KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł przetwórczy (400)

Chybie SA****

Podstawowym celem dzialalności Spółki jest oferowanie na krajowy rynek szerokiego asortymentu wysokiej jakości wyrobów cukrowniczych. Strony zawierją informacje o działalności i ofercie firmy, cenach, lokalizacji.

http://www.chybiesa.com.pl/ - 21 Mar 2000

Conus - Opakowania z tworzyw sztucznych, tłoczenia reklamowe****

Przedsiębiorstwo Conus działające w Krakowie to ceniony producent opakowań z tworzyw sztucznych, typu blister, wykrawanych, tub foliowych. Naszą specjalnością są tłoczenia reklamowe.

http://www.conus.com.pl/ - 1 Lis 2016

Cukrownia Tuczno****

Strona Fabryki Cukru z długoletnią tradycją zawiera dane o firmie oraz ofertę.

http://www.cukrowniatuczno.com.pl/ - 12 Gru 2001

Cynkownia****

Firma ANTIKOR korzysta z doświadczeń oraz utrzymuje tradycje Cynkowni GALESS ze Świdnicy. W ostatnim czasie została całkowicie zmodernizowana cała nasza linia technologiczna przez co stała się ona praktycznie najnowocześniejsza w Polsce i Europie. Dzięki temu możemy zaoferować swoim klientom najwyższą klasę usług cynkowania wysokotemperaturowego oraz ogniowego przy nawet dużych elementach. Pełna automatyzacja pozwala przyspieszyć cały proces obróbki oraz zapewnia zawsze ten sam wysoki poziom cynkowania.

http://antikor.pl/ - 8 Maj 2013

Czujniki optyczne****

Czujniki optyczne są częścią automatyki urządzeń których działanie polega na wysyłaniu wiązki świetlnej prze nadajnik, odbieraniu jej przez odbiornik i rejestrowaniu obiektów które przecinają wysyłają przez nie wiązkę światła.

http://www.czujnikioptyczne.com/ - 21 Cze 2014

Ddpady elektroniczne - utylizacja****

Nasze przedsiębiorstwo TOM-KOL dostarcza całościową obsługę zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw w zakresie utylizacji sprzętu elektronicznego oraz skupu odpadów przeróżnego rodzaju.

http://tom-kol.pl/ - 14 Wrz 2013

DOMAT****

Firma "Domat" działa na rynku od 1990 roku. Początkowo zajmowała się sprzedażą importowanych artykułów konsumpcyjnych. Obecnie zajmuje się przetwórstwem orzechów arachidowych, pistacjowych, migdałów, bakalii i produkcją na ich bazie gotowych wyrobów spożywczych. Na stronie można się zapoznać z ofertą firmy oraz profilem prowadzonej działalności.

http://www.domat.pl/ - 12 Kwi 2000

Doniczki produkcyjne, doniczki plastikowe, doniczki ogrodnicze MIWEX SG Józef Słomkowski****

Firma MIWEX SG Józef Słomkowski oferuje doniczki produkcyjne, doniczki plastikowe, doniczki ogrodnicze, a także doniczki do stroików oraz doniczki do pnączy-doniczka okrągła Chodzież. Na stronie internetowej polecamy pojemniki do zniczy, wkłady do zniczy i tuby do zniczy. Przetwórstwo tworzyw sztucznych-tworzywa sztuczne.

http://www.tworzywa-miwex.pl/ - 20 Cze 2011

Doral - zakład przetwórstwa rybnego****

Informacje o firmie i jej osiągnięciach w branży, lista oferowanych produktów, opis technologii produkcji ilustrowany fotografiami z zakładu.

http://www.doral.pl/ - 5 Paź 2001

DORAN GROUP - produkcja pelletu ze słomy i z trocin, sadzonki miskanta olbrzymiego****

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji pelletu ze słomy i trocin przy użyciu zaawansowanej technologii. DORAN GROUP zajmuje się również uprawą roślin energetycznych jak sadzonki miskanta olbrzymiego.

http://www.dorangroup.pl/ - 24 Lip 2015