KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy (3 042)

Hurtownia wędlin MAGMA****

MAGMA - hurtownia mięsa i wędlin. Działamy od 1995r. jestesmy regionalnym dystrybutorem Zakładów Mięsnych Bartek. Oferujemy również usługi transportowe krajowe i zagraniczne.

http://www.magma-szczecin.com/ - 27 Cze 2006

IGI Food Consulting****

Spółka IGI Food Consulting powstała w 2006 roku. Motywacją do jej utworzenia były obserwacje rynku, z których wynikało, że wiele firm potrzebuje merytorycznego wsparcia w realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa żywnościowego.

http://www.igifc.pl/ - 13 Gru 2014

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego****

Na stronie znajdziecie ofertę szkoleń (np. szkolenie praktyczne z zakresu mikrobiologii żywności), warsztatów i seminariów. Jest informacja o publikacjach, badaniach, usługach. Są także odnośniki do innych instytutów naukowych, serwisów informacyjnych z branży przemysłu spożywczego.

http://www.ibprs.pl/ - 5 Kwi 2000

IRybka.pl - internetowy sklep rybny online****

Irybka.pl to internetowy sklep rybny oferujący szeroki wybór ryb świeżych, mrożonych (tuszki, filety, kostki) oraz wędzonych. W naszej ofercie dostępny jest dorsz bałtycki, makrela, śledź, szprotki, pyszny pstrąg, tołpyga, flądra i wiele innych gatunków. Jeżeli interesują Państwa świeże ryby morskie internetowy sklep rybny Irybka.pl na pewno spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie oferowane przez nas ryby pochodzą od sprawdzonych dostawców z wielu różnych łowisk. Towar dowozimy samodzielnie i pakujemy go hermetycznie śledząc jego jakość. Cena płata śledziowego i fileta z karpia w sklepie irybka.pl stała się prawdziwym hitem wśród Klientów. Przed Bożym Narodzeniem polecamy szeroki wybór karpi. Klienci mogą u nas kupić również sałatki i inne konserwy rybne, a na indywidualne zamówienie dostępne są owoce morza.

http://www.irybka.pl/ - 17 Paź 2016

Jackowo - Świeże ryby morskie****

Zlokalizowana w Jarosławcu rodzinna firma zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej oferty. Dostarczamy świeże i mrożone ryby morskie prosto z kutra.

http://www.smacznaryba.com/ - 22 Mar 2016

JAMOX Transport w cysternach spożywczych****

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Jamox. Od 1990 roku nieprzerwalnie specjalizujemy się w przewozie płynnych artykułów w cysternach o pojemności od 18 do 32 tysięcy litrów. Nasza działalność otacza całą Polskę i kraje Unii Europejskiej. Proponujemy Państwu obniżkę kosztów poprzez optymalizację spożytkowania środków przewozu, szeroki zakres usług i wszechstronne rozwiązania logistyczne. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, zatem zatrudniamy jedynie doświadczonych pracowników, jacy stale podwyższają swoje kwalifikacje i kwalifikacje. Naszą gwarancją jest wysoka jakość dostarczanych przez nas usług. Zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Pełna oferta firmy opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

http://jamox.eu/ - 16 Kwi 2013

Jedność - snacki, chipsy****

Wiodący producent pellet na snacki i prażynki ziemniaczane. Oferujemy pellety ziemniaczane i zbożowe o różnorodnych kształtach, z naturalnymi dodatkami smakowymi. Produkowane z pellet snacki i prażynki posiadają naturalne walory.

http://www.jednosc.pl/ - 16 Lis 2005

Kawa świeżo palona - kaffe2009.pl****

Dzięki firmie Kaffe 2009 z Lublina możesz poznać, czym jest prawdziwy smak kawy. To tutaj palona jest ona na miejscu z użyciem specjalnie przeznaczonego do tego celu pieca. Czekają różnorodne rodzaje kaw z całego świata, także kawy certyfikowane, dlatego jeżeli masz specyficzne wymagania, tutaj na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dodatkowo firma Kaffe 2009 prowadzi sprzedaż sprzętów i akcesoriów, także dla baristów. Zapraszamy!

http://www.kaffe2009.pl/ - 28 Sty 2015

Kiecoń - maszyny do lodów włoskich****

Nowoczesne maszyny do robienia lodów włoskich dostępne są w ofercie firmy Kiecoń. Nasze automaty cieszą się dużą popularnością. Zapraszamy.

http://kiecon.pl/ - 17 Gru 2015

Krakchemia S.A.****

Krakchemia S.A. jest firmą działającą w dwóch branżach: przemyśle chemicznym oraz handlu. Witryna zawiera omówienie działalności bieżącej oraz planów rozwoju...

http://www.krakchemia.com.pl/ - 29 Sty 2000

Informacje dodatkowe