KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł przetwórczy (405)

Doral - zakład przetwórstwa rybnego****

Informacje o firmie i jej osiągnięciach w branży, lista oferowanych produktów, opis technologii produkcji ilustrowany fotografiami z zakładu.

http://www.doral.pl/ - 5 Paź 2001

DORAN GROUP - produkcja pelletu ze słomy i z trocin, sadzonki miskanta olbrzymiego****

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji pelletu ze słomy i trocin przy użyciu zaawansowanej technologii. DORAN GROUP zajmuje się również uprawą roślin energetycznych jak sadzonki miskanta olbrzymiego.

http://www.dorangroup.pl/ - 24 Lip 2015

Drescher Polska****

Firma Drescher Polska jest przedstawicielem na Polskę firmy Drescher, która w swojej ofercie posiada: papier komputerowy pojedynczy, papier komputerowy samokopiujący, koperty do wydruków poufnych, formularze administracyjne, formularze spersonalizowane, formularze utajnione, papier kserograficzny, papier do drukarek laserowych, papier do drukarek atramentowych, folie do prezentacji wizualnych, etykiety biurowe. Na stronie można zapoznać się z ofertą handlową firmy oraz historią firmy Drescher.

http://www.drescher.pl/ - 13 Kwi 2000

Duda-Bis Sp. z o.o. Sosnowiec****

Strona firmy, której oferta obejmuje urządzenia i maszyny dla przemysłów: mięsnego, mleczarskiego, przetwórczego, piekarniczego, medycznego, kosmetycznego, chemicznego, browarniczego oraz innych gałęzi przemysłu, w których wykorzystywane są urządzenia i elementy ze stali nierdzewnej.

http://www.dudabis.com.pl/ - 5 Paź 2001

DWORY S.A.****

Firma Chemiczna Dwory S.A. należy do największych w Polsce zakładów syntezy chemicznej. Zajmuje się produkcją: kauczuku i lateksu syntetycznego, tworzyw styrenowych (polistyren i polistyren do spieniania), tworzyw winylowo-akrylowych, tworzyw metakrylowych, kwasów i rozpuszczalników, wodorotleneku sodowego, podchlorynu sodowego, chloru. Na stronie znajduje się oferta produkcyjna zakładów.

http://www.dwory.pl/ - 17 Kwi 2000

EDF Ekoserwis - stabilizacja gruntu, spoiwa hydrauliczne, mieszanka betonowa****

Przedsiębiorstwo produkcyjno - handlowo - usługowe. Specjalizują się w zagospodarowaniu ubocznych produktów spalania. Proponują między innymi beton architektoniczny i chudy, a także spoiwa hydrauliczne. EDF Ekoserwis zajmuje się również stabilizacją gruntu.

http://www.edfekoserwis.pl/ - 11 Lip 2015

EKO MOTORPOL autoryzowany dystrybutor statoil olsztyn****

Opisujemy Motorpol, firmę jaka powstała w 1996 roku. Jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Kingspan i Olejów Statoil. Posiada w ofercie produkty dla przemysłu, budownictwa również asortyment dla firm z branży ochrony środowiska. Ma wysokiej jakości zbiorniki z tworzyw sztucznych, różnorodne pojemniki plus systemy zagospodarowania wody deszczowej. Motorpol zaprasza do zakupu pojemników na olej napędowy, opałowy i olej zużyty. W naszej ofercie znajdują się także pojemniki na piasek oraz sól również palety wychwytujące. Gwarantujemy korzystne ceny i tylko doskonałą jakość. Zachęcamy serdecznie do odwiedzin naszej strony internetowej.

http://ekomotorpol.pl/ - 7 Maj 2014

Elint****

Młoda firma działająca w branży dostaw maszyn i urządzeń do przetwórstwa żywności, w tym mięsa, ryb i serów.

http://www.elint.pl/ - 13 Sie 2007

ELZET B. RADZIK reklamówki foliowe****

Poszukujesz solidnej firmy, która zajmuje się produkcją opakowań z folii polietylenowej LDPE lub folii wysokoprzeźroczystej PP - zapoznaj się z ofertą Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „ELZET” z Krzeszowic. Naszą działalność prowadzimy od 1980 roku i przez ten czas zdobyliśmy duże grono klientów zarówno w kraju jak oraz za granicą. Produkujemy folie opakowaniowe oraz specjalistyczne, kolorowe oraz bezbarwne, z nadrukiem albo bez nadruku, z antyblokingiem, z dodatkiem poślizgowym, czy antystatycznym. Proponujemy profesjonalne doradztwo w obszarze proponowanego asortymentu i opracowujemy prototypy. Nasze artykuły trafiają do wszystkich gałęzi i branż przemysłu. Więcej informacji odnajdziecie na stronie internetowej:

http://www.elzet-opakowania.pl/ - 14 Lis 2013

E-pack - producent polietylenowych worków na śmieci i odpady****

Jesteśmy producentem worków na śmieci, które powstają na bazie materiałów poddanych recyklingowi. Do wyrobu przedmiotów pozyskujemy surowce ze zbiórki i segregacji odpadów foliowych. Wytwarzamy worki HDPE, LDPE oraz polietylenowe. Wykonujemy produkty w różnych kolorach i wymiarach.

http://www.epack.com.pl/ - 2 Paź 2017