KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > miód i wyroby pszczele (41)

Miody pszczele - Huzar*****

Firma Huzar zajmuje się m.in. skupem, konfekcjonowaniem i sprzedażą miodów pszczelich, produkcją miodu sztucznego oraz cukru inwertowanego jako wspaniałych dodatków cukierniczych i do konsumpcji.

http://www.huzar.sacz.pl/ - 7 Gru 2000

Api - Eko****

Strona jednego z wiodących producentów miodu: wielokwiatowego, gryczanego, spadziowego, lipowego i innych. Tutaj zapoznasz się z firmą, jej ofertą handlową oraz przeczytasz ciekawe informacje o miodzie.

http://www.apieko.com.pl/ - 27 Wrz 2001

APIPOL****

Przedsiębiorstwo jest producentem emulsji (w czterech odmianach) i past na bazie wosku pszczelego i wosku karnauba. Sprzedaje także zdrową żywność oraz ule i sprzęt pasieczny. Na stronach znajdziemy ofertę handlową, opis produktów oraz informacje dotyczące apiterapii - leczenia za pomocą produktów pszczelich.

http://www.apipol.com.pl/ - 16 Sty 2002

ARACHIDAS****

Firma ARACHIDAS producent orzechowych smakołyków poleca: migdały, orzechy laskowe, ziemne, włoskie, nerkowca, nasiona słonecznika, pestki dyni z dodatkiem przypraw korzennych i miodu, orzechy włoskie z dodatkiem kawy i miodu, orzechy nerkowca w chilli i inne.

http://www.arachidas.pl/ - 20 Paź 2003

Barć - pasieka w Kamiannej im. ks. dra Henryka Ostacha****

Pasieka Barć im. ks. dra Henryka Ostacha w Kamiannej - produkcja miodu i produktów pszczelich. Strona zawiera opis pasieki, aktualności, dane teleadresowe, mapę dojazdu, ofertę oraz sklep internetowy

http://www.kamianna.pl/ - 27 Mar 2003

D.M.S. NOCOŃ - producent miodów****

Producent wszystkich rodzajów miodów pszczelich i nie tylko... Strona zawiera ofertę, cennik, recepty, opis produktów.

http://www.miod-nocon.com.pl/ - 8 Lip 2002

Gospodarstwo Pasieczne Leśny Dwór****

Strona firmowa gospodarstwa: o gospodarstwie, produkty, właściwości różnych rodzajów miodu.

http://www.miod.com.pl/ - 30 Sie 2002

Miód****

Sklep internetowy sklepmiodek.pl to punkt sprzedaży w sieci oferujący każdy gatunek miodu naturalnego. Wyroby te pochodzą z pasieki Pasja. Oferta jest ukierunkowana na potrzeby różnych gustów i smaków, dlatego też obejmuje miód lipowy, akacjowy, nawłociowy, rzepakowy, wrzosowy, gryczany, a także wielokwiatowy, spadziowy iglasty i spadziowy liściasty. W sklepie znajduje się miód, który został wielokrotnie nagrodzony i wyróżniony.

http://sklepmiodek.pl/ - 23 Sie 2014

Miód Manuka, olej kokosowy, miody****

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór miodów Manuka leczniczych oraz miodów tradycyjnych. Posiadamy także inne produkty takie jak olejki Manuka, oleje kokosowe, zdrową żywność dla niemowląt i dzieci.

http://www.swiatmiodow.pl/ - 20 Lis 2012

Miód naturalny - Sklep Miodek****

Dla wszystkich poszukiwaczy dobrych i zdrowych miodów pochodzących z pewnego źródła sklep miodek stworzył bogaty wybór produktów. Zainspirowani zdrowym odżywianiem, zadbaliśmy o szeroką ofertę miodów. W ofercie miody wrzosowe, lipowe, gryczane, akacjowe, wielokwiatowe, miody z dodatkami, pyłki kwiatowe a także świecie z wosku pszczelego. Zapewniamy szybką realizację zleceń, a w razie wątpliwości chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Zapraszamy.

http://sklepmiodek.com/ - 10 Gru 2015