KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł naftowy (96)

Texol sp. z o. o. -- olej opałowy | paliwa | oleje | smary****

Firma Texol jest Autoryzowanym Dystrybutorem Oleju Opałowego Lekkiego EKOTERM PLUS działając w imieniu PKN oraz sprzedawcą wszelkich olejów smarnych, smarów oraz paliw. Strony prezentują ofertę firmy.

http://www.texol.pl/ - 10 Mar 2000

Witospol - usługi finansowe i paliwa.****

Przedsiębiorstwo zajmuje się obrotem wierzytelnościami, prawnym oddłużaniem przedsiębiorstw oraz usługami faktoringowymi i brokerskimi. Ponadto obrotem energią elektryczną oraz sprzedażą paliw ciekłych i węgla. Na stronie informacje o firmie i szczegóły oferty.

http://www.witospol.pl/ - 10 Gru 2001

Art- Bena | Hurtownia Paliw***

Hurtownia paliw płynnych, najwyższa jakość najniższa cena

http://www.art-bena.pl/ - 9 Paź 2008

Auto Gaz - Polgas - Jerzy Maliński***

Kompendium wiedzy o paliwie gazowym (LPG) do samochodów: rozbudowane FAQ, właściwości paliwa, ideowy schemat instalacji, raport o bezpieczeństwie (z poligonu), raport o rynku w Polsce i prognozy na przyszłość, orientacyjny cennik instalacji dla różnych marek i modeli samochodów. Dane kontaktowe firmy oferującej zakładanie instalacji gazowych do samochodów.

http://www.polgas.polbox.pl/ - 12 Wrz 2002

AVE - paliwa***

Hurtownia zajmuje się organizacją dostaw olejów napędowych i opałowych, benzyn i innych mieszanek paliwowych do rafinerii i stacji benzynowych. Na stronie specyfikacja techniczna wyrobów poszczególnych producentów paliw oraz mapka dojazdu do firmy.

http://www.benzyny.com.pl/ - 22 Lip 2004

BADGER MINING POLAND***

Strona poświęcona firmie BADGER MINING POLAND - producenta wysokiej jakości piasków kwarcowych.

http://www.badgermining.pl/ - 30 Lip 2001

BORIM - dystrybucja paliw***

Przedsiębiorstwo "Borim" zajmuje się koncesjonowaną sprzedażą i dystrybucją paliw płynnych takich jak: olej napędowy, benzyna, olej opałowy. Zajmuje się również sprzedażą i dzierżawą przenośnych stacji paliw. Teren jej działalności obejmuje: Śląsk, Małopolskę, woj. opolskie

http://www.borim.pl/ - 3 Sie 2004

Cetanol.***

Strona firmy zajmującej się handlem hurtowym paliwami i olejami. Znajdziesz tu informacje o firmie, prezentację jej oferty oraz dane kontaktowe.

http://www.cetanol.pl/ - 27 Wrz 2002

Chemtech - Zakład Zaopatrzenia Technicznego***

Autoryzowany dystrybutor produktów Loctite, Teroson, BP, Mobil, Sikkens, Castrol i Quaker State. Na stronie prezentacja oferty handlowej.

http://www.chemtech.com.pl/ - 10 Gru 2001

Dekar. Produkcja i sprzedaż zniczy, świec i lampionów. Jabłoń***

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą zniczy, świec i lampionów. Prowadzi handel hurtowy i detaliczny. Dogodne warunki sprzedaży. Duży asortyment wyrobów.

http://dekar.prv.pl/ - 4 Sty 2006