KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > mięso, wędliny (237)

Animex S.A.*****

Głównym obszarem działalności ANIMEX S.A. jest eksport oraz import zwierząt rzeźnych i hodowlanych, drobiu i dziczyzny, a także artykułów i przetworów pochodzenia zwierzęcego...

http://www.animex.com.pl/ - 29 Sty 2000

DROSED S.A.*****

"DROSED Siedleckie Zakłady Drobiarskie S.A. są największym krajowym producentem drobiu i jego przetworów". Poza ofertą warto zajrzeć do galerii ;-))

http://www.drosed.com.pl/ - 7 Kwi 2000

Indykpol S.A.*****

Olsztyńskie Zakłady Drobiarskie Indykpol S.A. specjalizuje się w hodowli indyków oraz produkcji mięsa i przetworów indyczych i osiągnęła w tej branży pozycję lidera. Jest również największym producentem wysokoprzetworzonych wyrobów indyczych (wędliny, szynki, wędzonki) w Polsce.

http://www.indykpol.com.pl/ - 29 Sty 2000

KRAKUS - Wędliny takie jak kiedyś*****

Wędliny Krakus goszczą na naszych stołach od pokoleń. Zjednują gusta konsumentów wyjątkową jakością i niezapomnianym smakiem. To efekt starannej selekcji naturalnych składników i niezmiennej od lat receptury przygotowania.

http://wedlinykrakus.pl/ - 10 Cze 2004

Meatmyday.pl - przepisy na dania mięsne*****

Na blogu Meatmyday.pl znajdziecie nietuzinkowe przepisy na dania ze wszystkich rodzajów mięsa i podrobów. Wśród przepisów są zarówno zupy, dania główne jak i różnego rodzaju przekąski. Z bloga dowiesz się także jak wybierać, przechowywać i gotować każdy typ mięsa.

http://meatmyday.pl/ - 7 Wrz 2015

Zakłady Mięsne Gzella*****

Firma z 21 letnią tradycją. Producent ponad 150 wyrobów mięsnych prezentuje bogatą ofertę produktów wytwarzanych z zachowaniem tradycyjnych receptur. Strona posiada zdjęcia, opis nowych technologii. Znajduje się tam również przepisy kulinarne.

http://www.gzella.pl/ - 12 Lip 2006

Zakłady Mięsne Witold Werbliński*****

Zakłady Mięsne Witold Werbliński zajmują się produkcja i sprzedażą wyrobów garmażeryjnych i wędliniarskich. W ofercie znajduje się m.in. szynka wiejska, pasztety kaliskie, luksusowe czy metka berlińska. Na stronach znajdują się informacje o produktach i firmie.

http://www.werblinski.pl/ - 21 Kwi 2000

Agro-Handel zakłady mięsne - mięso, wędliny, kiełbasy****

Zakłady mięsne Agro-handel Śrem woj. wielkopolskie. W ofercie przetwórstwo mięsne i produkcja oraz sprzedaż mięsa: wieprzowina, wołowina, drób, półtusze, kiełbasy, wędzonki, mięso wieprzowe, mięso wołowe, podroby, pieczenie, wyroby podrobowe i inne produkty mięsne.

http://www.agro-handel.com.pl/ - 12 Sie 2003

AllChem****

AllChem zajmuje się handlem produktami chemicznymi w bardzo szerokim zakresie oferując tu produkty dla przemysłu mięsnego, mleczarskiego, producentów napojów, a także systemy czystości firmy Vikan, dodatki do żywności oraz produkty firmy Giesser Messer. Na stronach zamieszczono opis oferty oraz wykaz oddziałów.

http://www.allchem.pl/ - 14 Lut 2000

Armina Tech - wilk i mieszałki do mięsa****

Przedsiębiorstwo Armina Tech zajmuje się sprzedażą urządzeń przeznaczonych do zastosowania w przemyśle mięsnym. Za pośrednictwem firmy nabyć można między innymi wilki, mieszałki do mięsa, czy pakowarki.

http://www.arima-tech.pl/ - 29 Sie 2013