KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > mleko i jego przetwory (103)

Campina Polska*****

Na łamach strony znajdziesz informacje o zakładzie, szczegółową ofertę jego produktów oraz liczne przepisy kulinarne na rozmaite potrawy.

http://www.campina.pl/ - 7 Lut 2002

Elmilk Sp. z o.o.*****

Strona firmy zajmującej się produkcją margaryny zwykłej i niskotłuszczowej, produktów typu mix oraz masła niskotłuszczowego. Na stronie znajdziesz informacje o firmie i jej produktach.

http://www.elmilk.com.pl/ - 11 Sie 2001

Hochland*****

Strona dla miłośników serków Hochland i nie tylko. Znajdziecie tu informacje o wszystkich produktach, historii firmy, nowościach, cenniku. Dla smakoszy - przepisy kucharskie.

http://www.hochland.com.pl/ - 16 Mar 2000

Internetowy Serwis Mleczarski*****

Wszystko o mleku, serze i innych przetworach mlecznych. Ciekawostki dla dzieci i dorosłych, zwierzęta mleczne, konkursy i quizy, ocena produktów, fotografie, produkcja, przetwórstwo, handel i konsumpcja mleka, prawa mleczne.

http://www.mleczarstwo.com/ - 28 Cze 2005

Maral Sp. z o.o.*****

Strona należy do firmy zajmującej się handlem produktami mleczarskimi takimi jak: mleko i serwatka w proszku oraz olejem roślinnym. Znajdziesz tu ofertę handlową.

http://www.maral.pl/ - 19 Gru 2001

Mleko - informacje na temat mleka*****

Strona dla konsumentów, producentów, środowiska medycznego i mediów. Zawiera informacje na temat walorów zdrowotnych jakie ma mleko, roli mleka w diecie, alergii na mleko, dane nt. spożycia i produkcji mleka w Polsce, kampanii promujących mleko.

http://www.mleko.com/ - 9 Gru 2004

Nestlé - ekspert w dziedzinie żywienia, produkty dla całej rodziny*****

Strona firmy Nestlé, której asortyment sprzedaży obejmuje wiele kategorii produktów znanych polskich i światowych marek. Są to: napoje, w tym kawa NESCAFÉ i napój NESQUIK, woda mineralna NAŁĘCZOWIANKA, MAZOWSZANKA, PERRIER, słodycze i czekolady GOPLANA i NESTLÉ, wyroby kulinarne WINIARY, produkty mleczne i odżywki dla niemowląt NAN i kaszka NESTLÉ, płatki śniadaniowe NESTLÉ oraz pożywienie dla zwierząt domowych FRISKIES.

http://www.nestle.pl/ - 18 Wrz 2003

PHU SEZAMEK - Twój dostawca nabiału*****

W związku ze ścisłą specjalizacją oferujemy bogaty asortyment artykułów nabiałowych i spożywczych. Na stronie zapoznasz się ze szczegółami oferty i działalności oraz danymi kontaktowymi firmy.

http://www.sezamek.pl/ - 14 Maj 2004

AllChem****

AllChem zajmuje się handlem produktami chemicznymi w bardzo szerokim zakresie oferując tu produkty dla przemysłu mięsnego, mleczarskiego, producentów napojów, a także systemy czystości firmy Vikan, dodatki do żywności oraz produkty firmy Giesser Messer. Na stronach zamieszczono opis oferty oraz wykaz oddziałów.

http://www.allchem.pl/ - 14 Lut 2000

Almar****

Witryna krakowskiej firmy zajmującej się handlem hurtowym artykułami spożywczymi, a także serwisem sklepowym artykułów mleczarskich i tłuszczowych. Na stronie oferta handlowa i informacje o sieci dystrybucji.

http://www.almarkrakow.pl/ - 14 Maj 2003