KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł przetwórczy (400)

Przetwórnia Owoców i Warzyw PROSPONA*****

Specjalnością firmy jest produkcja przetworów owocowo-warzywnych z przeznaczeniem dla cukierników, piekarzy oraz producentów wyrobów mleczarskich. Witryna zawiera informacje o działalności i lokalizacji firmy oraz ofercie.

http://www.prospona.com.pl/ - 20 Kwi 2000

Słodki serwis*****

Znajdziecie tu "interesujące informacje za świata czekolady, ciekawostki oraz słownik imion wraz z możliwością przesyłania kartek z życzeniami."

http://danusia.pl/ - 9 Mar 2001

Zakłady Mięsne Witold Werbliński*****

Zakłady Mięsne Witold Werbliński zajmują się produkcja i sprzedażą wyrobów garmażeryjnych i wędliniarskich. W ofercie znajduje się m.in. szynka wiejska, pasztety kaliskie, luksusowe czy metka berlińska. Na stronach znajdują się informacje o produktach i firmie.

http://www.werblinski.pl/ - 21 Kwi 2000

Agro-Handel zakłady mięsne - mięso, wędliny, kiełbasy****

Zakłady mięsne Agro-handel Śrem woj. wielkopolskie. W ofercie przetwórstwo mięsne i produkcja oraz sprzedaż mięsa: wieprzowina, wołowina, drób, półtusze, kiełbasy, wędzonki, mięso wieprzowe, mięso wołowe, podroby, pieczenie, wyroby podrobowe i inne produkty mięsne.

http://www.agro-handel.com.pl/ - 12 Sie 2003

Agrohansa****

Firma jest producentem naturalnych dodatków owocowych do produktów mleczarskich: jogurtów, maślanki, serków homogenizowanych, lodów, itp... Strony zawierają omówienie oferty firmy.

http://www.agrohansa.pl/ - 3 Mar 2000

AJjtel Przetwórstwo Rybne****

Produkcja mrożonek i konserw rybnych, usługi filetowania, konfekcjonowania, mrożenia i magazynowania ryb oraz handel rybami żywymi. Sklepy firmowe Krewetka

http://www.ajtel.pl/ - 17 Lis 2006

AltumTech - cięcie strumieniem wody****

Oferta przygotowana przez przedsiębiorstwo AltumTech. Proponujemy cięcie strumieniem wody (water jet) między innymi aluminium, szkła, płytek, kamienia naturalnego.

http://altumtech.pl/ - 1 Gru 2016

ANNA - Przetwórnia Owoców i Warzyw****

Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferta asortymentowa, kontakt. POW ANNA jest producentem dżemów nisko i wysokosłodzonych, soków, syropów, ogórków konserwowych i kwaszonych, marmolady, dodatków do lodów, mrozonek i innych przetworów owocowych i warzywnych.

http://www.powanna.com.pl/ - 26 Lut 2001

Anodowanie i pasty polerskie****

W asortymencie naszej firmy znajdziecie substancje, jakie wykorzystywane są podczas anodowania. Przygotowane zostały również pasty polerskie i żywice różnego typu stosowane w procesach przemysłowych, jak na przykład przetwórstwie tworzyw sztucznych.

http://www.chem4pol.pl/ - 22 Lut 2014

"AUGUSTO" - Jarocin****

Strona firmy zajmującej się handlem lodami i różnymi mrożonkami zawiera ofertę, informacje o firmie i dokładne dane teleadresowe.

http://www.augusto-jarocin.pl/ - 24 Gru 2001