KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł przetwórczy (402)

"AUGUSTO" - Jarocin****

Strona firmy zajmującej się handlem lodami i różnymi mrożonkami zawiera ofertę, informacje o firmie i dokładne dane teleadresowe.

http://www.augusto-jarocin.pl/ - 24 Gru 2001

Autoryzowany dystrybutor LEISTER. Specjaliści obróbki tworzyw. Doradztwo-Testy-Szkolenia-Serwis.****

Narzędzia ręczne i urządzenia gorącego powietrza do obróbki termicznej tworzyw sztucznych. Urządzenia Leister są wykorzystywane m.in. do zgrzewania, osuszania, obkurczania, spawania, sterylizowania i łączenia tworzyw zarówno w dekarstwie, branży reklamowej jak i przy produkcji plandek, w przemyśle spożywczym i motoryzacyjnym oraz na liniach produkcyjnych.

http://www.heisslufttechnik.pl/ - 20 Cze 2008

AXPLAST - zadaszenia z poliwęglanu****

Oferujemy zadaszenia z poliwęglanu nad drzwi. Częścią asortymentu firmy AXPLAST są również płyty komorowe.

http://www.axplast.com/ - 7 Lut 2017

AZOTAS MARIUSZ PRYK odzysk miedzi****

Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu firmę AZOTAS z Sieradza, która od wielu lat zajmuje się sprzedawaniem włoskich maszyn służących do recyklingu. Pracują one w systemie suchej separacji i wykorzystywane są przez firmy zajmujące się odzyskiem tworzyw sztucznych lub metali. Oferujemy młyny, rozdrabniacze jednowirnikowe, separatory, granulatory oraz wiele innych. Zapewniamy fachowe doradztwo, opiekę przed i po sprzedażową, serwis urządzeń oraz konkurencyjne ceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą propozycją - prosimy o kontakt. Wszelkie dodatkowe wiadomości oraz dane kontaktowe mieszczą się na naszej witrynie internetowej.

http://www.azotas.pl/ - 5 Lut 2016

Bauer - Ogród Podlaski Sp.z o.o.****

Strona producenta mrożonek, koncentratów i soków. Oferta obejmuje między innymi: mrożone owoce i warzywa, koncentraty owocowe i warzywne, przeciery z owoców i warzyw, soki i napoje. Strona dostępna równieżw języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.

http://www.bauerpolska.pl/ - 3 Wrz 2001

BOFMAR - Pieczarki, ogórki, przetwórstwo warzyw.****

Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku od 1992 r. Oferujemy pieczarki marynowane, ogórki, warzywa, przetwory, marynaty.

http://www.bofmar.pl/ - 11 Maj 2005

BROWAR NAMYSŁÓW sp. z o.o.****

Witryna namysłowskiego browaru zawiera informacje o produktach, rys historyczny browaru, mapkę z lokalizacją oraz info o promocjach.

http://www.browarnamyslow.com.pl/ - 8 Mar 2000

Browary Łódzkie S.A.****

Witryna Browarów Łódzkich zawiera listę sklepów firmowych, zarys historyczny, listę zdobytych nagród i opis produkowanych rodzajów piwa.

http://www.browarlodz.com.pl/ - 8 Mar 2000

Brykiet z trocin****

Jeśli interesuje Was brykiet od zastosowana w centralnym ogrzewaniu możecie zdecydować się na produkty przygotowywane przez naszą firmę. Dostarczamy brykieciarki oraz brykiet z trocin drzewnych. Dbając o zadowolenie naszych klientów cały czas pracujemy nad ofertą, wprowadzamy do sprzedaży nowe produkty. Wszystkie nasze brykiety posiadają stosowne atesty, które gwarantują, że produkt będzie miał wysoką kaloryczność.

http://www.brykietpol.ig.pl/ - 29 Sie 2017

Café PRIMA****

Witryna producenta kawy. Na stronach informacje o firmie, lista oddziałów, prezentacja wszystkich rodzajów kawy, gadżety multimedialne i firmowa gazetka.

http://www.prima.com.pl/ - 5 Kwi 2000