KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł przetwórczy (391)

Hochland Polska Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziecie informacje o historii firmy, produktach, jakości, nagrodach, sponsoringu, a także o Rynku (pozycja, reklamy, nowości, cennik, dystrybutorzy, przepisy).

http://www.hochland.pl/ - 7 Kwi 2000

Hodowla - skup tuczników, ceny świń, wieprzowina****

Polski Koncern Mięsny DUDA zaprasza hodowców trzody chlewnej do udziału w konkursie Hodowca Roku. Celem konkursu jest uhonorowanie hodowców, którzy dostarczają duże ilości dobrego żywca (wieprzowina). Hodowla świń - skup tuczników, ceny świń.

http://www.hodowcaroku.pl/ - 11 Sie 2011

Hortino****

Zakład przetwórstwa owocowo - warzywnego. W ofercie mrożone owoce i warzywa. Galeria zdjęć wraz z informacjami o produktach. Przepisy kulinarne.

http://hortino.com.pl/ - 4 Wrz 2001

Hurtownia wędlin i przetworów mięsnych****

Hurtownia wędlin i przetworów mięsnych: wędliny, mięso, drób, garmażerka- CHŁODEX.

http://chlodex.pl/ - 19 Wrz 2005

Hurtownia wędlin MAGMA****

MAGMA - hurtownia mięsa i wędlin. Działamy od 1995r. jestesmy regionalnym dystrybutorem Zakładów Mięsnych Bartek. Oferujemy również usługi transportowe krajowe i zagraniczne.

http://www.magma-szczecin.com/ - 27 Cze 2006

Italmarco - Technologie Rolno - Spożywcze****

Dostarczanie nowoczesnych technologii dla przetwórstwa rolno - spożywczego, ze szczególnym uwzględnieniem sektora piekarsko - cukierniczego i młynarskiego. Na stronach można zapoznać się z informacjami o firmie, ofertą handlową oraz zasadami serwisu i doradztwa.

http://www.italmarco.com.pl/ - 1 Kwi 2002

KADO-STAL dostawca wyrobów hutniczych Radomsko****

Firma Kado-Stal z Radomska specjalizuje się w sprzedaży wyrobów hutniczych i stalowych. Jesteśmy stosunkowo młodą firmą, jednak stale wzbogacamy nasz asortyment i dostosowujemy świadczone usługi do wymagań i potrzeb naszych Klientów. Oferujemy wyroby takie jak kształtowniki kwadratowe i prostokątne, rury, kątowniki, płaskowniki, pręty gładkie i żebrowane, ceowniki, dwuteowniki, wózki do bram przesuwnych, zawiasy regulowane albo tłoczone, listwy zębate oraz akcesoria do bram i ogrodzeń. Można nam oprócz tego zlecić cięcie na wymiar czy też drobne prace ślusarsko-spawalnicze. Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie.

http://kadostal.pl/ - 3 Lis 2016

KALISZANKA - wyroby cukiernicze****

Witryna producenta batonów "Grześków". Na stronie interaktywny klub "Mega Pożeraczy Grześków", konkursy, gry, zabawy, czat oraz forum.

http://www.kaliszanka.com.pl/ - 28 Mar 2003

KAMIS - PRZYPRAWY S.A.****

Serwis prowadzony przez firmę KAMIS zajmującą się produkcją przypraw kulinarnych. Na stronie znajduje się katalog produktów oraz przepisy kulinarne.

http://www.kamis.com.pl/ - 21 Mar 2000

Knuth Polska - Frezarki, tokarki, obrabiarki cnc, wycinarki laserowe, cięcie wodą****

Strona polskiego oddziału producenta obrabiarek CNC oraz maszyn konwencjonalnych. Knuth oferuje frezarki, tokarki, urządzenia do cięcia wodą oraz wycinarki laserowe.

http://www.knuth.pl/ - 17 Kwi 2015