KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > giełdy rolno - towarowe (24)

elektroniczna giełda towarowa*****

NetBrokers - elektroniczna giełda towarowa umożliwia prezentację, wyszukiwanie i kojarzenie ofert handlowych towarów rolnych i spożywczych: mięsa, zboża, owoców i warzyw, zawiera ponad 1000n ofert handlowych codziennie, które składa ponad 300 firm z branży agrorynku.

http://www.netbrokers.com.pl/ - 1 Lut 2001

GOWA - Giełda Owocowo - Warzywna.*****

Pierwsza profesjonalna e-giełda w Polsce. Sprzedaż i kupno owoców i warzyw przez całą dobę. Profesjonalna obsługa logistyczna, transport międzynarodowy, obsługa po polsku, angielsku i rosyjsku.

http://www.gowa.pl/ - 13 Mar 2001

Internetowa Giełda Rolnicza*****

Rolniczy serwis informacyjny. Na stronach znajdują się raporty, notowania, katalog firm, giełda rolnicza, sklep, wyszukiwarka, kalendarz imprez rolno-spożywczych.

http://www.rolnicza.pl/ - 16 Lip 2001

Warszawska Giełda Towarowa*****

Na stronach przedstawiono informacje o firmie, wykaz towarów, aktualne notowania, treści edukacyjne o WGT, a ponadto opis obsługiwanych transakcji (futures, opcje) i inne.

http://www.wgt.com.pl/ - 14 Lut 2000

Giełda Paliwowo - Rolna****

Na stronie umieszczono aktualne notowania, wykaz towarów podlegających obrotowi na giełdzie, porady "jak złożyć zlecenie na giełdzie", ponadto nie brak komentarzy, prognoz oraz wykazu biur maklerskich akredytowanych na giełdzie.

http://www.rolpetrol.com.pl/ - 14 Lut 2000

InfoGrain****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy InfoGrain, która obejmuje notowania zbóż i roślin oleistych w kraju i zagranicą. Jednak to nie wszystko – oferowane są także informacje o najważniejszych przetargach oraz informacje pogodowe.

http://www.infograin.pl/ - 29 Sty 2019

Netbrokers****

Wortal internetowy zawierający informacje o rolnictwie, giełdzie towarowej, polityce i kursach walut. Znajdziesz tu również dział informujący o aktach prawnych oraz firmach powiązanych z rolnictwem.

http://www.netb.pl/ - 18 Gru 2002

Owoce i Warzywa w Polsce****

Producenci, przetwórnie, hurtownie, importerzy Warzyw i Owoców w Polsce. Ceny Warzyw i Owoców na giełdach w Polsce.

http://www.iowoce.pl/ - 4 Paź 2006

Serwer Branży Spożywczej****

Aktualności, informacje o targach i wystawach, giełdy towarowe, wydawnictwa. Podział alfabetyczny, branżowy i geograficzny. Baza teleadresowa firm, możliwość zamieszczenia swojej oferty.

http://www.food.pl/ - 27 Lip 2001

Serwis Giełdowy Owoce Warzywa****

Internetowa Giełda Owocowo - Warzywna. Oferty kupna, sprzedaży, kraj i zagranica, oferty transportu.

http://www.greenmarket.com.pl/ - 25 Mar 2002

Informacje dodatkowe