KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy (2 992)

Antrykot****

W naszej ofercie znajdą Państwo polskie wędliny i mięso. Prowadzimy małą masarnię przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Na rynku istniejemy od ponad dwudziestu lat. Posiadamy stałą grupę klientów, która stale się powiększa. Smak naszych wędlin oraz doskonała świeżość mięsa to najistotniejsze zalety naszych wyrobów masarskich. Prowadzimy także sprzedaż internetową. Więcej na oficjalnej stronie internetowej naszej masarni.

http://www.domowa-masarnia.pl/ - 2 Cze 2016

APACK - pakowanie produktów spożywczych****

Strona centrum logistyczno-magazynowego specjalizującego się w konfekcjonowaniu oraz co-packingu. Apack zajmuje się przede wszystkim etykietowaniem, foliowaniem oraz pakowaniem produktów spożywczych i kosmetyków.

http://www.apack.pl/ - 9 Cze 2015

Arnaud Polska****

Firma jest importerem i dystrybutorem surowców, półproduktów i produktów chemicznych wielu czołowych producentów światowych dla potrzeb przemysłu spożywczego i chemicznego. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.arnaudpolska.pl/ - 27 Mar 2002

Automaty-Uzywane.pl****

[img]http://www.all4vending.pl/all4water/automaty_uzywane.png[/img] [url=http://www.automaty-uzywane.pl/]ODWIEŹ NAS[/url] [img]http://www.all4vending.pl/all4water/ikony_au.png[/img] [url=http://www.automaty-uzywane.pl/]Automaty-Uzywane.pl[/url] to platforma vendingowa skupiająca się na sprzedaży oraz leasingu używanych automatów vendingowych. Zapraszam do skorzystania z oferty

http://www.automaty-uzywane.pl/ - 3 Cze 2014

Berry Good - plantacja borówki amerykańskiej****

Najlepsza borówka amerykańska pochodzi z naszych plantacji. Berry Good to hodowca i producent tych krzewów owocowych.

http://berrygood.pl/ - 1 Lis 2016

Beskidzkie - Paluszki i słone przekąski****

Beskidzkie to słone przekąski produkowane przez firmę Aksam od 1993 roku. W swej ofercie posiadają paluszki, chipsy, orzeszki, popcorn i wiele innych produktów w rozmaitych smakach, stąd też każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do odwiedzin naszej bardzo ciekawej strony www.

http://beskidzkie.com/ - 23 Paź 2014

Bestfoods Polska****

Na stronie możan znaleźć między innymi ciekawe przepisy oraz informacje o firmie.

http://knorr.pl/ - 11 Sty 2002

Biogo | Sklep internetowy ze zdrową żywnością****

Godny polecenia sklep ze zdrową żywnością. Online można w nim kupić zarówno produkty bezglutenowe, jak i szałwię hiszpańską, sól himalajską, a nawet amarantus ekspandowany stanowiący doskonały dodatek do wypieków i przetworów mlecznych.

http://biogo.pl/ - 14 Maj 2015

Boczniak - Uprawa Grzybów Mytkowski****

Strona Gospodarstwa Uprawy Grzybów - Boczniak zawiera: informacje o boczniakach, przepisy na potrawy z boczniaka, ofertę sprzdaży grzybów oraz dane kontaktowe.

http://www.boczniaki.z.pl/ - 27 Kwi 2004

BOMBONIERKA Cukiernio-kawiarnia****

Chcesz kupić smaczne ciasta, torty, lody albo inne produkty cukiernicze? Znakomicie trafiłeś. Cukiernia & Kawiarnia Bombonierka wykonuje swoje produkty, korzystając tylko z tradycyjnych, oryginalnych receptur, które zapewniają wysokie walory smakowe. Naszym wielkim atutem są też nasi wysoce wykwalifikowani oraz doświadczeni cukiernicy, którzy wykonują produkty o wyjątkowym aromacie, smaku i wyglądzie. Ponadto mogą podjąć się wykonania nawet najbardziej skomplikowanych tortów okolicznościowych (na przykład w kształcie samochodu, buta, piłki i postaci z bajki). Ich duże umiejętności i kreatywność na pewno pomogą im spełnić Twoje oczekiwania. Najlepszym dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług jest rzesza naszych zadowolonych klientów. Więcej detali możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.

http://www.cukierniakawiarniabombonierka.pl/ - 14 Lis 2012