KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > dodatki do żywności (100)

Center Cracow*****

ofeta firmy obejmuje produkowane zaprawy cytrynowe CITROMLE, soki, nektary i napoje węgierskiej firmy BB, kukurydzę pękającą POPCORN (MAXI CORN, WINNER CORN), kasze (grysiki) kukurydziane, mąkę kukurydzianą i sojową. Strony zawierają informacje na temat oferty i działalności firmy.

http://www.centercracow.com.pl/ - 5 Mar 2001

Heinz - producent ketchupów*****

Strona Firmy Heinz, produkującej ketchup, sosy i tuńczyka w puszkach, zawiera wiadomości o firmie, konkurs,grę, gadżety,humor,pocztówki, oraz sondę.

http://www.heinz.pl/ - 13 Paź 2000

K-2 BIURO HANDLOWE K.KLUZEK maszyny i dodatki cukiernicze. Warszawa*****

W ofercie można znaleźć szeroki asortyment dekoracji cukierniczych i okolicznościowych, opakowań i surowców do produkcji lodów oraz maszyny cukiernicze, wyposażenie sklepów cukierniczych i lodziarni. Na stronie: dokładna oferta wraz z ilustracjami.

http://www.kluzek.pl/ - 8 Lut 2006

Mieszanki słodzików, mieszanki zagęstników, mieszanki stabilizatorów VASCO TECH S.C.*****

Firma Vasco Tech S. C. produkcja intensywnych preparatów słodzących Sucrativ oraz dystrybucja intensywnych preparatów słodzących Sucrativ Świebodzin. Oferuje mieszanki słodzików, mieszanki zagęstników, mieszanki stabilizatorów-substancje słodzące. Produkcja i dystrybucja systemów stabilizujących i teksturotwórczych Vasgum. Poleca mieszanki słodzące, dodatki kształtujące teksturę.

http://www.vascotech.pl/ - 14 Cze 2010

Przetwórnia Owoców i Warzyw PROSPONA*****

Specjalnością firmy jest produkcja przetworów owocowo-warzywnych z przeznaczeniem dla cukierników, piekarzy oraz producentów wyrobów mleczarskich. Witryna zawiera informacje o działalności i lokalizacji firmy oraz ofercie.

http://www.prospona.com.pl/ - 20 Kwi 2000

Winiary - przepisy kulinarne*****

Na stronach znajdują się informacje o ofercie firmy, porady dotyczące zdrowego odżywiania, a także największa w sieci baza przepisów kulinarnych.

http://www.winiary.pl/ - 13 Paź 2010

X-ICE - producent lodu w kostkach*****

Firma X-ICE oferuje paczkowany lód w kostkach. Lód wytwarzamy z wody wysokiej jakości, paczkujemy, magazynujemy i dostarczamy w warunkach zgodnych z wymogami sanitarnymi polskimi i UE. W serwisie: oferta, wskazówki, materiały marketingowe.

http://www.x-ice.pl/ - 20 Sty 2004

AGREMA Poland - surowce spożywcze, fosforan****

Firma oferująca surowce spożywcze, chemię pomocniczą oraz dodatki funkcjonalne i paszowe. Swoim Klientom dostarcza zarówno błonnik grochowy, pszenny i kakaowy, jak i glicerynę, żelatynę oraz izolat białek serwatkowych. Proponuje również takie substancje jak fosforan trójsodowy uwodniony, kwas octowy 80%, a także mleczany oraz kwasy organiczne.

http://www.agrema.pl/ - 19 Mar 2015

ANNA - Przetwórnia Owoców i Warzyw****

Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferta asortymentowa, kontakt. POW ANNA jest producentem dżemów nisko i wysokosłodzonych, soków, syropów, ogórków konserwowych i kwaszonych, marmolady, dodatków do lodów, mrozonek i innych przetworów owocowych i warzywnych.

http://www.powanna.com.pl/ - 26 Lut 2001

Bakra - krem karobowo-sezamowy****

Przygotowaliśmy nie tylko zdrowe przepisy, ale również udostępniamy wszystkie najistotniejsze produkty do nich. Bakra oferuje między innymi krem karobowo-sezamowy, gojnik oraz tahini.

http://www.bakra.pl/ - 15 Cze 2019

Informacje dodatkowe