KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy (2 979)

Frito Lay Polska****

Witryna "chrupkowa". Informacje na temat smaków chrupek Lay's i Cheetos. Konkurs dla internautów.

http://www.cheetos.com.pl/ - 10 Maj 2002

Frytki Farm Frites****

Warto skorzystać z oferty firmy Farm Frites, która na polskim rynku zaistniała nie tak dawno temu, pomimo tego że firma ta istnieje na rynku światowym od ponad czterdziestu lat. W naszej ofercie znaleźć można całe mnóstwo produktów ziemniaczanych takich jak frytki świeże oraz mrożone, puree ziemniaczane, przekąski, ale również specjalności z ziemniaka. Już osiemdziesiąt krajów na świecie doceniło naszą działalność oraz wysoką jakość produktów. Warto zapoznać się z nimi i pokusić się o ich zakup.

http://farmfrites.pl/ - 25 Gru 2013

GaleriaCukiernika.pl - barwniki spożywcze, dekoracje tortu****

Sklep z artykułami cukierniczymi. Dostępne są zarówno foremki i wykrawaczki do ciastek, jak i szeroki wybór dekoracji do toru. Dostępne są nie tylko różnego rodzaju posypki, lecz także barwniki spożywcze i lukier plastyczny.

http://www.galeriacukiernika.pl/ - 25 Kwi 2015

Garmażeria****

Jesteśmy firmą produkującą pierogi tradycyjną metodą. Nasze produkty są wyrabiane ręcznie przy zachowaniu najwyższej jakości, oraz standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

http://www.skoczylas.biz/ - 5 Kwi 2013

GASTRONOMIA - Restauracja nad jeziorem Maltańskim.****

Firma GASTRONOMIA powstała w roku 1993r. Nad jeziorem Maltańskim od 1999 r. Tuż nad brzegiem Jeziora Maltańskiego znajduje się Ogródek Bambusowy. Maszynownia Położony nad samym jeziorem ogródek zawdzięcza swoją nazwę stolikom, których blaty wykonane z różnych rodzajów kamienia. Restauracja Muszynianka to stylizowany na schronisko lokal.

http://www.gastronomianadmalta.pl/ - 19 Mar 2012

Gmo-eko.net****

Serwis informacyjny - Gmo-ekologia-koegzystencja: altualności, publikacje, linki oraz dane kontaktowe.

http://gmo-eko.net/ - 7 Kwi 2004

Grupa Polmlek - Warmia - Sery dojrzałe w smaku****

Grupa Polmlek - Grupa Mleczarni - Olsztyn, Lidzbark Warmiński, Raciąż, Kwidzyn.

http://polmlek.com/ - 2 Cze 2006

HACCP Szkolenia - kursy i wdrażanie HACCP****

Nasza firma HACCP Szkolenia już od ponad 20 lat współpracuje z sektorem spożywczym i jednostkami Sanepidu. W naszej ofercie znajdują się: wdrażanie systemów dla gastronomii, nadzór, kształcenie i dokumentacja. Kontrolujemy bezpieczeństwo żywności w przedszkolach, sklepach, punktach gastronomicznych. Wydajemy instrukcje, prowadzimy kursy, wystawiamy certyfikaty.

http://www.haccpszkolenia.pl/ - 23 Sie 2016

Hanoju-Sklep.pl - BiO Suplementy****

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zdrowej żywności. Firma Hanoju produkuje suplementy diety, naturalne soki i żywność ekologiczną. Kapsułki w większości są w stu procentach oparte na celulozie, co sprawia, że są odpowiednie dla wegetarian. Żywność i soki posiadają certyfikaty ekologicznego rolnictwa oraz certyfikaty produktów BIO. W ofercie naszego firmowego sklepu internetowego można znaleźć m.in. mikroalgi, chia, grzyby witalne, jagody goi, pestki moreli, produkty kokosowe czy wapno koralowe. Surowce sprowadzamy z całego świata.

http://hanoju-sklep.pl/ - 20 Lis 2015

Herba-ta****

Postaw już dziś na aromat, intensywny smak oraz korzystne ceny - wybierz nasze fantastyczne herbaty! To zarówno zielone, czerwone, czarne, jak i kwitnące liście, które odpowiedzą na Twoje wszelkie oczekiwania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług. Czekamy właśnie na Ciebie!

http://www.herba-ta.pl/ - 11 Gru 2013