KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł przetwórczy (408)

Bestfoods Polska*****

Estetycznie przygotowana strona przedstawiająca filozofię działania firmy i jej udział w Polskim rynku spożywczym oraz historię firmy.

http://www.danie.pl/ - 21 Lip 2000

Bestfoods Polska*****

Bestfoods Polska słynie z wyrobów marki: KNORR, HELLMANN'S i AMINO . Swoje produkty oferuje klientom na rynku detalicznym, jak i z branży gastronomicznej. Na stronach znajdują się informacje na temat historii firmy, filozofii działania i produktów.

http://www.amino.pl/ - 6 Mar 2000

Campina Polska*****

Na łamach strony znajdziesz informacje o zakładzie, szczegółową ofertę jego produktów oraz liczne przepisy kulinarne na rozmaite potrawy.

http://www.campina.pl/ - 7 Lut 2002

Cement*****

Witryna jednej z największych w Polsce cementowni. Można tu kupić praktycznie każdy rodzaj cementu.

http://www.ozarow.com.pl/ - 25 Lip 2001

Danex*****

Danex firma zajmująca się grzybami. Na stronie informacje o firmie i ofercie dostępne oprócz polskiego w pięciu językach.

http://www.danex.pl/ - 20 Lip 2000

Frito Lay Polska*****

Na stronie kolorowa oferta, a w niej: Lay's, Cheetos z kultowymi postaciami Pokemon. Można wziać udział w konkursie oraz zagłosować na swojego ulubionego bohatera.

http://www.fritolay.pl/ - 9 Mar 2001

GOWA - Giełda Owocowo - Warzywna.*****

Pierwsza profesjonalna e-giełda w Polsce. Sprzedaż i kupno owoców i warzyw przez całą dobę. Profesjonalna obsługa logistyczna, transport międzynarodowy, obsługa po polsku, angielsku i rosyjsku.

http://www.gowa.pl/ - 13 Mar 2001

Hortex*****

Witryna jednego z największych polskich producentów soków i napojów. Znajdziecie tu nie tylko ofertę i nowości, ale także klub, przepisy kulinarne, gry i inne.

http://www.hortex.com.pl/ - 16 Mar 2000

Indykpol S.A.*****

Olsztyńskie Zakłady Drobiarskie Indykpol S.A. specjalizuje się w hodowli indyków oraz produkcji mięsa i przetworów indyczych i osiągnęła w tej branży pozycję lidera. Jest również największym producentem wysokoprzetworzonych wyrobów indyczych (wędliny, szynki, wędzonki) w Polsce.

http://www.indykpol.com.pl/ - 29 Sty 2000

Platforma internetowa owoce-warzywa.pl*****

Zadanie, jakie stawia sobie platforma internetowa owoce - warzywa.pl - to profesjonalne przygotowywanie i przekazywanie informacji, które są niezbędne dla dobrze działającej firmy. Adresatami oferty są firmy związane z branżą świeżych owoców i warzyw.

http://www.owoce-warzywa.pl/ - 16 Lut 2001

Informacje dodatkowe