KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > przemysł spożywczy > owoce, warzywa (173)

Elsner zp z o.o.*****

Strona producenta mieszanek mrożonych (warzywa i owoce). Zamieszczono tu informacje o firmie, o produktach, kontaktach, polityce jakości.

http://www.elsner.pl/ - 29 Cze 2001

GOWA - Giełda Owocowo - Warzywna.*****

Pierwsza profesjonalna e-giełda w Polsce. Sprzedaż i kupno owoców i warzyw przez całą dobę. Profesjonalna obsługa logistyczna, transport międzynarodowy, obsługa po polsku, angielsku i rosyjsku.

http://www.gowa.pl/ - 13 Mar 2001

M&M Przetwórnia owoców i warzyw*****

M&M jest producentem szerokiej gamy przetworów owocowo-warzywnych, specjalizującą się w wyrobach do produkcji piekarniczo-cukierniczej.

http://www.mm-czapscy.com.pl/ - 9 Sty 2001

Platforma internetowa owoce-warzywa.pl*****

Zadanie, jakie stawia sobie platforma internetowa owoce - warzywa.pl - to profesjonalne przygotowywanie i przekazywanie informacji, które są niezbędne dla dobrze działającej firmy. Adresatami oferty są firmy związane z branżą świeżych owoców i warzyw.

http://www.owoce-warzywa.pl/ - 16 Lut 2001

Przetwórnia Owoców i Warzyw PROSPONA*****

Specjalnością firmy jest produkcja przetworów owocowo-warzywnych z przeznaczeniem dla cukierników, piekarzy oraz producentów wyrobów mleczarskich. Witryna zawiera informacje o działalności i lokalizacji firmy oraz ofercie.

http://www.prospona.com.pl/ - 20 Kwi 2000

Vortumnus Sp. z o.o. -*****

Witryna firmy oferującej przetwory owocowo-warzywne. Na stronie zapoznasz się ze szczegółami oferty firmy, jej referencjami, cennikiem. Ponadto infrmacje o sieci sprzedaży i poradnik.

http://www.vortumnus.pl/ - 1 Kwi 2003

Woseba*****

Przedmiotem działalności tej firmy jest przetwórstwo rolno-spożywcze, produkcja kawy naturalnej, prażenie i pakowanie orzechów ziemnych oraz paczkowanie herbaty.

http://www.woseba.com.pl/ - 18 Kwi 2000

Agrohansa****

Firma jest producentem naturalnych dodatków owocowych do produktów mleczarskich: jogurtów, maślanki, serków homogenizowanych, lodów, itp... Strony zawierają omówienie oferty firmy.

http://www.agrohansa.pl/ - 3 Mar 2000

Agro-Transpol Kazimierz Malinowski i Urszula Malinowska, Spółka Jawna****

Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Radzicach Dużych powstał w grudniu 1962 roku z inicjatywy miejscowych rolników na gruntach byłej spółdzielni produkcyjnej. Od chwili powstania zakład, specjalizował się w przetwórstwie owocowo-warzywnym. Przetwórnia Radzice produkuje m.in dżemy i marmoladę wieloowocową o szerokiej gamie smaków ( wiśnia, truskawka, jagoda, morela, róża) oraz jabłko prażone i powidła śliwkowe. Ponadto różnego rodzaju przetwory warzywne i miód sztuczny. W zależności od potrzeby klienta produkujemy w opakowaniach jednostkowych i zbiorczych ( pojemniki 450g, słoiki, wiadra i beczki). Surowiec do produkcji przetworów pochodzi z trenów pobliskich (nieskażonych), bazujemy przede wszystkim na płodach rolnych miejscowych rolników.

http://www.radzice.pl/ - 8 Mar 2014

ANNA - Przetwórnia Owoców i Warzyw****

Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferta asortymentowa, kontakt. POW ANNA jest producentem dżemów nisko i wysokosłodzonych, soków, syropów, ogórków konserwowych i kwaszonych, marmolady, dodatków do lodów, mrozonek i innych przetworów owocowych i warzywnych.

http://www.powanna.com.pl/ - 26 Lut 2001