KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > mrożonki (65)

Drób cały i porcjowany, mięso na Kebab: Mich-Drób*****

Firma Mich-Drób zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości drobiu grzebiącego i wodnego pochodzącego z renomowanych polskich ubojni. W ofercie posiadamy drób cały i porcjowany. Produkujemy również mięso na kebab i gotowe kebaby drobiowe, baranie oraz wołowe. Oferujemy także jaja, mrożonki oraz flaki wołowe i wiele innych produktów.

http://www.michdrob.pl/ - 14 Cze 2010

Elsner zp z o.o.*****

Strona producenta mieszanek mrożonych (warzywa i owoce). Zamieszczono tu informacje o firmie, o produktach, kontaktach, polityce jakości.

http://www.elsner.pl/ - 29 Cze 2001

AJjtel Przetwórstwo Rybne****

Produkcja mrożonek i konserw rybnych, usługi filetowania, konfekcjonowania, mrożenia i magazynowania ryb oraz handel rybami żywymi. Sklepy firmowe Krewetka

http://www.ajtel.pl/ - 17 Lis 2006

"AUGUSTO" - Jarocin****

Strona firmy zajmującej się handlem lodami i różnymi mrożonkami zawiera ofertę, informacje o firmie i dokładne dane teleadresowe.

http://www.augusto-jarocin.pl/ - 24 Gru 2001

Babci Ani .****

Strona firmy oferującej wyrób pierogów mrożonych i innych przetworów mącznych. Znajdziesz tu informacje o firmie, dystrybucji, a także prezentację oferty i dane kontaktowe firmy.

http://www.pierogi-babuni.pl/ - 3 Wrz 2002

Bauer - Ogród Podlaski Sp.z o.o.****

Strona producenta mrożonek, koncentratów i soków. Oferta obejmuje między innymi: mrożone owoce i warzywa, koncentraty owocowe i warzywne, przeciery z owoców i warzyw, soki i napoje. Strona dostępna równieżw języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.

http://www.bauerpolska.pl/ - 3 Wrz 2001

CALAK Hurtownia lodów****

Algida, Zielona Budka, Nestle, Grycan, Haagen Dazs ? to najczęściej wymieniane i kupowane przez klientów marki lodów w Polsce. Ma je w swojej ofercie Hurtownia Lodów, Mrożonek i Syropu Glukozowego Calak z Kępy Okrzewskiej tuż pod Warszawą. Firma specjalizuje się w dystrybucji artykułów szybkozbywalnych. Oprócz lodów, znaleźć u nich można również bogaty wybór mrożonek owocowych i warzywnych jedno- i wieloskładnikowych przygotowanych przez Hortex, Agram, Oerlemans, Noris, Warmex, Uniefreeze, Run, Rolfoods. Polecają także ryby i inne mrożonki firm Frosta, Swiss-Pol, Feliks, Irmos, Trans-Mer, dr Oetker, Flak Pol, Aviko, Farm Frites, Mc Cain. Ofertę firmy kończy syrop glukozowy ZPZ Lublin, którego są kluczowym dostawcą Warszawę i okolicę. Wszystkie oferowane przez Hurtownię Calak towary są świetnej jakości, dzięki czemu i same produkty i hurtownia pozyskują sobie ciągle nowych odbiorców. O szczegółach oferty Hurtowni Calak przeczytać można na stronie.

http://calaklody.pl/ - 14 Lis 2012

Chłodnia****

Witryna firmy zajmującej sie produkcją mrożonek typu owoce, warzywa. Na stronie informacje o firmie i produkcji a także cennik i kontakt.

http://www.chlodnia-bialystok.com.pl/ - 28 Wrz 2001

Doktor Oetker - Pizza Guseppe****

Pizza Guseppe od Doktora Oetkera to innowacja na rynku gotowych dań mrożonych! Szybka w przygotowaniu, chrupiąca i przede wszystkim pyszna - to właśnie nasza fantastyczna pizza, dostępna w bardzo atrakcyjnych cenach! Weź ją do pracy, na wakacje, lub przyrządź w domu - zawsze smakuje wyjątkowo oraz fantastycznie. Kombinacja smaków, czyli mieszkanka ziół, sosów oraz świeżych warzyw, sera i szynki to rozkosz dla Twojego podniebienia... Przekonaj się sam!

http://www.guseppe.pl/ - 20 Lis 2013

Euro-Cooling dobrze składowane owoce i warzywa. Bydgoszcz****

Chłodzenie artykułów spożywczych, Mroźnie, CA Technika składowania, Komory bananowe.

http://www.euro-cooling.com.pl/ - 27 Sty 2006

Informacje dodatkowe