KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł naftowy (96)

Ekonaft - Bolesławiec***

Autoryzowany Dystrybutor PKN Orlen Oleju Opałowego - ekoterm plus, oleje napędowe, benzyny bezołowiowe, smary, akcesoria i wiele innych.

http://www.ekonaft.net.pl/ - 6 Cze 2003

EKOPOL GÓRNOŚLĄSKI - HOLDING sp. z o.o.***

EKOPOL GÓRNOŚLĄSKI - HOLDING sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem produkcyjno - handlowo - usługowym. Firma działa od 1990 roku i obejmuje swoim działaniem cały kraj. Działalność firmy obejmuje swoim zakresem: wyroby hutnicze(blachy, stal, ocynk); oleje: przemysłowe, napędowe i opałowe; samochody i części zamienne; usługi internetowe; leasing; windykację i obrót wierzytelnościami.

http://www.eg.com.pl/ - 22 Kwi 2002

EKO-RIM***

EKO-RIM proponuje ofertę na dostawy oleju opałowego EKOTERM PLUS i oleju napędowego PETROCHEMII PŁOCK S.A. Firma świadczy usługi transportowe także innych paliw, olejów i innych produktów naftowych.

http://www.ekorim.pl/ - 14 Lut 2000

ELEKTROPLAST***

Witryna firmy oferującej urządzenia i technologie przeznaczone do produkcji biopaliw oraz maszyny spawalnicze. Na stronie prezentacja oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.elektroplast.waw.pl/ - 9 Lip 2003

Firma Handlowa ARGE Sp. zo.o.***

Strona prezentująca firmę handlową ARGE prowadzącą sprzedaż hurtową i detaliczną paliw, oleju opałowego, olejów i smarów. Poza katalogiem z ofertą znajdziesz tu sklep www i dane teleadresowe.

http://www.arge.pl/ - 23 Kwi 2002

Fortex Gaz***

Autoryzowany przedstawiciel koncernu Shell Gas zajmuje się dystrybucją autogazu oraz gazu w butlach do użytku domowego jak i przemysłowego. Oferuje szereg akcesoriów związanych z instalacją gazową tj. ogrzewacze katalityczne oraz ogrzewacze promiennikowe. Serwis zajmuje się naprawą ogrzewaczy i wymianą katalizatorów.

http://www.fortex.com.pl/ - 10 Gru 2001

Fundacja FAR***

Notowania paliw, oferty paliw płynnych i gazu.

http://fundacjafar.home.pl/ - 30 Paź 2001

Główny Instytut Górnictwa***

Na łamach strony znajdziesz informacje na temat usług wykonywanych przez Zakład Oceny Jakości Paliw Stałych. Strona prezentuje realizację badań, cennik oraz referencje.

http://sw.gig.katowice.pl/ - 31 Gru 2002

Hemok Kft, doradztwo - olej rzepakowy, paliwo ekologiczne***

Firma doradczo-handlowa działająca na rynkach środkowoeuropejskich w zakresie infrastruktury i ochrony środowiska. Jako przedstawiciel niemieckiego producent oferujemy urządzenia do produkcji biodiesla - biokomponenty, biodiesel, paliwo ekologiczne.

http://www.hemok.net/ - 30 Lis 2006

Honeywell***

Na stronie oferta dla branży lotniczej, automatyki domów i budynków, automatyki przemysłowej, komponenty dla przemysłu samochodowego, układy i urządzenia dla środków transportu, specjalistyczne chemikalia, włókna, tworzywa sztuczne i materiały kompozytowe.

http://www.honeywell.com.pl/ - 10 Sie 2001