KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł przetwórczy (397)

KRUEL, Chrzanów - analizy metalurgiczne, przeróbka metali****

Zajmujemy się odzyskiem, przerobem i obrotem metalami szlachetnymi. Wykonujemy też analizy metalurgiczne.

http://www.kruel.pl/ - 9 Cze 2006

Kruś - skup folii odpadowej stretch i kapturowej****

Strona internetowa firmy prowadzącej skup folii odpadowej PE - stretch, kapturowej, kolorowej i z nadrukami. Oferujemy atrakcyjne ceny.

http://www.ldpe.pl/ - 14 Wrz 2015

Kujawska Fabryka Manometrów KFM S.A.****

KFM S.A Włocławek wytwarza cały szereg standardowych wyrobów, które mogą zaspokoić zapotrzebowanie w wielu branżach takich jak na przykład: przetwórstwo przemysłowe, systemy ogrzewania i chłodzenia, sprzęt spawalniczy, motoryzacyjny, ciągniki i sprzęt rolniczy, instalacje przemysłowe, laboratoryjne i inne. Na stronach znaleźć mozna informacje o firmie oraz katalog produktów.

http://www.manometry.com.pl/ - 6 Kwi 2000

Kurtyny paskow****

Szukasz ekonomicznego rozwiązania w kwestii bram i drzwi do twojego zakładu? Kutyny PCV skutecznie chronią przed czynnikami środowiskowymi. Wykonane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia. Doskonale sprawdzą się zarówno w chłodni, jak i zakładach mięsnych.

http://www.tanietworzywa.pl/ - 30 Lip 2016

Lacma Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz informacje o firmie, jej ofercie oraz serwatce i jej historii.

http://www.lacma.pl/ - 1 Kwi 2002

Lenix.com.pl****

Firma LENIX prowadzi działalność od 2006 roku. Zakład produkcyjny firmy mieści się w Rucewie, w województwie kujawsko - pomorskim. W naszym asortymencie posiadamy elementy do pojazdów szynowych czy elementy dla budownictwa. Specjalizujemy się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych - laminatów na bazie żywicy poliestrowej. Dążymy do produkowania produktów wysokiej jakości, gdyż zadowolenie naszych Klientów jest naszym głównym celem. Wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z naszym całym asortymentem produktów, zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

http://lenix.com.pl/ - 30 Mar 2017

Linie produkcyjne - Wemet****

Firma Wemet oferuje urządzenia zgrzewalnicze oraz nowoczesne rozwiązania związane z wytwarzaniem siatek z drutu oraz obróbką plastyczną metali. Zgrzewarki, prostowarki, giętarki, linie produkcyjne.

http://www.wemet.eu/ - 10 Wrz 2013

LUX-STAL Producent kontenerów siatkowych - Brodnica, Manieczki****

Jako producent z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku możemy Państwu zagwarantować niezwykle dobre jakościowo siatki zgrzewane, palety metalowe, półki siatkowe czy wózki transportowe. Każdy z takich produktów posiada między innymi certyfikat jakości DIN ISO 3834-2, co jest potwierdzeniem tego, że są to najlepsze produkty dostępne na rynku, które dodatkowo otrzymacie w niezwykle atrakcyjnych cenach.

http://lux-stal.pl/ - 14 Cze 2017

MACED****

Strony firmy specjalizującej się w produkcji przysmaków dla psów oraz produktów dla ptaków i gryzoni. Znaleźć tutaj mozna informacje o firmie a także ofertę handlową. Strony dostępne również w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.

http://www.maced.com.pl/ - 27 Mar 2000

Mag-bar.pl****

Odbiorem odpadów z tworzyw sztucznych z zakładów produkcyjnych, przetwórstwo i skup tworzyw sztucznych, takich jak: PA, PP, PS, PE, ABS, HDPE, PC, PMMA, POM oraz ich zagospodarowanie oferuje P.U.P.H Mag-Bar z Granowa. Na polskim rynku działamy od 2005 r., zapewniając stałą i rzetelną współpracę oraz sukcesywny odbiór odpadów., profesjonalizm i troska o środowisko to atuty współpracy z nami, co potwierdza grono zaufanych klientów. Umożliwiamy odbiór własnym transportem odpadów tworzyw sztucznych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania z ofertą.

http://www.mag-bar.pl/ - 5 Paź 2018