KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł przetwórczy (404)

EwaPUR - Powłoki antykorozyjne i chemoodporne, przetwórstwo elastomerów poliuretanowych****

Oferta firmy EwaPUR, która wykonuje powłoki antykorozyjne i chemoodporne, w tym również polimocznikowe. Naszą specjalnością jest regeneracja i przetwórstwo elastomerów poliuretanowych.

http://www.ewapur.pl/ - 6 Kwi 2016

Fileciarka, odgławiarka, odościarka - obróbka ryby, łososia****

Firma PH IMEX sprzedaje maszyny do przetwórstwa rybnego: fileciarka, odościarka, odskórzarka, odgławiarka, patroszarka (patroszenie ryb) i separatory do ryb. Profesjonalne maszyny do ryb w tym maszyny do filetowania ryb i usuwania ości - obróbka ryby i obróbka łososia.

http://www.phimex.pl/ - 21 Sie 2014

Firma Jeż Bartłomiej Strach - obróbka tworzywa metodą wtrysku****

Specjalnością naszej firmy jest profesjonalne przetwórstwo różnego rodzaju tworzyw sztucznych. W tym celu stosowana jest metoda wtryskowa, która umożliwia uzyskanie detali o wysokiej precyzji wykonania.

http://www.jezplastik.pl/ - 27 Mar 2018

Firma Roleski****

Firma jest producentem majonezów, sosów majonezowych, musztard i ketchupów. Na stronie znajdziecie katalog, informacje o partnerach firmy i uzyskanych przez nią nagrodach.

http://www.roleski.com.pl/ - 19 Kwi 2000

Folia bąbelkowa i stretch, opakowania foliowe, pakowe taśmy z nadrukiem****

TT Konsorcjum to firma, która oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty takie jak folia stretch, folia bąbelkowa oraz na przykład opakowania foliowe. Jeżeli interesują państwa taśmy pakowe lub taśmy z nadrukiem - gorąco polecam sprawdzić ofertę tejże firmy! Jest ona bardzo szeroka dzięki czemu swój wymarzony towar znajdą tutaj również Ci, którzy poszukają tulej tekturowych, pianek poliuretanowych lub kartonów.

http://www.ttkonsorcjum.pl/ - 26 Wrz 2012

Folia maszynowa****

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze opakowań produktów folią stretch. Nasza oferta obejmuje kompleksowe doradztwo jakie dotyczy zarówno rozwiązań logistycznych, jak i doboru najlepszych produktów foliowych. W ramach naszej oferty zapewniamy możliwość uzyskania oszczędności na zużyciu materiału, jakim jest folia pre stretch. W ramach naszej oferty zapewniamy najlepsze produkty pod względem odporności i rozciągłości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą!

http://hi-octane.pl/ - 10 Maj 2013

Fol-system.com.pl****

Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Fol-System. Od 2016 roku proponujemy produkcję, sprzedaż i montaż folii hydroizolacyjnych. Zakupią u nas Państwo folie PVC, do oczek i stawów, basenowe, przemysłowe. Nasi pracownicy są świetnymi specjalistami, dlatego zlecenia przez nas wykonywane są na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest satysfakcja każdego Klienta. Swoją działalność prowadzimy naobszarze Łodzi oraz okolic. W celu uzyskania bliższych wiadomości na temat naszych artykułów prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty. Więcej wiadomości znajduje się na stronie internetowej.

http://fol-system.com.pl/ - 7 Lip 2017

Food-Mark****

Firma zajmuje się importem i handlem surowcami do produkcji spożywczej oraz innych gałęzi przemysłu oraz dystrybucją mieszanek funkcjonalnych i przyprawowych Firmy "BJ PRODUCTS".

http://www.food-mark.pl/ - 29 Cze 2004

Formed - producent butelek farmaceutycznych****

Opakowania oraz butelki farmaceutyczne, wykorzystywane również do zastosowań w branży chemicznej i kosmetycznej, o różnych pojemnościach (10ml, 30ml, 100ml), znajdą Państwo w ofercie firmy Formed. Więcej informacji na stronie internetowej.

http://www.formed.pl/ - 23 Lut 2017

GEOTERMIA PYRZYCE ciepłownia geotermalna****

Przedstawiamy Państwu Zakład Geotermia Pyrzyce, jaki mieści się w województwie zachodniopomorskim. Działalność zakładu polega na wytwórczości, przesyłce i dostawie energii dla mieszkańców i przedsiębiorstw. Współcześnie wdrożony plan LIFE+ pozwala zwiększenie wydajności uzyskiwania energii ze źródeł geotermalnych. Jest to nowatorska technika polegająca na zintegrowaniu metody miękkiego kwasowania z metodą super miękkiego kwasowania. Celem jest podtrzymanie właściwości chemicznych wód geotermalnych na stałym poziomie i w efekcie poprawa chłonności warstwy złożowej. Zakład prowadzi również aktywność upowszechniającą informacje o wykorzystaniu naturalnych źródeł energii, a także organizuje szkolenia, seminaria oraz konferencje. Więcej elementów mieści się na stronie internetowej.

http://www.acidizing.com.pl/ - 3 Gru 2013