KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > lody (52)

Zielona Budka*****

Informacje na temat firmy Zielona Budka, produkującej lody. Na stronie zamieszczono historię lodów, informacje o lodowych deserach, przeppisy na lody domowe i interaktywne kartki.

http://lody.pl/ - 19 Lip 2001

"AUGUSTO" - Jarocin****

Strona firmy zajmującej się handlem lodami i różnymi mrożonkami zawiera ofertę, informacje o firmie i dokładne dane teleadresowe.

http://www.augusto-jarocin.pl/ - 24 Gru 2001

Braciakoral.pl****

Lody marki Bracia Koral to lody, które przypomną Ci smaki dzieciństwa. To doskonałe, kremowe lody, o orzeźwiającym smaku, stworzone w oparciu o tradycyjne przepisy i świeże, najwyższej jakości składniki. Jesteśmy pewni, że gdy tylko spróbujesz lodów Bracia Koral, to od razu je pokochasz. Spróbuj lodów, które skomponowaliśmy z myślą o Tobie.

http://www.braciakoral.pl/ - 11 Lip 2016

CALAK Hurtownia lodów****

Algida, Zielona Budka, Nestle, Grycan, Haagen Dazs ? to najczęściej wymieniane i kupowane przez klientów marki lodów w Polsce. Ma je w swojej ofercie Hurtownia Lodów, Mrożonek i Syropu Glukozowego Calak z Kępy Okrzewskiej tuż pod Warszawą. Firma specjalizuje się w dystrybucji artykułów szybkozbywalnych. Oprócz lodów, znaleźć u nich można również bogaty wybór mrożonek owocowych i warzywnych jedno- i wieloskładnikowych przygotowanych przez Hortex, Agram, Oerlemans, Noris, Warmex, Uniefreeze, Run, Rolfoods. Polecają także ryby i inne mrożonki firm Frosta, Swiss-Pol, Feliks, Irmos, Trans-Mer, dr Oetker, Flak Pol, Aviko, Farm Frites, Mc Cain. Ofertę firmy kończy syrop glukozowy ZPZ Lublin, którego są kluczowym dostawcą Warszawę i okolicę. Wszystkie oferowane przez Hurtownię Calak towary są świetnej jakości, dzięki czemu i same produkty i hurtownia pozyskują sobie ciągle nowych odbiorców. O szczegółach oferty Hurtowni Calak przeczytać można na stronie.

http://calaklody.pl/ - 14 Lis 2012

Cukiernia Melba****

Jesteśmy rodzinną firmą, obecną na rynku od 1992 roku. Wytwarzamy tradycyjne, rzemieślnicze lody do porcjowania, jak również posiadamy profesjonalną pracownię cukierniczą, oferującą naszym klientom pełny zakres wypieków.

http://www.lodymelba.pl/ - 10 Kwi 2013

Emix****

Strona firmowa producenta deserów, kremów, budyni. Na stronie znajdują się informacje o firmie, produktach oraz katalog handlowy.

http://www.emix.com.pl/ - 10 Sie 2001

Full****

Witryna firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą lodów oraz potraw błyskawicznych. Są tu informacje o firmie, jej ofercie i dane teleadresowe.

http://www.full.pl/ - 24 Wrz 2001

Grycan - producent lodów****

Marka Grycan znana jest w całej Polsce. Producent najlepszych lodów poleca smakołyki w pojemniczkach i gałkach oraz przysmaki bezglutenowe. Na jego stronie internetowej znaleźć można przepisy i inspiracje, pozwalające przygotować doskonałe domowe desery! Lodziarnie firmowe znaleźć można m.in. w Krakowie, Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu.

http://grycan.pl/ - 27 Lis 2017

HEKA Kawiarnio-lodziarnia****

Na terenie Starachowic, Ostrowca Świętokrzyskiego, Skarżyska Kamiennej i Kielc, działa sieć cukierni, lodziarni i kawiarni firmy Heka. Oryginalny smak naszych wyrobów cukierniczych, gwarantuje wypiekanie ich wyłącznie z produktów znamienitej jakości, nie zawierających żadnych konserwantów. Wieloletnie doświadczenie, wykorzystywanie tradycyjnych receptur, dają pewność, że wszystkie, znajdujące się w stałej ofercie ciasta i ciasteczka oraz inne wyroby cukiernicze, torty i lody, są świeże, smaczne i najwyższej jakości. Na każdego typu uroczystości, rodzinne czy firmowe, dostarczamy, fikuśne torty okolicznościowe, kawę, ciasta i ciasteczka. Dla wszystkich, pragnących odkryć sekrety zawodu cukiernika, urządzamy praktyki zawodowe, prowadzone przez pierwszorzędną kadrę profesjonalistów. Szczegóły na stronie.

http://heka-cukiernia.pl/ - 19 Gru 2012

Italiana****

Strona producenta lodów (rolady lodowe, puchary, torty). Umieszczono tu oprócz oferty także cennik.

http://www.italiana.com.pl/ - 10 Kwi 2000