KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł przetwórczy (400)

Mag-bar.pl****

Odbiorem odpadów z tworzyw sztucznych z zakładów produkcyjnych, przetwórstwo i skup tworzyw sztucznych, takich jak: PA, PP, PS, PE, ABS, HDPE, PC, PMMA, POM oraz ich zagospodarowanie oferuje P.U.P.H Mag-Bar z Granowa. Na polskim rynku działamy od 2005 r., zapewniając stałą i rzetelną współpracę oraz sukcesywny odbiór odpadów., profesjonalizm i troska o środowisko to atuty współpracy z nami, co potwierdza grono zaufanych klientów. Umożliwiamy odbiór własnym transportem odpadów tworzyw sztucznych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania z ofertą.

http://www.mag-bar.pl/ - 5 Paź 2018

MAGDALENA OSUCH Woreczki foliowe Wrocław****

We Wrocławiu mieści się siedziba firmy Zgrzewanie z folii. Działamy na rynku bezustannie od 1998 roku, co zaowocowało zdobyciem dużego doświadczenia oraz zaufaniem wielu klientów. Nasza oferta obejmuje produkcję wytrzymałych worków LDPE, różnego typu opakowań foliowych o wszechstronnym zastosowaniu oraz folii polietylenowych. Wytwarzane przez nas folie mogą mieć formę taśmy, rękawa albo półrękawa o przeróżnej szerokości. Dzięki nowoczesnym maszynom jesteśmy w stanie uzyskać materiały o takich parametrach, na jakich zależy klientom. Dodatkowe wiadomości o firmie można znaleźć na stronie internetowej.

http://zgrzewaniezfolii.pl/ - 23 Cze 2016

Marbet****

Witryna firmy specjalizującej się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Zajmuje się również produkcją ciepłych uli dla pszczół, wkładów do desek wind surfingowych, łodzi, znaków drogowych i kolejowych, desek do pływania. Na stronach znajdują się informacje o firmie oraz oferta i cennik.

http://www.marbet.com.pl/ - 7 Kwi 2000

Masarnia Podmiejska - Gorzów Wlkp.****

Zakład produkcyjno-handlowy oferuje szeroki asortyment mięs, jego przetworów i wyrobów wędliniarskich. Posiada sieć własnych sklepów na terenie woj. lubuskiego. Na stronie szczegółowe informacje o przedsiębiorstwie, sklepach firmowych, prezentacja oferty oraz dane kontaktowe i mapka dojazdowa do zakładu.

http://masarnia-podmiejska.civ.pl/ - 7 Kwi 2003

MERKUR - surowce i dodatki dla cukierni i piekarni****

W ofercie można znaleźć szeroki asortyment surowców i dodatków dla cukierni i piekarni. Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferta, punkty sprzedaży.

http://www.merkur.com.pl/ - 15 Lip 2002

METALOSKRAW warsztat****

Mieszczący się w Chorzowie warsztat obróbki skrawaniem serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Świadczymy usługi frezowania i toczenia CNC a materiały, z którymi pracujemy to metale kolorowe, stal jak i tworzywa sztuczne. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, co gwarantuje nam precyzję a także szybkie wykonywanie zleceń. W trosce o jakość oferowanych usług zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Proponujemy korzystne warunki współpracy i miłą atmosferę. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy na naszą stronę.

http://metaloskraw.pl/ - 27 Lut 2017

Miesiwo.pl****

Miesiwo.pl to pierwszy serwis umożliwiający mieszkańcom Warszawy zamówienie mięsiwa od producenta bezpośrednio z dostawą do domu.

http://www.miesiwo.pl/ - 10 Kwi 2009

Mosso Kwaśniewscy Spółka Jawna****

Oficjalna strona przedsiębiorstwa przetwórczego Mosso Kwaśniewscy Spółka Jawna w Raszynie. Informacje o firmie, produktach, aktualnościach i promocjach - można składać też zamówienia.

http://www.mosso.com.pl/ - 26 Cze 2002

NanoStal - wyżarzanie odprężające i normalizujące****

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w ulepszaniu, hartowaniu i obróbce cieplnej stali. Wykonujemy wyżarzanie normalizujące i odprężające.

http://www.nanostal.com/ - 13 Kwi 2016

Narzędzia dekarskie Rheinzink Tytan-cynk - Ekro****

Firma Ekro zajmuje się sprzedażą produktów takich jak blacha miedziana, tytan-cynk, Rheinzink, ocynk, łupkek dachowy oraz narzędzia dekarskie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

http://www.ekro.com.pl/ - 17 Wrz 2008