KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy (3 042)

Biogran Sp.z o.o. w Skawinie****

Strona producenta rozpuszczalnych kaw zbożowych m.in. Inka, Enrillo.

http://www.biogran.com/ - 13 Maj 2003

Danex*****

Danex firma zajmująca się grzybami. Na stronie informacje o firmie i ofercie dostępne oprócz polskiego w pięciu językach.

http://www.danex.pl/ - 20 Lip 2000

Delima - sieć supermarketów delikatesowych*****

Sieć Delima, dawniej pod marką Stokrotka Premium. Asortyment, aktualności, przepisy kulinarne.

http://delima.pl/ - 20 Paź 2008

Drób cały i porcjowany, mięso na Kebab: Mich-Drób*****

Firma Mich-Drób zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości drobiu grzebiącego i wodnego pochodzącego z renomowanych polskich ubojni. W ofercie posiadamy drób cały i porcjowany. Produkujemy również mięso na kebab i gotowe kebaby drobiowe, baranie oraz wołowe. Oferujemy także jaja, mrożonki oraz flaki wołowe i wiele innych produktów.

http://www.michdrob.pl/ - 14 Cze 2010

Dystrybucja Logistyka Serwis S.A.*****

Dystrybucja Logistyka Serwis S.A. jest firmą handlową zajmującą się przede wszystkim handlem hurtowym i detalicznym artykułami spożywczymi.

http://www.dls.com.pl/ - 24 Paź 2000

FOOD-MARKET portal rolno-spożywczy*****

Na stronie znajdziesz takie pozycje jak: giełda ofert rolno-spożywczych oraz rolnych, katalog firm z branży spożywczej, giełda przetargów.

http://www.food-market.pl/ - 20 Maj 2005

GASTRONOMIE.pl - Kuchnia dla koneserów, restauratorów i hotelarzy.*****

Portal gastronomiczny. Dla restauratorów i hotelarzy - możliwość nawiązania kontaktów handlowych. W serwisie interesujące tematy: dieta śródziemnomorska, kuchnia polska, kuchnia włoska, przepisy, opracowania o produktach, np.kawior, sól morska, zielona herbata, zawierające opis wartości odżywczych i sposoby przygotowywania. Encyklopedia witamin instruuje, jaki wpływ na nasze zdrowie ma odżywianie.

http://www.gastronomie.pl/ - 20 Paź 2003

Grupa Maspex Wadowice*****

Grupa Maspex Wadowice to lider w branży spożywczej. Wytwarzamy: soki, nektary, napoje, makarony oraz produkty instant (kawa cappuccino, kakao, śmietanki do kawy, herbatki rozpuszczalne).

http://www.maspex.com.pl/ - 2 Sie 2005

Magenta - catering, kanapki, obiady, pierogi, sałatki*****

Magenta Kraków - oferuje catering dla osób indywidualnych i dla firm: obiady, lunch, kanapki, zestawy kanapkowe, pierogi, zakąski, sałatki i kosze prezentowe. Firma produkuje pierogi domowe do sprzedaży hurtowej i detalicznej.

http://www.magenta.biz.pl/ - 1 Gru 2005

"MAT-ROLEKS" S.C. M.G.MATECCY*****

Witryna firmy zajmującej się spprzedażą: opału, materiałów budowlanych, okien i drzwi z PCV oraz artykułów spożywczych. Na stronach znajdują się informacje o firmie, galeria zdjęć a także oferta handlowa i cennik.

http://www.mat-roleks.com.pl/ - 12 Kwi 2000

Informacje dodatkowe