KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > bakalie (30)

Bartex*****

Firma "BARTEX" opiera swoją działalność na handlu artykułami wykorzystywanymi do produkcji piekarsko-cukierniczej oraz produkcji makaronów i majonezów. Na stronie szczegóły oferty i dane kontaktowe.

http://www.bartex.net.pl/ - 12 Mar 2002

ARACHIDAS****

Firma ARACHIDAS producent orzechowych smakołyków poleca: migdały, orzechy laskowe, ziemne, włoskie, nerkowca, nasiona słonecznika, pestki dyni z dodatkiem przypraw korzennych i miodu, orzechy włoskie z dodatkiem kawy i miodu, orzechy nerkowca w chilli i inne.

http://www.arachidas.pl/ - 20 Paź 2003

ATEX - Kalisz****

Jeżeli szukasz czegokolwiek o ziołach, przyprawach lub bakaliach to trafiłeś na stronę producenta. Strony zawierają ofertę (ponad 50 pozycji) informacje o firmie i dane adresowe.

http://www.atex.pl/ - 24 Gru 2001

BAKAL CENTER - bakalie****

Firma Bakal oferuje m.in. bakalie, orzechy i susze. Na stronie znajdziecie ofertę handlową. Dowiecie się też o wartościach odżywczych, zdrowotnym działaniu i pochodzeniu różnych gatunków.

http://www.bakal.com.pl/ - 6 Mar 2000

Bakalie, zdrowa żywność, orzech, mak, sezam, pistacje - dystrybutor w Polsce****

Bakalie, orzechy i mak niesamowicie smaczne, prosto z upraw, suszone owoce, migdały, rodzynki to zdrowa żywność i życie - dystrybutor w Polsce

http://ebakalie.com/ - 8 Lut 2011

DOMAT****

Firma "Domat" działa na rynku od 1990 roku. Początkowo zajmowała się sprzedażą importowanych artykułów konsumpcyjnych. Obecnie zajmuje się przetwórstwem orzechów arachidowych, pistacjowych, migdałów, bakalii i produkcją na ich bazie gotowych wyrobów spożywczych. Na stronie można się zapoznać z ofertą firmy oraz profilem prowadzonej działalności.

http://www.domat.pl/ - 12 Kwi 2000

Emix****

Strona firmowa producenta deserów, kremów, budyni. Na stronie znajdują się informacje o firmie, produktach oraz katalog handlowy.

http://www.emix.com.pl/ - 10 Sie 2001

Felix - orzeszki****

Strona firmowa firmy Felix. Na stronie zamieszczono ofertę orzeszków, kilka słów o jakości produktów oraz konkurs.

http://www.felixpolska.pl/ - 12 Gru 2001

Flavor Factory - Sklep ze zdrową żywnością****

Flavor Factory to producent zdrowej naturalnej żywności. Liofilizowane owoce i warzywa, suplementy diety, superfoods, musli, mieszanki chlebowe i smakowite kulki mocy - spróbuj naszych produktów już dziś! Bądź FIT z Flavor Factory!

http://flavorfactory.com.pl/ - 12 Kwi 2018

HORDGAL-BAKALIE****

Bezpośredni importer bakalii i przypraw z całego świata. W ofercie firmy: suszone owoce, orzechy, ziarna.

http://www.hordgal.pl/ - 24 Cze 2004

Informacje dodatkowe