KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł przetwórczy (402)

Juor Producent konserw rybnych, wątróbki z dorsza, szproty****

Juor s.c. konserwy rybne, produkcja, wędzenie. Wątróbki z dorsza, wątróbki dorszowe, szproty, śledzie, makrele. Wędzenie ryb. Konserwy rybne producent.

http://juor.pl/ - 26 Lip 2018

KADO-STAL dostawca wyrobów hutniczych Radomsko****

Firma Kado-Stal z Radomska specjalizuje się w sprzedaży wyrobów hutniczych i stalowych. Jesteśmy stosunkowo młodą firmą, jednak stale wzbogacamy nasz asortyment i dostosowujemy świadczone usługi do wymagań i potrzeb naszych Klientów. Oferujemy wyroby takie jak kształtowniki kwadratowe i prostokątne, rury, kątowniki, płaskowniki, pręty gładkie i żebrowane, ceowniki, dwuteowniki, wózki do bram przesuwnych, zawiasy regulowane albo tłoczone, listwy zębate oraz akcesoria do bram i ogrodzeń. Można nam oprócz tego zlecić cięcie na wymiar czy też drobne prace ślusarsko-spawalnicze. Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie.

http://kadostal.pl/ - 3 Lis 2016

KALISZANKA - wyroby cukiernicze****

Witryna producenta batonów "Grześków". Na stronie interaktywny klub "Mega Pożeraczy Grześków", konkursy, gry, zabawy, czat oraz forum.

http://www.kaliszanka.com.pl/ - 28 Mar 2003

KAMIS - PRZYPRAWY S.A.****

Serwis prowadzony przez firmę KAMIS zajmującą się produkcją przypraw kulinarnych. Na stronie znajduje się katalog produktów oraz przepisy kulinarne.

http://www.kamis.com.pl/ - 21 Mar 2000

Knuth Polska - Frezarki, tokarki, obrabiarki cnc, wycinarki laserowe, cięcie wodą****

Strona polskiego oddziału producenta obrabiarek CNC oraz maszyn konwencjonalnych. Knuth oferuje frezarki, tokarki, urządzenia do cięcia wodą oraz wycinarki laserowe.

http://www.knuth.pl/ - 17 Kwi 2015

Koła zębate, prowadnice, rolki transportowe - KB-Plast****

Oferta KB-Plast obejmuje produkcję takich elementów jak koła zębate, rolki transportowe czy prowadnice. Firma zajmuje się także doborem tworzyw sztucznych w postaci prefabrykatów.

http://www.kb-plast.com.pl/ - 18 Sty 2014

KOMA Marcin Robert Pechcin - skupujemy surowce wtórne****

Masz dużą ilość surowców wtórnych na sprzedaż? Odwiedź skup KOMA Marcin Robert Pechcin. Wymienisz u nas szkło, plastik, makulaturę czy elektroodpady na gotówkę.

http://www.koma-surowce.pl/ - 11 Paź 2016

Kompozyty, laminaty, tworzywa sztuczne****

Zaawansowana produkcja elementów z materiałów takich, jak: kompozyty, laminaty, czy tworzywa sztuczne to specjalizacja naszej firmy. W ofercie znajdują się liczne produkty wykonane z tych materiałów, które powstają na zaawansowanym parku technologicznym. Polecamy – Plastwag!

http://www.plastwag.pl/ - 2 Lip 2013

Kontenery z Dębicy - profesjonalna produkcja, sprzedaż i wynajem****

Strona firmy Weldon działającej w branży produkcji metalowej. Podstawowym i najstarszym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o dowolnym przeznaczeniu zgodne z normami ISO. W ofercie firmy są m.in. kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, morskie, magazynowe i inne. Oferta Weldon w zakresie budowy kontenerów jest ciągle rozwijana o nowe, udoskonalone kontenery. Zdobyte przez firmę Weldon w ciągu kilku ostatnich lat wiedza i doświadczenie umożliwiły rozbudowę zakresu produkcji metalowej o nowe typy produktów i świadczonych usług. Są nimi produkcja ekranów akustycznych, panelowych ogrodzeń metalowych i konstrukcje stalowe oraz usługi wynajmu maszyn, obróbki metalu, a także ultradźwiękowego badania spoin i spawów konstrukcji stalowych. Dzięki znaczącemu wzrostowi ilości inwestycji w zakresie budownictwa drogowego wyjątkowo dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się ekrany akustyczne.

http://www.kontenery.weldon.pl/ - 4 Cze 2015

Kormoran****

Serwis WWW marki Kormoran. Dokładne informacje na temat asortymentu opon marki Kormoran, lista punktów dealerskich, wyszukiwarka opon, praktyczne informacje dla kierowców, Klub Prasowy.

http://www.kormoran.com.pl/ - 1 Paź 2001