KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł przetwórczy (391)

MERKUR - surowce i dodatki dla cukierni i piekarni****

W ofercie można znaleźć szeroki asortyment surowców i dodatków dla cukierni i piekarni. Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferta, punkty sprzedaży.

http://www.merkur.com.pl/ - 15 Lip 2002

METALOSKRAW warsztat****

Mieszczący się w Chorzowie warsztat obróbki skrawaniem serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Świadczymy usługi frezowania i toczenia CNC a materiały, z którymi pracujemy to metale kolorowe, stal jak i tworzywa sztuczne. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, co gwarantuje nam precyzję a także szybkie wykonywanie zleceń. W trosce o jakość oferowanych usług zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Proponujemy korzystne warunki współpracy i miłą atmosferę. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy na naszą stronę.

http://metaloskraw.pl/ - 27 Lut 2017

Miesiwo.pl****

Miesiwo.pl to pierwszy serwis umożliwiający mieszkańcom Warszawy zamówienie mięsiwa od producenta bezpośrednio z dostawą do domu.

http://www.miesiwo.pl/ - 10 Kwi 2009

Mosso Kwaśniewscy Spółka Jawna****

Oficjalna strona przedsiębiorstwa przetwórczego Mosso Kwaśniewscy Spółka Jawna w Raszynie. Informacje o firmie, produktach, aktualnościach i promocjach - można składać też zamówienia.

http://www.mosso.com.pl/ - 26 Cze 2002

NanoStal - wyżarzanie odprężające i normalizujące****

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w ulepszaniu, hartowaniu i obróbce cieplnej stali. Wykonujemy wyżarzanie normalizujące i odprężające.

http://www.nanostal.com/ - 13 Kwi 2016

Narzędzia dekarskie Rheinzink Tytan-cynk - Ekro****

Firma Ekro zajmuje się sprzedażą produktów takich jak blacha miedziana, tytan-cynk, Rheinzink, ocynk, łupkek dachowy oraz narzędzia dekarskie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

http://www.ekro.com.pl/ - 17 Wrz 2008

Nata - napoje****

Firma Nata na swojej stronie przedstawia ofertę sprzedaży wód mineralnych i napojów owocowych, gazowanych i niegazowanych. Na stronie znajdziecie informacje o produktach, promocjach, dystrybucji, zdobytych certyfikatach.

http://www.nata.com.pl/ - 14 Mar 2000

Nordis - chłodnie polskie****

Na stronie firmy znajdziecie ofertę lodów - różne rodzaje, smaki. Są rysunki, ceny, informacje o objętości i kaloryczności.

http://www.nordis.com.pl/ - 29 Mar 2000

Obłoszenia Branżowe****

Strona zawiera ogłoszenia podmiotów branż energetycznej, rolno-przetwórczej i logistycznej. Najnowsze przetargi, oferty firm, ogłoszenia urzędów, informacje o targach, konferencjach i szkoleniach.

http://ogloszenia.branzowe.pl/ - 6 Lut 2001

Obróbka metali Bydgoszcz****

Firma specjalizuje się w profesjonalnej obróbce metali przy użyciu nowoczesnych maszyn. W ofercie znajdują się takie usługi jak toczenie, frezowanie, spawanie, cięcie laserem czy chociażby gięcie rur. Firma jest również właścicielem marki odbojnica.pl

http://bgtechnology.com.pl/ - 14 Paź 2017