KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł przetwórczy (391)

Kujawska Fabryka Manometrów KFM S.A.****

KFM S.A Włocławek wytwarza cały szereg standardowych wyrobów, które mogą zaspokoić zapotrzebowanie w wielu branżach takich jak na przykład: przetwórstwo przemysłowe, systemy ogrzewania i chłodzenia, sprzęt spawalniczy, motoryzacyjny, ciągniki i sprzęt rolniczy, instalacje przemysłowe, laboratoryjne i inne. Na stronach znaleźć mozna informacje o firmie oraz katalog produktów.

http://www.manometry.com.pl/ - 6 Kwi 2000

Kurtyny paskow****

Szukasz ekonomicznego rozwiązania w kwestii bram i drzwi do twojego zakładu? Kutyny PCV skutecznie chronią przed czynnikami środowiskowymi. Wykonane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia. Doskonale sprawdzą się zarówno w chłodni, jak i zakładach mięsnych.

http://www.tanietworzywa.pl/ - 30 Lip 2016

Lacma Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz informacje o firmie, jej ofercie oraz serwatce i jej historii.

http://www.lacma.pl/ - 1 Kwi 2002

Lenix.com.pl****

Firma LENIX prowadzi działalność od 2006 roku. Zakład produkcyjny firmy mieści się w Rucewie, w województwie kujawsko - pomorskim. W naszym asortymencie posiadamy elementy do pojazdów szynowych czy elementy dla budownictwa. Specjalizujemy się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych - laminatów na bazie żywicy poliestrowej. Dążymy do produkowania produktów wysokiej jakości, gdyż zadowolenie naszych Klientów jest naszym głównym celem. Wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z naszym całym asortymentem produktów, zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

http://lenix.com.pl/ - 30 Mar 2017

Linie produkcyjne - Wemet****

Firma Wemet oferuje urządzenia zgrzewalnicze oraz nowoczesne rozwiązania związane z wytwarzaniem siatek z drutu oraz obróbką plastyczną metali. Zgrzewarki, prostowarki, giętarki, linie produkcyjne.

http://www.wemet.eu/ - 10 Wrz 2013

LUX-STAL Producent kontenerów siatkowych - Brodnica, Manieczki****

Jako producent z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku możemy Państwu zagwarantować niezwykle dobre jakościowo siatki zgrzewane, palety metalowe, półki siatkowe czy wózki transportowe. Każdy z takich produktów posiada między innymi certyfikat jakości DIN ISO 3834-2, co jest potwierdzeniem tego, że są to najlepsze produkty dostępne na rynku, które dodatkowo otrzymacie w niezwykle atrakcyjnych cenach.

http://lux-stal.pl/ - 14 Cze 2017

MACED****

Strony firmy specjalizującej się w produkcji przysmaków dla psów oraz produktów dla ptaków i gryzoni. Znaleźć tutaj mozna informacje o firmie a także ofertę handlową. Strony dostępne również w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.

http://www.maced.com.pl/ - 27 Mar 2000

MAGDALENA OSUCH Woreczki foliowe Wrocław****

We Wrocławiu mieści się siedziba firmy Zgrzewanie z folii. Działamy na rynku bezustannie od 1998 roku, co zaowocowało zdobyciem dużego doświadczenia oraz zaufaniem wielu klientów. Nasza oferta obejmuje produkcję wytrzymałych worków LDPE, różnego typu opakowań foliowych o wszechstronnym zastosowaniu oraz folii polietylenowych. Wytwarzane przez nas folie mogą mieć formę taśmy, rękawa albo półrękawa o przeróżnej szerokości. Dzięki nowoczesnym maszynom jesteśmy w stanie uzyskać materiały o takich parametrach, na jakich zależy klientom. Dodatkowe wiadomości o firmie można znaleźć na stronie internetowej.

http://zgrzewaniezfolii.pl/ - 23 Cze 2016

Marbet****

Witryna firmy specjalizującej się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Zajmuje się również produkcją ciepłych uli dla pszczół, wkładów do desek wind surfingowych, łodzi, znaków drogowych i kolejowych, desek do pływania. Na stronach znajdują się informacje o firmie oraz oferta i cennik.

http://www.marbet.com.pl/ - 7 Kwi 2000

Masarnia Podmiejska - Gorzów Wlkp.****

Zakład produkcyjno-handlowy oferuje szeroki asortyment mięs, jego przetworów i wyrobów wędliniarskich. Posiada sieć własnych sklepów na terenie woj. lubuskiego. Na stronie szczegółowe informacje o przedsiębiorstwie, sklepach firmowych, prezentacja oferty oraz dane kontaktowe i mapka dojazdowa do zakładu.

http://masarnia-podmiejska.civ.pl/ - 7 Kwi 2003