KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł przetwórczy (393)

KAMIS - PRZYPRAWY S.A.****

Serwis prowadzony przez firmę KAMIS zajmującą się produkcją przypraw kulinarnych. Na stronie znajduje się katalog produktów oraz przepisy kulinarne.

http://www.kamis.com.pl/ - 21 Mar 2000

Knuth Polska - Frezarki, tokarki, obrabiarki cnc, wycinarki laserowe, cięcie wodą****

Strona polskiego oddziału producenta obrabiarek CNC oraz maszyn konwencjonalnych. Knuth oferuje frezarki, tokarki, urządzenia do cięcia wodą oraz wycinarki laserowe.

http://www.knuth.pl/ - 17 Kwi 2015

Koła zębate, prowadnice, rolki transportowe - KB-Plast****

Oferta KB-Plast obejmuje produkcję takich elementów jak koła zębate, rolki transportowe czy prowadnice. Firma zajmuje się także doborem tworzyw sztucznych w postaci prefabrykatów.

http://www.kb-plast.com.pl/ - 18 Sty 2014

KOMA Marcin Robert Pechcin - skupujemy surowce wtórne****

Masz dużą ilość surowców wtórnych na sprzedaż? Odwiedź skup KOMA Marcin Robert Pechcin. Wymienisz u nas szkło, plastik, makulaturę czy elektroodpady na gotówkę.

http://www.koma-surowce.pl/ - 11 Paź 2016

Kompozyty, laminaty, tworzywa sztuczne****

Zaawansowana produkcja elementów z materiałów takich, jak: kompozyty, laminaty, czy tworzywa sztuczne to specjalizacja naszej firmy. W ofercie znajdują się liczne produkty wykonane z tych materiałów, które powstają na zaawansowanym parku technologicznym. Polecamy – Plastwag!

http://www.plastwag.pl/ - 2 Lip 2013

Kontenery z Dębicy - profesjonalna produkcja, sprzedaż i wynajem****

Strona firmy Weldon działającej w branży produkcji metalowej. Podstawowym i najstarszym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o dowolnym przeznaczeniu zgodne z normami ISO. W ofercie firmy są m.in. kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, morskie, magazynowe i inne. Oferta Weldon w zakresie budowy kontenerów jest ciągle rozwijana o nowe, udoskonalone kontenery. Zdobyte przez firmę Weldon w ciągu kilku ostatnich lat wiedza i doświadczenie umożliwiły rozbudowę zakresu produkcji metalowej o nowe typy produktów i świadczonych usług. Są nimi produkcja ekranów akustycznych, panelowych ogrodzeń metalowych i konstrukcje stalowe oraz usługi wynajmu maszyn, obróbki metalu, a także ultradźwiękowego badania spoin i spawów konstrukcji stalowych. Dzięki znaczącemu wzrostowi ilości inwestycji w zakresie budownictwa drogowego wyjątkowo dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się ekrany akustyczne.

http://www.kontenery.weldon.pl/ - 4 Cze 2015

Kormoran****

Serwis WWW marki Kormoran. Dokładne informacje na temat asortymentu opon marki Kormoran, lista punktów dealerskich, wyszukiwarka opon, praktyczne informacje dla kierowców, Klub Prasowy.

http://www.kormoran.com.pl/ - 1 Paź 2001

KOTŁY kotły Pleszew****

Posiadająca siedzibę w Czerminie w województwie wielkopolskim firma Pleszewskie Kotły serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Specjalizujemy się w produkcji kotłów centralnego ogrzewania, w czym mamy ogromne, przeszło 25-letnie doświadczenie. W naszej ofercie znaleźć można kotły z podajnikiem, uniwersalne, całodobowe a oprócz tego układy podające palniki, sterowniki, dmuchawy, zbiorniki na opał czy akcesoria. Oferujemy jedynie produkty najwyższej jakości, posiadające niezbędne dokumenty oraz certyfikaty ekologiczne. Zapraszamy na stronę.

http://www.pleszewskiekotly.pl/ - 19 Lip 2017

KOWARY****

Strona należy do firmy KOWARY z Kowar, zajmującej się produkcją dywanów. Na stronie można się zapoznać z ofertą handlową firmy wraz ze zdjęciami, technologia wytwarzania dywanów.

http://www.kowary.com.pl/ - 3 Kwi 2000

KRONOPOL****

KRONOPOL sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją paneli podłogowych, paneli boazeryjnych, listw wykończeniowych, płyt meblowych, blatów roboczych, gotowych elementów meblowych, płyt MDF, płyt OSB, parapetów, płyt wiórowych. Pełna oferta handlowa firmy znajduje sie na stronie.

http://www.kronopol.com.pl/ - 5 Kwi 2000