KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł przetwórczy (408)

ELZET B. RADZIK reklamówki foliowe****

Poszukujesz solidnej firmy, która zajmuje się produkcją opakowań z folii polietylenowej LDPE lub folii wysokoprzeźroczystej PP - zapoznaj się z ofertą Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „ELZET” z Krzeszowic. Naszą działalność prowadzimy od 1980 roku i przez ten czas zdobyliśmy duże grono klientów zarówno w kraju jak oraz za granicą. Produkujemy folie opakowaniowe oraz specjalistyczne, kolorowe oraz bezbarwne, z nadrukiem albo bez nadruku, z antyblokingiem, z dodatkiem poślizgowym, czy antystatycznym. Proponujemy profesjonalne doradztwo w obszarze proponowanego asortymentu i opracowujemy prototypy. Nasze artykuły trafiają do wszystkich gałęzi i branż przemysłu. Więcej informacji odnajdziecie na stronie internetowej:

http://www.elzet-opakowania.pl/ - 14 Lis 2013

E-pack - producent polietylenowych worków na śmieci i odpady****

Jesteśmy producentem worków na śmieci, które powstają na bazie materiałów poddanych recyklingowi. Do wyrobu przedmiotów pozyskujemy surowce ze zbiórki i segregacji odpadów foliowych. Wytwarzamy worki HDPE, LDPE oraz polietylenowe. Wykonujemy produkty w różnych kolorach i wymiarach.

http://www.epack.com.pl/ - 2 Paź 2017

EwaPUR - Powłoki antykorozyjne i chemoodporne, przetwórstwo elastomerów poliuretanowych****

Oferta firmy EwaPUR, która wykonuje powłoki antykorozyjne i chemoodporne, w tym również polimocznikowe. Naszą specjalnością jest regeneracja i przetwórstwo elastomerów poliuretanowych.

http://www.ewapur.pl/ - 6 Kwi 2016

Fileciarka, odgławiarka, odościarka - obróbka ryby, łososia****

Firma PH IMEX sprzedaje maszyny do przetwórstwa rybnego: fileciarka, odościarka, odskórzarka, odgławiarka, patroszarka (patroszenie ryb) i separatory do ryb. Profesjonalne maszyny do ryb w tym maszyny do filetowania ryb i usuwania ości - obróbka ryby i obróbka łososia.

http://www.phimex.pl/ - 21 Sie 2014

Firma Jeż Bartłomiej Strach - obróbka tworzywa metodą wtrysku****

Specjalnością naszej firmy jest profesjonalne przetwórstwo różnego rodzaju tworzyw sztucznych. W tym celu stosowana jest metoda wtryskowa, która umożliwia uzyskanie detali o wysokiej precyzji wykonania.

http://www.jezplastik.pl/ - 27 Mar 2018

Firma Roleski****

Firma jest producentem majonezów, sosów majonezowych, musztard i ketchupów. Na stronie znajdziecie katalog, informacje o partnerach firmy i uzyskanych przez nią nagrodach.

http://www.roleski.com.pl/ - 19 Kwi 2000

Folia bąbelkowa i stretch, opakowania foliowe, pakowe taśmy z nadrukiem****

TT Konsorcjum to firma, która oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty takie jak folia stretch, folia bąbelkowa oraz na przykład opakowania foliowe. Jeżeli interesują państwa taśmy pakowe lub taśmy z nadrukiem - gorąco polecam sprawdzić ofertę tejże firmy! Jest ona bardzo szeroka dzięki czemu swój wymarzony towar znajdą tutaj również Ci, którzy poszukają tulej tekturowych, pianek poliuretanowych lub kartonów.

http://www.ttkonsorcjum.pl/ - 26 Wrz 2012

Folia maszynowa****

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze opakowań produktów folią stretch. Nasza oferta obejmuje kompleksowe doradztwo jakie dotyczy zarówno rozwiązań logistycznych, jak i doboru najlepszych produktów foliowych. W ramach naszej oferty zapewniamy możliwość uzyskania oszczędności na zużyciu materiału, jakim jest folia pre stretch. W ramach naszej oferty zapewniamy najlepsze produkty pod względem odporności i rozciągłości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą!

http://hi-octane.pl/ - 10 Maj 2013

Fol-system.com.pl****

Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Fol-System. Od 2016 roku proponujemy produkcję, sprzedaż i montaż folii hydroizolacyjnych. Zakupią u nas Państwo folie PVC, do oczek i stawów, basenowe, przemysłowe. Nasi pracownicy są świetnymi specjalistami, dlatego zlecenia przez nas wykonywane są na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest satysfakcja każdego Klienta. Swoją działalność prowadzimy naobszarze Łodzi oraz okolic. W celu uzyskania bliższych wiadomości na temat naszych artykułów prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty. Więcej wiadomości znajduje się na stronie internetowej.

http://fol-system.com.pl/ - 7 Lip 2017

Food-Mark****

Firma zajmuje się importem i handlem surowcami do produkcji spożywczej oraz innych gałęzi przemysłu oraz dystrybucją mieszanek funkcjonalnych i przyprawowych Firmy "BJ PRODUCTS".

http://www.food-mark.pl/ - 29 Cze 2004

Informacje dodatkowe