KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł przetwórczy (408)

Formed - producent butelek farmaceutycznych****

Opakowania oraz butelki farmaceutyczne, wykorzystywane również do zastosowań w branży chemicznej i kosmetycznej, o różnych pojemnościach (10ml, 30ml, 100ml), znajdą Państwo w ofercie firmy Formed. Więcej informacji na stronie internetowej.

http://www.formed.pl/ - 23 Lut 2017

GEOTERMIA PYRZYCE ciepłownia geotermalna****

Przedstawiamy Państwu Zakład Geotermia Pyrzyce, jaki mieści się w województwie zachodniopomorskim. Działalność zakładu polega na wytwórczości, przesyłce i dostawie energii dla mieszkańców i przedsiębiorstw. Współcześnie wdrożony plan LIFE+ pozwala zwiększenie wydajności uzyskiwania energii ze źródeł geotermalnych. Jest to nowatorska technika polegająca na zintegrowaniu metody miękkiego kwasowania z metodą super miękkiego kwasowania. Celem jest podtrzymanie właściwości chemicznych wód geotermalnych na stałym poziomie i w efekcie poprawa chłonności warstwy złożowej. Zakład prowadzi również aktywność upowszechniającą informacje o wykorzystaniu naturalnych źródeł energii, a także organizuje szkolenia, seminaria oraz konferencje. Więcej elementów mieści się na stronie internetowej.

http://www.acidizing.com.pl/ - 3 Gru 2013

G-inter Solution - precyzyjna obróbka CNC****

Na stronie internetowej można zapoznać się z ofertą firmy G-inter Solution. Obejmuje ona dokonywanie precyzyjnej obróbki skrawaniem CNC, a w tym frezowanie oraz toczenie. Szczegóły na stronie.

http://www.gintersolution.pl/ - 25 Maj 2018

Glass-inox.com.pl****

Posiadająca swą siedzibę w Warszawie Spółka komandytowa GLASS - INOX zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy m.in. projektowanie i wybór właściwych materiałów w procesach produkcji wyrobów ze szkła. Gwarantujemy terminową oraz fachową realizację każdego zlecenia. Ponadto specjalizujemy się w obróbce oraz dostawie szkła dla klientów indywidualnych jak również inwestycyjnych. Wszystkich, którzy pragnęliby zapoznać się z całym zakresem oferowanych przez firmę usług i dowiedzieć się więcej na temat przedsiębiorstwa zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

http://www.glass-inox.com.pl/ - 19 Paź 2018

GREMI - Przetwórstwo tworzyw sztucznych****

Specjalnością firmy jest przetwórstwo tworzyw sztucznych. Gremi zajmuje się produkcją, modernizacją i regeneracją urządzeń - form, wykrojników, tłoczników, giętarek.

http://www.narzedziownia-gremi.com.pl/ - 28 Lip 2014

HMN Szopienice S.A.****

HHuta Metali Nieżelaznych "SZOPIENICE" Spółka Akcyjna. Oferta Firmy to: Anody, Blachy, Cynk elektrolityczny, Druty, Krążki, Kwas siarkowy, Odlewy z żeliwa, Ołów rafinowany, Rurki cienkościenne, Rury wyciskane, Siarczan magnezowy, Stopy cynku, Stopy ołowiu, rut myśliwski, Tuleje i wałki, Wełna ołowiana, Wyroby ogniotrwałe.

http://www.hutaszopienice.com.pl/ - 16 Sty 2002

Hochland Polska Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziecie informacje o historii firmy, produktach, jakości, nagrodach, sponsoringu, a także o Rynku (pozycja, reklamy, nowości, cennik, dystrybutorzy, przepisy).

http://www.hochland.pl/ - 7 Kwi 2000

Hodowla - skup tuczników, ceny świń, wieprzowina****

Polski Koncern Mięsny DUDA zaprasza hodowców trzody chlewnej do udziału w konkursie Hodowca Roku. Celem konkursu jest uhonorowanie hodowców, którzy dostarczają duże ilości dobrego żywca (wieprzowina). Hodowla świń - skup tuczników, ceny świń.

http://www.hodowcaroku.pl/ - 11 Sie 2011

Hortino****

Zakład przetwórstwa owocowo - warzywnego. W ofercie mrożone owoce i warzywa. Galeria zdjęć wraz z informacjami o produktach. Przepisy kulinarne.

http://hortino.com.pl/ - 4 Wrz 2001

Hurtownia wędlin i przetworów mięsnych****

Hurtownia wędlin i przetworów mięsnych: wędliny, mięso, drób, garmażerka- CHŁODEX.

http://chlodex.pl/ - 19 Wrz 2005

Informacje dodatkowe