KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > chłodnictwo (38)

Elsner zp z o.o.*****

Strona producenta mieszanek mrożonych (warzywa i owoce). Zamieszczono tu informacje o firmie, o produktach, kontaktach, polityce jakości.

http://www.elsner.pl/ - 29 Cze 2001

Arkton - klimatyzacja, chłodnictwo, sprężarki chłodnicze. Leszno, Kalisz, Poznań, Gdynia****

Arkton z Leszna działa w branży chłodnictwo i klimatyzacja. Oferta to produkcja i projektowanie - urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne. Specjalność to: odzysk ciepła, chłodnice powietrza, agregaty i sprężarki chłodnicze, oleje chłodnicze, klimatyzatory.

http://www.arkton.com.pl/ - 30 Sty 2006

Chłodnia****

Witryna firmy zajmującej sie produkcją mrożonek typu owoce, warzywa. Na stronie informacje o firmie i produkcji a także cennik i kontakt.

http://www.chlodnia-bialystok.com.pl/ - 28 Wrz 2001

Chłodniczy transport drogowy****

Transport chłodniami w Europie Zachodniej, spedycja drogowa towarów w kontrolowanej temperaturze.

http://www.transveg.pl/ - 5 Paź 2010

Dawsonrentals Polska sp. z o.o. - kontenery chłodnicze i komory szokowego mrożenia****

Dawsonrentals Polska sp. z o.o. to firma oferująca najlepsze kontenery przenośne, które są niezwykle praktyczne w zastosowaniu oraz funkcjonalne. Odznaczają się one również najwyższą jakością i atrakcyjną ceną! Są to komory szokowego mrożenia oraz kontenery chłodnicze, cieszące się ogromnym zainteresowaniem w różnorodnych branżach. Zapraszamy do współpracy!

http://dawsonrentals.com.pl/ - 19 Paź 2013

Euro-Cooling dobrze składowane owoce i warzywa. Bydgoszcz****

Chłodzenie artykułów spożywczych, Mroźnie, CA Technika składowania, Komory bananowe.

http://www.euro-cooling.com.pl/ - 27 Sty 2006

Firma Arko - używane urządzenia i meble chłodnicze - Olsztyn****

Firma Arko specjalizuje się w handlu używanymi urządzeniami i meblami chłodniczymi renomowanych firm zachodnich, oraz kompleksowym wyposażeniem jednostek handlowych - sklepów spożywczych, mięsnych i cukierni.

http://chlodnicze.com.pl/ - 4 Lip 2006

Hurtownia JUMAR - Olsztyn****

Hurtownia mrożonek Jumar - sprzedaż wyrobów własnych oraz dystrybucja. Na stronie zawarto bardzo dokładny wykaz oferowanych produktów.

http://www.jumar.net.pl/ - 19 Gru 2003

Klimatyzacja Wrocław****

Firma Pramost zajmuje się instalacjami chłodniczymi, wentylacyjnymi oraz klimatyzacyjnymi. W branży działamy od 1991 roku. Prace wykonujemy na terenie województwa dolnośląskiego, opolskiego, wielkopolskiego i lubuskiego (siedziba naszej firmy mieści się we Wrocławiu). Na naszą ofertę składa się kompleksowe wykonawstwo instalacji i komór chłodniczych oraz agregatów wody lodowej. Zajmujemy się także montowaniem klimatyzacji i wentylacji w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach, obiektach przemysłowych.

http://pramostklimatyzacja.pl/ - 31 Maj 2014

Klimax - serwis klimatyzacji we Wrocławiu i Częstochowie****

Firma Klimax oferuje kompleksową obsługę klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa dla firm i osób prywatnych na terenie Częstochowy oraz Wrocławia.

http://www.klimaxpoland.com/ - 22 Sie 2015

Informacje dodatkowe