KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy (2 986)

Leader Price****

Serwis prezentujący markę i sklepy Leader Price. Zawiera informacje na temat koncepcji działania, oferowanych produktów, współpracujących partnerów oraz listę sklepów.

http://www.leaderprice.pl/ - 25 Lip 2001

LEWIATAN****

Witryna Związku Kupców i Producentów branży spożywczej. Na stronach znajdziemy informacje o związku oraz księgę gości.

http://www.lewiatan.com.pl/ - 13 Mar 2000

Limpol.pl****

Pełen profesjonalizm to priorytet działania naszej firmy. Dostarczamy świetnej jakości produkty spożywcze z całego świata wielu różnorodnym odbiorcom. Każdy klient jest przez nas traktowany jako indywidualna współpraca oparta na jasnych zasadach i profesjonalnym wypełnianiu wszystkich naszych zobowiązań jako dystrybutor spożywczy!

http://www.limpol.pl/ - 1 Maj 2018

Litpol Sp. z o.o.****

Strona przedsiębiorstwa handlowego prowadzącego działalność w zakresie importu artykułów rolno-spożywczych na rynek polski. Wersja dostępna w 8 językach.

http://www.litpol.pl/ - 15 Lis 2000

LOT Catering****

Podstawową działalnością spółki są usługi cateringu lotniczego świadczone na rzecz kilkunastu linii lotniczych operujących na warszawskim lotnisku Okęcie. Na stronie szczegółowe informacje o firmie. Witryna także a języku angielskim.

http://www.lotcatering.pl/ - 15 Mar 2002

Makaron, ciastka, chleb, mąka: sklep bezglutenowy****

W asortymencie naszego sklepu bezglutenowego znajdziecie artykuły spożywcze, z których korzystacie na co dzień. Oferowane są przez nas między innymi makarony, pieczywo, jak również ciastka czy mąki, zupy, konserwy.

http://www.swiatbezglutenu.pl/ - 31 Maj 2014

Marek R. Zadernowski - Zintegrowane Systemy Zarządzania Jakością****

Marek R. Zadernowski: szkolenia, wdrożenia i konsultacje w zakresie GMP, GHP, GLP, HACCP, QACP, ISO 9001:2000, IFS, traceability

http://www.ibs.pl/ - 13 Lip 2004

Margolka - domowe pierogi i wyroby garmażeryjne w Warszawie****

Firma jest sprawdzonym producentem wyrobów garmażeryjnych. W ofercie m.in. domowe pierogi, krokiety oraz naleśniki. Zakres usług obejmuje również profesjonalny catering dla firm z Warszawy i okolic.

http://margolka.pl/ - 7 Lis 2014

Masterfoods, korporacja Mars****

Producent karmy dla zwierząt, słodyczy i dań gotowych - poznaj firmę Masterfoods Polska i korporację Mars. Złóż aplikację na wybrane stanowisko w Masterfoods.

http://www.masterfoods.pl/ - 30 Paź 2006

Mila S.A. - zdrowe produkty****

W sklepie Mila S.A. znajdziesz wyłącznie zdrowe i świeże produkty. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami. Proponujemy też skorzystanie z naszych kulinarnych inspiracji.

http://www.mila.pl/ - 17 Sie 2017