KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > koncentraty spożywcze (48)

Bartex*****

Firma "BARTEX" opiera swoją działalność na handlu artykułami wykorzystywanymi do produkcji piekarsko-cukierniczej oraz produkcji makaronów i majonezów. Na stronie szczegóły oferty i dane kontaktowe.

http://www.bartex.net.pl/ - 12 Mar 2002

BESTFOODS Polska*****

Bestfoods jest jednym z największych koncernów spożywczych na świecie. Polska filia koncernu dostarcza na rynek ponad 180 produktów (majonez Hellmann's, zupy Knorr'a i inne). Witryna zawiera historię koncernu, wyniki finansowe, filozofia firmy.

http://www.bestfoods.pl/ - 6 Mar 2000

Bestfoods Polska*****

Strona informująca o historii, filozofii działania oraz wynikach dużej koncernu działającego w branży spożywczej. Znajdziemy również adresy kontaktowe i odnośniki do przedsiębiorstw wchodzących w skład koncernu.

http://www.amino.com.pl/ - 25 Lut 2000

Bestfoods Polska*****

Bestfoods Polska słynie z wyrobów marki: KNORR, HELLMANN'S i AMINO . Swoje produkty oferuje klientom na rynku detalicznym, jak i z branży gastronomicznej. Na stronach znajdują się informacje na temat historii firmy, filozofii działania i produktów.

http://www.amino.pl/ - 6 Mar 2000

Bestfoods Polska*****

Estetycznie przygotowana strona przedstawiająca filozofię działania firmy i jej udział w Polskim rynku spożywczym oraz historię firmy.

http://www.danie.pl/ - 21 Lip 2000

Sekwens sp. z o.o.*****

"Korzystne i smaczne technologie dla przemysłu mięsnego". Strona producenta mieszanek przyprawowych, koncentratów naturalnych przypraw i preparatów białkowych.

http://www.sekwens.com.pl/ - 14 Mar 2000

Vortumnus Sp. z o.o. -*****

Witryna firmy oferującej przetwory owocowo-warzywne. Na stronie zapoznasz się ze szczegółami oferty firmy, jej referencjami, cennikiem. Ponadto infrmacje o sieci sprzedaży i poradnik.

http://www.vortumnus.pl/ - 1 Kwi 2003

Winiary - przepisy kulinarne*****

Na stronach znajdują się informacje o ofercie firmy, porady dotyczące zdrowego odżywiania, a także największa w sieci baza przepisów kulinarnych.

http://www.winiary.pl/ - 13 Paź 2010

ZASKOCZ - Wytwórnia Koncentratów Spożywczych****

Strona firmy WKS ZASKOCZ - producenta dodatków dla przemysłu cukierniczego i piekarniczego w Polsce. Firma posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania ISO 9001:2001 i HACCP, dostosowujące ją do standardów Unii Europejskiej. Strona w językach: angielskim, polskim, niemieckim i rosyjskim.

http://www.zaskocz.pl/ - 21 Mar 2005

Barbara Luijckx - czekolada belgijska, wiórki i dekoracje na tort****

Oferta firmy Barbara Luijckx została stworzona z myślą o profesjonalnych cukiernikach. W katalogu dostępnego asortymentu znajduje się, między innymi, belgijska czekolada, a także wiórki do dekoracji i inne ozdoby na tort.

http://www.barbara-luijckx.pl/ - 7 Lip 2016