KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy (2 987)

Eko-Trade - Sklep ze zdrową żywnością****

Bio-Smak to sklep ze zdrową, ekologiczną żywnością, w którym znaleźć można zarówno pieczywo, jak i wędliny, desery oraz szeroki wybór przypraw.

http://www.bio-smak.pl/ - 25 Kwi 2015

ELMA Tanie sosy producent****

Producent sosów i majonezów, firma Elma z Mostów w gminie Kosakowo, już od blisko 25 lat zapewnia swoim Klientom wysokiej klasy, smakowite dodatki do dań. Dzięki nim nawet najprostsza potrawa nabierze głębokiego, niezwykłego smaku. Pośród produktów oferowanych przez firmę znajdują się majonezy, ketchupy, sosy majonezowe i pomidorowe oraz musztardy. Są one dostępne w opakowaniach o różnej pojemności. Produkty producenta powstają jedynie z najlepszych składników od zaufanych dostawców, jakie są źródłem ich jakości. Głównymi Klientami firmy są hurtownie spożywcze oraz producenci żywności. By lepiej zapoznać się z propozycją producenta, zapraszamy na stronę internetową.

http://sosy-elma.pl/ - 22 Lis 2016

Farsze Staropolskie - Staropolska receptura, doskonały smak!****

Najwyższa jakoś i najlepszy smak zapewnia nam staropolska receptura którą stosujemy od lat, do wyrobu naszych produktów nie stosujemy żadnych dodatków chemicznych, sztucznych barwników ani konserwantów.

http://www.farszestaropolskie.pl/ - 28 Sty 2011

Fermenta - Producent przypraw i aromatów spożywczych****

Proponujemy szeroki asortyment artykułów dla przemysłu spożywczego takich jak przyprawy, aromaty, ekstrakty. Jesteśmy producentem polepszaczy, które doskonale nadają się do rozmaitych zup i sosów, wyrobów drobiowych i kiszonek. Przygotowujemy wyjątkowe kompozycje na potrzeby klienta.

http://fermenta.pl/ - 2 Paź 2017

Fermy drobiu Kupijaj - hodowla kur niosek****

Hodowla kur niosek w fermie drobiu Kupijaj odbywa się zachowaniem wysokich standardów. Firma zajmuje się odchowem ściółkowym, który zapewnia produkcję zdrowych i smacznych jaj.

http://www.fermykupijaj.pl/ - 11 Lut 2017

FHU Luk-Art****

W ofercie firmy dostępna jest chemia gospodarcza prosto z Niemiec. Znajdziecie u nas skuteczne proszki, detergenty czy odplamiacze. Oferowane są również produkty spożywcze, takie jak kawy, herbaty czy czekolady.

http://www.produktyniemieckie.com.pl/ - 27 Lut 2014

FIRMA HANDLOWA BIELPOL****

Strona firmy BIELPOL, która zajmuje się handlrm hurtowym i detalicznym artykułów przemysłowych i spożywczych, węgla, oleju opałowego, pordukcji i sprzedaży drewna. Na stronie prezentacja pełnej oferty usług.

http://www.bielpol.com.pl/ - 18 Lip 2002

Firma Handlowa J&A Iwona Kozioł i Tadeusz Kozioł Sp.j.****

Stona hurtowni artykułów spożywczych.

http://www.janda.koziol.sm.pl/ - 17 Lis 2004

Firma Handlowo-Usługowa stuja.pl Jacek Stuczyński****

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowa stuja.pl Jacek Stuczyński istnieje na rynku od 2005 roku. W połowie 2012 roku firma zaczęła prowadzić badania nad nowymi technologiami przy pozyskiwaniu czystych ekstraktów i olejków eterycznych z roślin. Gotowe produkty znajdują szeroki zakres zastosować spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego. W ofercie sklepu internetowego: oleje tłoczone na zimno, oleje smakowe, nasiona, mąki bezglutenowe.

http://www.sklep.stuja.pl/ - 18 Lip 2014

Franczak Poligrafia****

Witryna zakładu poligraficznego specjalizującego się w produkcji etykiet na napoje chłodzące oraz etykiet i opakowań dla branży spożywczej. W ofercie także: kalendarze, materiały reklamowe oraz galanteria biurowa. Na stronie informacje o firmie oraz prezentacja oferty.

http://www.franczak.com.pl/ - 27 Lis 2001