KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy (2 987)

BRAY Siłowniki pneumatyczne****

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Bray International INC Spółka Akcyjna. Proponujemy Państwu sprzedaż armatury przemysłowej: przepustnic centrycznych miękko uszczelnianych, przepustnic dwu-mimośrodowych, przepustnic potrójnie ex centrycznych, zaworów kulowych kołnierzowych, gwintowanych, z końcówkami do wspawania, klap zwrotnych, siłowników pneumatycznych, siłowników elektrycznych Bray, AUMA, wyłączników krańcowych, pozycjonerów elektropneumatycznych, elektrozaworów, zasuw nożowych, zasuw klinowych. Angażujemy jedynie solidnych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności osiągamy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://bray.pl/ - 16 Kwi 2013

Browar Pilsweizer Piwo Pilsweizer****

Cenisz sobie smak dobrego piwa? Koniecznie zapoznaj się z propozycją browaru Pilsweizer Grybów! Jego piwa swój niezwykły smak i aromat zawdzięczają tradycyjnym metodom warzenia oraz starannie dobieranym składnikom. Browar zajmuje się produkcją piwa typu lager w siedmiu ekstraktach. W jego ofercie odnajdą Państwo piwa ekskluzywne jasne, regionalne brązowe oraz mocne zielone. Każdy smakosz znajdzie tu smak odpowiadający jego preferencjom. Niektóre z gatunków osiągalne są też w beczkach KEG. Potwierdzeniem ich jakości są zdobyte liczne nagrody oraz wyróżnienia. Szczegóły propozycji browaru umieszczone są na stronie internetowej.

http://pilsweizer.com/ - 9 Lis 2016

Bury Sp. z o.o. - świeże owoce i warzywa****

Firma Bury Sp. z o.o. importuje owoce i warzywa z krajów ich pochodzenia ( miedzy innymi z Grecji, Hiszpanii, Włoch, RPA, Jugosławii itd.), współpracując z wiodącymi producentami co zapewnia najwyższą jakość i korzystne ceny. Na stronie oferta, kontakt i informacje o firmie.

http://bury.pl/ - 5 Kwi 2002

CARGILL - Polska, prdukcja handel dystrybucja.****

Cargill jest międzynarodową korporacją amerykańską zajmującą się handlem, przetwórstwem i dystrybucją produktów rolnych, spożywczych, przemysłowych oraz finansową. Na stronie szczegóły oferty.

http://www.cargill-polska.pl/ - 19 Lis 2001

Cech Rzemiosł Spożywczych w Krakowie****

Związek skupiający rzemieślników branży spożywczej tj. piekarzy, cukierników, masarzy, młynarzy wytwórców wód gazowanych, wafli i przetworów owocowych z regionu krakowskiego. Na stronie statut cechu, wykaz członków, historia oraz ogłoszenia i komunikaty.

http://www.cech.pl/ - 23 Sty 2002

CEZAN rzeźnia mazowieckie****

W Raciążu znajduje się Zakład Uboju Bydła Rzeźnego Cezan, jaki zaprasza Państwa do współpracy. Oferujemy: skup bydła rzeźnego, sprzedaż mięsa wołowego, sprzedaż ćwierci wołowych z bydła młodego i dorosłego, ubój bydła młodego oraz dorosłego, sprzedaż hurtową. Bydło skupujemy tylko od doświadczonych polskich hodowców, którzy podtrzymują określone standardy chowu zwierząt. Nasz zakład spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej i posiadamy uprawnienia do handlu na jej rynkach. Prosimy o kontakt mailowy czy też telefoniczny. Zapraszamy także do zapoznania się z pełna ofertą, jaka mieści się na naszej stronie internetowej.

http://cezan-ubojnia.pl/ - 20 Wrz 2016

Chata Polska****

Serwis internetowy sieci sklepów Chata Polska , skierowany do klientów , którym poprzez witrynę , sieć przybliża swoją ofertę oraz do właścicieli sklepów chcących przystąpić do sieci i zostać jej akcjonariuszami , znajduje się tu również lista wolnych stanowisk pracy w firmie.

http://www.chatapolska.pl/ - 24 Sty 2002

Chipsy, chrupki i płatki FLIPS****

Firma oferuje chrupki kukurydziane, ziemniaczane i zbożowe, chipsy oraz płatki śniadaniowe naturalne i smakowe. Flips produkuje przekąski: czekoladowe, tofii, truskawkowe, poziomkowe, jagodowe, malinowe, jabłkowe, bananowe, kokosowe, brzoskwiniowe, orzechowe, grzybowe, paprykowe, pomidorowe, zielona cebulka, serowo-cebulowe, bekonowe, pieczony kurczak, pomidorowe, salami, solone, tutti frutti, słodki placek. Informacje na stronie podzielone są na kategorie: dla rodzicow, dla dzieci, dla partnerów.

http://www.flips.pl/ - 29 Paź 2002

Ciastka |Producent |Słodycze |Kraków****

Producent ciastek z Krakowa cukiernia ANJA ofeuje: słodkie ciastka, smaczne piszingery, mieszkanki ciastek, wafle. Ciastka dla hurtowni, sprawdź!

http://smaczneciastka.pl/ - 6 Lut 2013

Dadaux - wilki do mięsa****

Przedsiębiorstwo Dadaux posiada ponad 25-letnie doświadczenie w produkcji maszyn do obróbki żywności. W ofercie m.in. wilk do mięsa, mieszałka do farszu, kuter, piła do kości, a także nadziewarka do kiełbas elektryczna i hydrauliczna.

http://dadaux.pl/ - 11 Maj 2016