe i silnikowe, olej Repsol****

Oferta firmy RPSL Polska obejmuje oleje silnikowe i przemysłowe a także smary. RPSL Polska jest dystrybutorem oleju Repsol a także innych produktów tej marki. Przedsiębiorstwo zapewnia wysoką jakość sprzedawanych towarów.

http://www.repsoloil.com.pl/ - 5 Lut 2013

OLEUM****

Przedsiębiorstwo OLEUM zajmuje się hurtową sprzedażą paliw: lekkich olejów opałowych i napędowych. W ofercie posiada również zbiorniki. Działa na terenie Śląska.

http://oleum.com.pl/ - 11 Lut 2017

OMV-Petrochemia****

OMV-Petrochemia - wyłączny importer olejów i smarów produkcji OMV PPH Petrochemia.

http://www.petrochemia.com.pl/ - 3 Lip 2000

Orlen S A****

Na stronie zanjdziesz prezentacje firmy Polski Koncern Naftowy. Zamieszczono tu informacje o oferowanych produktach oraz usługach. Relacje inwestorskie, aktualności firmowe.

http://www.pknorlen.pl/ - 11 Kwi 2002