KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł naftowy (96)

Jota - dystrybutor paliw***

Firma z Janikowa koło Poznania - dystrybutor produktów Shell i Kimberly-Clark. Prezentacja oferty handlowej.

http://www.bhjota.polbox.pl/ - 10 Gru 2001

KRASUCKI***

Firma "KRASUCKI" powstała w 1995 roku. Od początku związana była z koncernem EXXON/ESSO. W pierwszym okresie reprezentowała koncern jako Autoryzowanany Dostawca ESSO. Od 1999 roku uzyskała statut Przedstawicielstwa Handlowego ESSO na terenie woj. lubuskiego. Na stronie znajduje się oferta handlowa firmy.

http://www.krasucki.com.pl/ - 5 Kwi 2000

Materiały Budowlane-Transopał***

Prezentacja spółki, którą tworzą składy opału i hurtownie oferujące materiały budowlane. Na stronie znajduje się opis firmy, jej oferty oraz kontakt.

http://www.transopal.pl/ - 15 Sty 2002

MILGAZ***

Witryna dotycząca wykorzystania paliw alternatywnych. W ofercie zarówno sprzedaż paliw, jak i budowa stacji, instalacji, składów paliw: płynnych i gazowych.

http://milgaz.w.interia.pl/ - 16 Paź 2001

Nazali Naft - Dystrybutor oleju opałowego Ekoterm Plus***

Strona autoryzowanego dystrybutora oleju opałowego Ekoterm Plus produkowanego przez PKN Orlen. Firma porowadzi sprzedaż paliw oraz oferuje usługi sprzętowo-transportowe.

http://www.nazalinaft.pl/ - 26 Cze 2001

NITRON SA - materiały wybuchowe, tworzywa sztuczne, dodatek do paliw***

Nitron SA w Krupskim Młynie to czołowy producent górniczych materiałów wybuchowych, środków strzałowych, dodatku do paliw Nitrocet oraz wyrobów z tworzyw sztucznych, w tym: płyt komórkowych Tekpol, płyt pełnych, opakowań, granulatów PP i PVC, folii PET, detali motoryzacyjnych i AGD/RTV

http://www.nitron.com.pl/ - 23 Wrz 2004

OL-NAFT***

Hurtowa sprzedaż produktów Rafinerii Glimar S.A. w Gorlicach oraz produktów firm Texaco, Shell. Omówienie oferty.

http://www.olnaft.arg.pl/ - 20 Lis 2001

O.M. Investment Sp. z o.o.***

Firma działa w przemyśle elektromaszynowym, budownictwie i infrastrukturze technicznej, przemyśle rafineryjnym, chemicznym, morskim, stoczniowym, stalowym i metalowym, energetyce, telekomunikacji. Na stronie znajdziecie informacje o zakresie usług, dotychczasowych klientach i firmach współpracujących.

http://www.ominvest.com.pl/ - 27 Mar 2000

Orlen PetroGaz Płock***

Na stronie znajdziesz ofertę firmy oraz informacje dotyczące gazu płynnego: m.in. właściwości fizyczne i chemiczne, sposób postępowania w chwili zagrożenia wybuchem.

http://www.petrogaz.plock.pl/ - 3 Wrz 2001

Paliwa - MARES Włocławek - Katowice - Hurtownia Firmowa Rafineria Gdańska S.A.***

Hurtownia Firmowa Rafinerii Gdańskiej S.A. Paliwa, oleje, smary, płyny, olej opałowy, mazut, auto-gaz, paliwo lotnicze, butle 11 kg propan-butan B.P., salon i serwis PEUGEOT, części, myjnie. Na stronie informacje o firmie, paliwach, aktualności, oferta, reklama, sklep.

http://www.mares-wloc.pl/ - 17 Paź 2002