KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy (2 977)

Herbata w Camellia Sinensis****

Sklep z herbatą z całego świata. Camellia Sinensis to nie tylko herbata, ale również kawa i słodycze. W ofercie również akcesoria do parzenia herbaty i kawy.

http://camelliasinensis.pl/ - 9 Paź 2014

Herbaty Azji Zentea****

Sklep internetowy Zen Tea oferuje oryginalne, prawdziwe herbaty azjatyckie, dostępne w nieprzesypywanych opakowaniach. Zobacz nasze herbaty matcha, oolong, pu-erh, da hong pao, a także oryginalne azjatyckie zioła jak lotos i chryzantema oraz wiele innych i zanurz się w świecie egzotycznego zdrowia i aromatu.

http://zentea.pl/ - 8 Lut 2015

HORTIMEX - dodatki do żywności****

HORTIMEX - dodatki do żywności. Na stronie informacje o firmie, jej ofercie, wydarzeniach, etc.

http://www.hortimex.com.pl/ - 23 Sie 2002

Hupfer - urządzenia gastronomiczne i do cateringu****

Hupfer to producent urządzeń dla gastronomii i firm cateringowych. Produkuje: regały, półki, wózki indukcyjne, pełne wyposażenie kuchni, linie wydawnicze, bemary, bemar, lady chłodnicze. Hupfer ułatwi produkcję, wydawanie posiłków oraz ich transport. Na stronie zamieszczono: informacje o firmie, produktach, cennik.

http://www.hupfer.pl/ - 7 Sty 2003

Hurtownia jaj****

Hurtownia jaj prowadzi sprzedaż jaj prosto z fermy drobiu. W ofercie sprzedaż hurtowa i detaliczna świeżych jaj. Jaja z naszej fermy są smaczne i zdrowe.

http://www.hurtowniajaj.pl/ - 10 Lut 2006

Hurtownia przypraw - czarnuszka, czosnek niedźwiedzi, kozieradka i inne****

Hurtownia zajmuje się zaopatrywaniem przemysłu spożywczego w przyprawy. W ofercie hurtowni znaleźć można m.in. czarnuszkę, czosnek niedźwiedzi oraz kozieradkę.

http://www.robimywedliny.pl/ - 17 Paź 2013

Hurtownia słodyczy****

Nasza firma Alandis może zaoferować Państwu ponad 60 rodzajów lizaków. Tak bogaty asortyment budowaliśmy od 1996 roku ciągle unowocześniając proces produkcyjny jak i wprowadzając na rynek Polski oraz zagraniczny nowe rodzaje lizaków. W naszej ofercie znajdują się też produkty okolicznościowe na różne święta czy wydarzenia jak walentynki. Korzystamy z surowców najwyższej jakości, aby nasi klienci mieli pewność i gwarancje jakości naszych lizaków. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

http://www.alandis.pl/ - 6 Lis 2012

Hurtownia wędlin MAGMA****

MAGMA - hurtownia mięsa i wędlin. Działamy od 1995r. jestesmy regionalnym dystrybutorem Zakładów Mięsnych Bartek. Oferujemy również usługi transportowe krajowe i zagraniczne.

http://www.magma-szczecin.com/ - 27 Cze 2006

IGI Food Consulting****

Spółka IGI Food Consulting powstała w 2006 roku. Motywacją do jej utworzenia były obserwacje rynku, z których wynikało, że wiele firm potrzebuje merytorycznego wsparcia w realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa żywnościowego.

http://www.igifc.pl/ - 13 Gru 2014

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego****

Na stronie znajdziecie ofertę szkoleń (np. szkolenie praktyczne z zakresu mikrobiologii żywności), warsztatów i seminariów. Jest informacja o publikacjach, badaniach, usługach. Są także odnośniki do innych instytutów naukowych, serwisów informacyjnych z branży przemysłu spożywczego.

http://www.ibprs.pl/ - 5 Kwi 2000