KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł naftowy (96)

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe Naftoremont***

Przedsiębiorstwo wykonuje roboty budowlano-montażowe i remontowe instalacji petrochemicznych. Wykonuje prace remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne w branżach mechanicznej, budowlanej, antykorozyjnej i izolacyjnej. Na stronie znajdziecie informacje o działalności firmy oraz uzyskanych przez nią uprawnieniach.

http://www.naftoremont.com.pl/ - 14 Mar 2000

Rafineria Trzebinia S.A.***

Witryna ta poświęcona jest przedsiębiorstwu naftowemu jakim jest Rafineria Trzebinia. Można zapoznać sie z historią powstania spółki, radą nadzorczą, różne ciekawostki o firmie, a także nowe produkty naftowe.

http://www.rafineria-trzebinia.pl/ - 28 Cze 2000

SITPNIG Kraków***

Stowarzyszenie Naukowo- Techniczne Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego. Na stronie informacje o zarządzie i kołach stowarzyszenia.

http://www.sitpnig.krakow.pl/ - 25 Cze 2002

Strona firmy "Mega" z Gliwic - sprzedawcy i dostawcy paliw płynnych.***

Strona profesjonalnej firmy "Mega" posiadającej stację benzynową w Gliwicach oraz specjalizującej się w dostawach paliw płynnych własnymi cysternami w systemie just-in-time.

http://www.pw-mega.pl/ - 7 Maj 2001

Texaco Lubricants Polands***

Texaco Lubricants Polands. Strona firmy nafciarskiej.

http://www.texaco.pl/ - 22 Mar 2002

WPG OILFARM - oleje, smary, nafty, płyny eksploatacyjne.***

Hurtownia olejów, smarów, naft, płynów eksploatacyjnych dla motoryzacji i przemysłu, filtrów oraz kosmetyków samochodowych.

http://www.oilfarm.pl/ - 14 Cze 2005

Zakład Robót Górniczych w Krośnie PO&GC Stimulation service in Krosno***

Oferta Zakładu Robót Górniczych w Krośnie. Opis działów Zakładu.

http://www.zrg.krosno.pl/ - 6 Lis 2003

Antech - paliwa**

Firma Antech Andrzej Charytoniuk prowadzi sprzedaż paliw pędnych, oleju napędowego, benzyn, gazu lokomocyjnego LPG. Działamy na rynku podlaskim.

http://antech.republika.pl/ - 30 Lip 2004

Buchen - Czyszczenie Kotłów, Usuwanie Odpadów, Transport Materiałów Niebezpiecznych**

Buchen Polska oferuje m.in: czyszczenie przemysłowe, czyszczenie zbiorników, transport materiałów niebezpiecznych, czyszczenie hydrodynamiczne, usuwanie odpadów, czyszczenie wysokociśnieniowe, usuwanie szlamów, inspekcje kanałów, czyszczenie wymienników, serwis reaktorów, czyszczenie kanałów i czyszczeni kotłów. Do tego celu wykorzystujemy wysokospecjalistyczny sprzęt jak: autocysterny, pojazdy asenizacyjne, ładowarki próżniowe, wirówki dekantacyjne, pompy wysokociśnieniowe i prasy filtracyjne.

http://www.buchen.pl/ - 18 Lip 2012

Drill-lab**

Drill-Lab już od 1990 roku zapewnia klientom na całym świecie serwis geologiczno - technologiczny oraz służy poradami w dziedzinie geologii.

http://www.drill-lab.com.pl/ - 1 Sie 2000