KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > cukrownie (22)

Cukialfatec - opakowania papierowe****

Szeroki wybór opakowań papierowych i aluminiowych to asortyment internetowego sklepu Cukialfatec. Firma dystrybuuje jednorazowe foremki, patery, tacki oraz inne produkty przeznaczone dla branży cukierniczej, gastronomicznej czy papierniczej.

http://sklep.cukialfatec.pl/ - 1 Paź 2018

Cukiernia Delicje Ustroń****

Cukiernia "Delicje" w Ustroniu istnieje od 1981 roku. Produkuje wyroby cukiernicze i lody. Oferuje kilkunaście rodzajów tortów ; weselne, okolicznościowe, specjalne , firmowe, dziecięce, komunijne, 30 rodzajów ciastek, ciasteczek; deserowych, drożdżowych oraz 60 smaków lodów

http://www.delicje-ustron.pl/ - 24 Lip 2006

Cukiernia Wojciech Kandulski****

Na stronie cukiernia przedstawia swoje smakowite i oryginalne wyroby cukiernicze. Znajdziemy tutaj także adresy cukierni oraz historię firmy.

http://www.kandulski.pl/ - 3 Gru 2001

Cukrownia Krasnystaw S.A.****

Na stronach historia firmy, informacje o oferowanych produktach.

http://www.cukrownia-krasnystaw.pl/ - 6 Lut 2002

CUKROWNIA ROPCZYCE S.A.****

Oficjalna strona Cukrowni Ropczyce S.A. Informacje o zakładzie, możliwości współpracy, produkcja, klienci.

http://www.cukrownia.ropczyce.pl/ - 17 Lip 2001

Cukrownia Tuczno****

Strona Fabryki Cukru z długoletnią tradycją zawiera dane o firmie oraz ofertę.

http://www.cukrowniatuczno.com.pl/ - 12 Gru 2001

Cukrownia-Łapy****

Strona o Cukrowni w Łapach. Zawiera informacje o firmie, o wyrobach i ciekawostki.

http://www.cukrownia.lapy.pl/ - 8 Sie 2001

Czekolady ręcznie robione****

Doskonałe czekoladki to perfekcyjny pomysł na prezent. Są odpowiednie na każdą okazję. zarazem tą oficjalną jak i osobistą, bo której osoby nie uraduje czekoladowa wiadomość? Namawiamy do zajrzenia na naszą witrynę.

http://mpelczar.pl/pl/ - 4 Kwi 2013

FRONHOFFS POLSKA SP. Z O.O. ciasta śmietanowe****

Fronhoffs to uznany dystrybutor wyrobów cukierniczych. Nasza ofertę adresujemy do ludzi, którzy lubią jakość i wyszukaną recepturę. Naszą aktywność zaczęliśmy w 2000 roku i specjalizujemy się w mrożonych tortach śmietanowych. Wszystkie nasze wyroby sporządzane są z naturalnych produktów, zgodnie z tradycyjnymi formułami mistrzów cukiernictwa. Oferta nasza mieści także torty, torciki, tradycyjne ciasta na kruchym spodzie lub biszkoptowym. Nasze artykuły wstawiamy do najlepszych sklepów i punktów gastronomicznych w kraju i za granicą. Dokonywamy dodatkowo pojedyncze zamówienia dla najbardziej wymagających klientów zgodnie z potrzebami i ich wyczekiwaniami, w zależności od okazji i idei. U nas pyszności są dostępne na co dzień w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do posmakowania naszych wyrobów i na naszą stronę.

http://fronhoffs.pl/ - 9 Sty 2013

Stowarzyszenie Techników Cukrowników****

Serwis poświęcony organizacji zrzeszającej osoby związane z polskim przemysłem cukrowniczym. Można tu znaleźć informacje na temat działalności STC oraz całego przemysłu.

http://www.stc.pl/ - 10 Wrz 2001

Informacje dodatkowe