KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł przetwórczy (405)

KOTŁY kotły Pleszew****

Posiadająca siedzibę w Czerminie w województwie wielkopolskim firma Pleszewskie Kotły serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Specjalizujemy się w produkcji kotłów centralnego ogrzewania, w czym mamy ogromne, przeszło 25-letnie doświadczenie. W naszej ofercie znaleźć można kotły z podajnikiem, uniwersalne, całodobowe a oprócz tego układy podające palniki, sterowniki, dmuchawy, zbiorniki na opał czy akcesoria. Oferujemy jedynie produkty najwyższej jakości, posiadające niezbędne dokumenty oraz certyfikaty ekologiczne. Zapraszamy na stronę.

http://www.pleszewskiekotly.pl/ - 19 Lip 2017

KOWARY****

Strona należy do firmy KOWARY z Kowar, zajmującej się produkcją dywanów. Na stronie można się zapoznać z ofertą handlową firmy wraz ze zdjęciami, technologia wytwarzania dywanów.

http://www.kowary.com.pl/ - 3 Kwi 2000

KRONOPOL****

KRONOPOL sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją paneli podłogowych, paneli boazeryjnych, listw wykończeniowych, płyt meblowych, blatów roboczych, gotowych elementów meblowych, płyt MDF, płyt OSB, parapetów, płyt wiórowych. Pełna oferta handlowa firmy znajduje sie na stronie.

http://www.kronopol.com.pl/ - 5 Kwi 2000

KRUEL, Chrzanów - analizy metalurgiczne, przeróbka metali****

Zajmujemy się odzyskiem, przerobem i obrotem metalami szlachetnymi. Wykonujemy też analizy metalurgiczne.

http://www.kruel.pl/ - 9 Cze 2006

Kruś - skup folii odpadowej stretch i kapturowej****

Strona internetowa firmy prowadzącej skup folii odpadowej PE - stretch, kapturowej, kolorowej i z nadrukami. Oferujemy atrakcyjne ceny.

http://www.ldpe.pl/ - 14 Wrz 2015

Kujawska Fabryka Manometrów KFM S.A.****

KFM S.A Włocławek wytwarza cały szereg standardowych wyrobów, które mogą zaspokoić zapotrzebowanie w wielu branżach takich jak na przykład: przetwórstwo przemysłowe, systemy ogrzewania i chłodzenia, sprzęt spawalniczy, motoryzacyjny, ciągniki i sprzęt rolniczy, instalacje przemysłowe, laboratoryjne i inne. Na stronach znaleźć mozna informacje o firmie oraz katalog produktów.

http://www.manometry.com.pl/ - 6 Kwi 2000

Kurtyny paskow****

Szukasz ekonomicznego rozwiązania w kwestii bram i drzwi do twojego zakładu? Kutyny PCV skutecznie chronią przed czynnikami środowiskowymi. Wykonane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia. Doskonale sprawdzą się zarówno w chłodni, jak i zakładach mięsnych.

http://www.tanietworzywa.pl/ - 30 Lip 2016

Lacma Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz informacje o firmie, jej ofercie oraz serwatce i jej historii.

http://www.lacma.pl/ - 1 Kwi 2002

Lenix.com.pl****

Firma LENIX prowadzi działalność od 2006 roku. Zakład produkcyjny firmy mieści się w Rucewie, w województwie kujawsko - pomorskim. W naszym asortymencie posiadamy elementy do pojazdów szynowych czy elementy dla budownictwa. Specjalizujemy się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych - laminatów na bazie żywicy poliestrowej. Dążymy do produkowania produktów wysokiej jakości, gdyż zadowolenie naszych Klientów jest naszym głównym celem. Wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z naszym całym asortymentem produktów, zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

http://lenix.com.pl/ - 30 Mar 2017

Linie produkcyjne - Wemet****

Firma Wemet oferuje urządzenia zgrzewalnicze oraz nowoczesne rozwiązania związane z wytwarzaniem siatek z drutu oraz obróbką plastyczną metali. Zgrzewarki, prostowarki, giętarki, linie produkcyjne.

http://www.wemet.eu/ - 10 Wrz 2013